Autor Téma: Výjazdy GTX  (Prečítané 130497 krát)

mravcek

• Čoprák
  • Príspevkov: 172
  • Kádrová záloha GTX
Re: Výjazdy GTX
« odpoveď #5280 : 12. Jún 2018, 22:44:53 pm »
MravecrellliiiTatry
Tak v piatok ráno 7:30 zULLU som zavelil (sám sebe) odchod  z domu! Veci na motorke nabalené už večer pred tým- od oblečenia, obuvi, intýmnych pomôcok až po žrádlo a destiláty  :looser: :beer: motorkár ... po ceste som vykonal BOZP prehliadku v jednom nemenovanom pneuseLvise a odtial hors sa na "bundesky" celú cestu po Žarnovicu utekal predo-mnou dážd, ktorý zabezpečil, že nepôjdem viac než 60kmh/hod (Čer-TO-PE-ZC)  túrišta M1ZSL v ZC som "snedl" raňajky, ktoré som si pripravil ráno, vypeu som vodičku a pomeho na smer NIČ, moc som sa stým nesral  ZC-BB po Rke v BB sa mravček125kový napil až po veko a  dal si kávej ;) pred 12tou hodinou som prekonal hranice Podbrezovej a následne Čertovice, tu som postál dal WC pauzen a zrazu kde sa vzali tu sa vzali dve tri kvapky - to predsa nič nie je  :looser: naštartujem a idem dolu asi po 5km mi niečo hovorí, že nebuď KKT a obleč si tie nepremoky  :salute: OK, oblečiem sa, vyrazím o päť na cestu a zrazu po cca 500m  :shark: lejak takyyy, že nebolo vidieť na 20m - na ceste samé podvodné masŤe, hmla, lejak... hotová scéna z filmu :dmh: na "spodnej" križovatke som váhal- idem v tomto počasí na Bohovú si Hoď alebo idem sa rýchlo ubytovať .... ani jedno ani druhé .... po prekročení hranice obce VÝCHODNÁ bol ten hore na mojej strane  :biker: "slunce pálilo ale cesta byla mokrá" po uuužase aký tam mate  hore iný (krajší) svet som sa rozhodol vybehnuť na Štrbské Pleso... dole v T.Štrbe sa zelený hrali na  :foto: ale neúspešne, pretože som išiel 45kmh (jak pravý kombajnista)  :)) už neprší tak reku sa nemám predsa kam ponáhlať.... na Štrbskom plese 10ludí aj s Personálom- proste nikoho nikde  [good] (čo sa so Sobotou nedalo porovnaĎ) po prehliadke som sa vybral smer Veľký Slávkov  :biker: opäť pianko tempo o 14hod miestneho Popradského času som bol na mieste činu... počkal som na ostatných účastnikofff zájazdu (tíí šli týma bezplatnýma prenášadlami ŽSSR) a horz sa na chatky... po vyzlečení z muňďúra padne predsa dobre jeden ROTEJŠn BEER  :thank: ..... vybaliť veci, aklimatizovat sa, vysušit nepremoky, zakryť motorku, dať si druhého retejšna a poďme na Večeru(19hod) od vtedy až po sobotu 7:00 zULLU  nebudem písať- všetci ste zažili tieto študentské akcie :hugg: :banan:  (ale to už bolo dávno  :)) :ayco: )  ... Ráno som sa zobudil asi po 40min spánku trochu dokrčeny ale inak OK (sprcha) a pokračujeme dalej....o  8hod-raňajky - jesť mi chutilo, takže bolo dobre motorkár  :)) po dlhom okúňaní sme sa vybrali s partou vlakem na ŠtrbskýPlesooo, kolečko okolo a hovoríme poďme  na pivo! A kam? No predsa na Popradské Pleso  :beer: po hodinke sme v  :ciel: občerstvili sme sa a kde tu z príjemných slnečných  27°C  sa zrazu stalo tiež príjemnych chladnych  15°C ku ktorým sa pridal vetrisko a výdatný studený lejak ktorý nemal konca kraja  :veget: ... po hodine pitia s personalom (už mali po službe)pod  prístreškom sme rozhodli, že ideme do doliny-domov (lejak neprestaval a navyše začinala burka) personal nam poradil- teraz choďte lebo dnes sa už odtialto ťažko dostanete... návrat sme hlasili 16:30 zULLU durch premočený... všetci povinne do teplej vody-miestny bazééén  :fish: ....  po večeri som zazrel na chatke nad nami nové osadenie - bolo ženského typu  ;) čo viac si priať  :) dlho netrvalo a už sme si hovorili menom  ;) boli to baby od/zo Žiliny a z Terchovej- pár z nich boli Folklóristki  :cat:  tu ešte len sobota "začala" zabava v plnom prúde- baby spustili(spev)a to bolo niečo čo sa neda ani slovom povedať, ja a moji verný pomocnici (dokopy 3ja) sme sa pridali so spevom...dlho netrvalo a zrazu bola neskorá noc a tu sa už ľudia z chát ohlasovali, že už by aj stačilo(páčilo sa im to ale chceli spat predsa sú už neni 18+-)  .... ostatné dopoviem niekedy nabuduce+pár foto  :banan:

....

PríbehyMravca La Pitsch  motorkár
« Last Edit: 12. Jún 2018, 22:51:40 pm od mravcek »

apa

• Skútrista
  • Príspevkov: 2100
« odpoveď #5281 : 13. Jún 2018, 5:18:15 am »
Mravček pekný zážitok - dobre sa to číta, len smajlov je veľa.

Všade doma, dobre najlepšie.

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5644
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #5282 : 13. Jún 2018, 9:10:32 am »
Veľa szmaylOFF ???

Mne zasek vadí ten morbídne čijérný athrament........... :-[

---------------------------------

Mrafco Tatranskij:  [good] [good] [good]
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

maslak

• Príspevkov: 212
  • fajčiť budem, ale piť neprestanem
« odpoveď #5283 : 13. Jún 2018, 13:09:32 pm »
Tož tedy išli smekuknúť do våčšého meszta a zaparkuvali u švejka v praze. Chčije a chčije nevadí hodín do sebe rebrá par pif a jede se na ozzyho  :beer: :beer: lojzo  lojzo
 :salute:

Frco

• Príspevkov: 156
  • geriatrik
« odpoveď #5284 : 13. Jún 2018, 14:51:00 pm »
Mrafcek- so zilincanmi je vzdy dobra zabava, a s babami zvlast :)) :banan: :beer: lojzo

Frco

• geriatrik
« odpoveď #5285 : 13. Jún 2018, 14:52:59 pm »
Theofil mas esesaka!  :salute:

mravcek

• Čoprák
  • Kádrová záloha GTX
« odpoveď #5286 : 13. Jún 2018, 18:18:37 pm »
Frco
Už som pozvaný do Terchovej  lojzo :)) :banan: :beer:
A čo ja viem kde všade ešte...
« Last Edit: 13. Jún 2018, 18:26:02 pm od mravcek »

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #5287 : 13. Jún 2018, 21:30:37 pm »
CHA....Szlottowo......CHA, že zábawa......chchchchchchchcaaááááááááááá

:)) :fart: :))

motorkár

SS zverejní len blb.....

mravcek

• Čoprák
  • Kádrová záloha GTX
« odpoveď #5288 : 13. Jún 2018, 22:11:33 pm »
Veruuuu tak to je... to mi tu dole nevieme spraviť takú zábavu ani keď je 1.99 v krvi :))  lojzo ozaj 100svetov na tom Slovensku  túrišta M1ZSL 

sHARk

• Kofolkár
  • Príspevkov: 2014
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #5289 : 14. Jún 2018, 7:45:50 am »
SI NASZRAL ZÁPADŇÁROV MRAWETZ!!!  BACHA NA BOTU ZHORA...  >:(

>:D  :)) :shark:
(^^^)
M1z vo2.

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #5290 : 14. Jún 2018, 8:24:39 am »
 >:( :fuck: >:(

SI VELA - VELA NASZRAL ZÁPADŇÁROV MRAWETZ!!!

Posijélám 1 ks mravenčiara 2 mesijáce vyhladovanéHO.
Aj sHARk si dal soc.prc. záwazek, že uš konečne dokúše toho craulujúceho mravetza...
 :shark: :shark: :shark:

Šag doččkay.......

>:D :)) :hungry: :shark: :fish: bébééé

SS zverejní len blb.....

dudko

• Príspevkov: 138
« odpoveď #5291 : 14. Jún 2018, 8:45:37 am »
Mravec. Si v renólte aj s celým mraveniskom. :)) ;D

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 5846
  • GTX dekhabelizátor bazilikomer preCRÚKač
« odpoveď #5292 : 14. Jún 2018, 9:06:48 am »
Počkaj maravec , aj v NIČi
sa rozhodlo, že máč ppči.  bébééé :)) :))

rozkročný Paríž. ta ňe.  :cat: :shark: motorkár
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

mravcek

• Čoprák
  • Kádrová záloha GTX
« odpoveď #5293 : 14. Jún 2018, 9:27:47 am »
 :)) :)) :)) :))
   :shark:
Naa a už som tam aj JA  bébééé v 3.14 .....
 motorkár aa veď v NIČi to majú všetci v Renaulte

Frco

• geriatrik
« odpoveď #5294 : 14. Jún 2018, 12:09:43 pm »
Pozri ich bratislavčanov, Vám tam robia zábavu  štátny vypalnici. Neboj mrafcek, pôjdeme do Terchovej a tam to budeme istiť.

sdedko

• Príspevkov: 23
« odpoveď #5295 : 14. Jún 2018, 14:00:02 pm »
kurna aj ja chcem istit v terchovej, ale na toto neodpovedajte ,lebo neviem kedy sa tu zasa dostanem, tak dovi vo fige borovej :cat:

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 5846
  • GTX dekhabelizátor bazilikomer preCRÚKač
« odpoveď #5296 : 14. Jún 2018, 18:42:16 pm »
WIKA, keby ti trebalo pomócť s organizácijou BS, tak sa klunne ohlás, lebo jak kukám -  tak kukám, náčelník nie je v zozname, tak polla pravidiel ani nejde /či nie je z radov GTX/.  :thank: :thank: túrišta M1ZSL ;D ;D

alebo kerý súdruh žinčica mi k tomu podá vyjadrenie.  :-[ :-\ ;) :beer:

M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

WIKA

• Príspevkov: 548
  • Wikinova ľadvinka
« odpoveď #5297 : 14. Jún 2018, 19:40:32 pm »
Theo, neboj, prvý bude musieť zaplatiť a keď sa na...... tak aj poplatiť. Je dosť možné že ho NGŠ nepustí tak ako na Kaportour!  :)) :)) :))
Uvidíme! Musíme ho obháňať, lebo je tak vyťažený, že ani nevie kde je sever. V robote doháňa všetko to, čo doteraz zanedbával. Upratal tam jednu chyžu, kde ponachádzal všelijaké veci, tak sa hrá teraz na pexeso  a páruje, čo k čomu patrí  :)) :)) :)). Ak bude treba pomôcť, žiadny problém, ja sa ozvem. Všetko bude tak, ako má byť! Žranice a chlastu na BS nikdy nechýbalo! Len nech počasie bude k spokojnosti.

NOW, láskavo sa zapíš ak ťa mama pustí!  Lebo prídeš iba po rampu!   
Rodinu si nevyberáme ale priateľov si môžeme.

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #5298 : 14. Jún 2018, 21:18:22 pm »
 ŽE: ...prídeš iba po rampu!...  

No.....
Ako szprávny Chuck Yoffis vybavím, že RAMPA príde za ním.

Ako (pán) Žinčitza soň čítal Prawillá...... a do tam ňeňi zapísaný, ňeňi tam.

:P >:D bébééé túrišta M1ZSL motorkár

:))
 :P :fart: :hungry: :cook: :beer: :foto:

(viem, vella szmaylOFF........ bébééé )

SS zverejní len blb.....

maguma

• Administrator
  • Príspevkov: 2306
« odpoveď #5299 : 14. Jún 2018, 21:36:22 pm »
yoffo nepindaj a radšej oznám kedy ideš do BBRC, dal by som si klasický rotejšn motorkár.