Autor Téma: Tři sestry aneb Tenkrát naposled  (Prečítané 3445 krát)

Kibo

• Kofolkár
  • Príspevkov: 454
  • Mňau  :cat:
    • www.lidl.sk
Tři sestry aneb Tenkrát naposled
« : 09. Apríl 2014, 22:59:42 pm »
Dnes bola posledná možnosť, aby mi zapózovali všetky 3 sestry šikmooké, Hatatitla ako najstaršia dcéra dnes odišla definitívne z domu. :'(

Hatatitla bola 2004 Honda CBF600S, karburátorová verzia. Čo sa výbavy týka, nasypal som na ňu všetko a so všetkým nakoniec aj odišla. Modrý kufor som si ale nechal. >:D
Slúžila poctivo 5 sezón, aj keď v tej poslednej (aktuálnej) sa už nestihla potúlať a nahrkala iba 76 kilometrov, aj to len po doktoroch (iba samé zlepšováky, chorá nikdy nebola).
Nebola nenažraná, stačilo jej málo (od 3,5L/100 km), ale vedela sa aj poriadne nažrať (8L/100 km). Nikdy ma nikde nenechala, neúnavný pracant a verný spoločník.
Celkovo sme spolu preflákali niečo cez 20.000 kilometrov a doteraz som s ňou prešiel najviac kilometrov v jednorázovom záťahu za deň.
S Hatatitlou som sa zblížil aj intímne, keď sme si ustlali v ľavotočivej zákrute na štrku. Teda vyjebali a dojebali sme sa... Ale aj tak sme sa ľúbili najviac.
:cat:

Arabela je 2004 Honda CB1300, huba mevymáchaná, pubertiačka a drsňáčka, ktorá však na to nevyzerá. Tykáme si spolu tretiu sezónu.
Naše zoznámenie bolo prudko náhodné, nečakané, no prosto láska na prvý pohľad. O to vrúcnejší je ale náš vzťah, aj napriek občasným nezhodám.
Minulý rok zastúpila rolu turistky, vie byť skromná (4,2L/100 km), ale aj poriadne rozmaznaná (9,5L/100 km). Má kopec bižutérie a páči sa jej túlanie sa svetom.
Chytá však strašné maniere, ktoré jej neviem vytĺcť z hlavy ani všakovakými darčekmi. Ale aj napriek tomu stále ide a ide a ide... A snáď aj dlho pôjde.
;)

Pocahontas je najmladšia zo sestier, 2008 Honda XL1000V Varadero, s ktorou som si potykal len toť nedávno, takže máme pred sebou prvú sezónu.
Za krátku dobu sa z nej stala čierna ovca, žrút kilometrov, pneumatík a už sa stavia do pozície učiteľky, keď ma vycvičila v teréne a ustlala si už 3x.
Keďže je najmladšia, má právo byť aj rozmaznaná (5,4L/100 km) a márnotratná (7,4L/100 km), ale ja ju ešte naučím móresom.
Začínam mať taký vodojem, že Arabela je len žiarlivá, lebo s Pocahontas sme už preflákali bezmála 3000 kilometrov a preto trucuje, nič jej zasa nebude...
:looser:

Nech sa Hatatitle v novom domove páči a nech robí rovnakú radosť ako mne, na zdraví všech CBFiek, dnes zapíjame :beer:

dedomotorhead

• Čoprák
  • Príspevkov: 2064
Re: Tři sestry aneb Tenkrát naposled
« odpoveď #1 : 10. Apríl 2014, 7:37:46 am »
vela stastnych kilometrov sestram aj jazdcom  :beer:

sirenka

• Čoprák
  • Príspevkov: 530
« odpoveď #2 : 10. Apríl 2014, 9:24:38 am »
Hatatitle veľa šťastných kilometrov v novej rodine, a zvyšným dvom krásaviciam rovnako u súčasného gazdu  :-*  :cat:  :beer:

Kibo

• Kofolkár
    • www.lidl.sk
« odpoveď #3 : 11. August 2014, 0:01:16 am »
Hatatitlu už stihol nový majiteľ rozstreliť, mal ju 3 mesiace... [bad] :o

Našťastie som ho od vrakáča odhovoril a čoskoro bude opäť na ceste, po odstrojení sa zistilo, že to bola len kozmetická záležitosť. ;)

Maly lapaj

• Príspevkov: 822
  • babetťák
« odpoveď #4 : 12. August 2014, 17:06:52 pm »
Kibo čo sú tie reflexné oné na predných vidlách, nálepky?
žuj a nechaj žuť

wolodymyr

• Kofolkár
  • Príspevkov: 45
« odpoveď #5 : 12. August 2014, 17:18:17 pm »
to sú určite pásiky čo sa dávajú na ruku také samostáčacie.

Kibo

• Kofolkár
    • www.lidl.sk
« odpoveď #6 : 12. August 2014, 21:11:44 pm »

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5809
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #7 : 12. August 2014, 21:17:26 pm »
TRT, to sú KIBOFFKY. :))
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

Kibo

• Kofolkár
    • www.lidl.sk
« odpoveď #8 : 12. August 2014, 21:24:36 pm »
No dobre, tak sú, ale tie sa ťažko zháňajú, tak som mu dal alternatívu  :P

Maly lapaj

• Príspevkov: 822
  • babetťák
« odpoveď #9 : 13. August 2014, 18:19:44 pm »
Aj som si to mysľeu ale nesfúkne to víťer?
žuj a nechaj žuť

Kibo

• Kofolkár
    • www.lidl.sk
« odpoveď #10 : 13. August 2014, 22:09:59 pm »
Ani víter, ani voda, dokonca ani woda wapková wysokotlakowá ;) Na CBčke to mám už hádam aj 3 roky :cat:

papi

• Hosť
« odpoveď #11 : 24. September 2014, 19:56:02 pm »
 >:D Tralala, podobnú fotku mám aj ja: