Autor Téma: Uľavovátko  (Prečítané 9870 krát)

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6031
  • GTX dekhabelizátor bazilikomer preCRÚKač
Re: Uľavovátko
« odpoveď #40 : 10. Január 2014, 18:46:24 pm »
yoffo, to móźem potrtit, pritrtit, poprtit, do prdele    p o t v r d i ť, ze tomu tak bolo a nie naopak .

:fart: :fart: :fart: :D :fart:
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5812
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #41 : 10. Január 2014, 19:19:52 pm »
Šag hororím, homorím, ponorím, vynorím, h o v o r í m, že hovorím prafdu a nyšt než prafdu. HOWGH.

:fart: :fart: :fart: :fart: :fart:
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

VANUCCI

• Príspevkov: 2953
  • VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #42 : 10. Január 2014, 20:04:14 pm »
Išten bizon burizon šak hutorím, že yoffo nigda nemojebobuváva, jak še mi uľavilo  :))

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #43 : 15. Január 2014, 19:20:35 pm »
Bude Reolúcija ???

ČO ???

http://www.topky.sk/cl/10/1374768/Ekonom-Vitkovic-na-plne-usta--Slovensko-zanikne--vlady-od-roku-1989-by-bolo-treba-pozatvarat-

Keby som mal 25, idem do preč.

Keď som mal 25, bola streľba na hraniciach, kurvy bolševické.

Som si uľavil, ale ináč som ready.......Machetta nabrúsená.
« Last Edit: 15. Január 2014, 19:22:14 pm od yoffo »

SS zverejní len blb.....

Kibo

• Kofolkár
  • Príspevkov: 454
  • Mňau  :cat:
    • www.lidl.sk
« odpoveď #44 : 15. Január 2014, 21:41:33 pm »
A ako teda? DPH mám ešte podať alebo je to už zbytočné? :o :D

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #45 : 16. Január 2014, 11:32:59 am »
Podaj, podaj, ja podávam denne HDP.......... :fart:

SS zverejní len blb.....

Kibo

• Kofolkár
    • www.lidl.sk
« odpoveď #46 : 24. Január 2014, 11:54:16 am »
Dnes niekto príde k úrazu dpč, to čo je za deň? Ráno CPčkari evakuovali mesto a všetci posratí z mokrej cesty, vodičáky by som im buzerantom pobral a nahnal ich do autoškôl! >:D :fuck: :shark: :-\ :fuck:

Minehawa

• Príspevkov: 6
« odpoveď #47 : 24. Január 2014, 13:17:07 pm »

:cat: ;)
Sluníčko v duši, ať vám to sluší :*

VANUCCI

• VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #48 : 24. Január 2014, 13:42:34 pm »
Kibo  nemskrývaj, aj tak ťa vidíme  :banan:

Kibo

• Kofolkár
    • www.lidl.sk
« odpoveď #49 : 24. Január 2014, 15:05:30 pm »
To je cross facepalm :fart:

keiko

• Príspevkov: 688
« odpoveď #50 : 30. Január 2014, 9:56:33 am »
Aaa, zasa jeden debil senecky dnes  zaziaril, skoro ma sundal z cesty  >:(. Vyletel z benzinky predomna a nezvladol zakrutu, urobil hodiny a skoncil  zapichnuty v travniku v protismere, este ze mi pri dupnuti na brzdy zabralo ABSko. Vazne by ich uz mali zacat strielat  >:D .

VANUCCI

• VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #51 : 30. Január 2014, 10:00:22 am »
keiko   vybav povolenie, strieľať, to ja rád, ja rád  ;)

egres2

• Príspevkov: 435
« odpoveď #52 : 30. Január 2014, 10:02:36 am »
Poznámka:
Pre yoffa by ste mali vytvoriť  tému "upravovátko" pretože "uľavovátko" mu pripomína éru ľavicovú.
Iný už nebudem....

VANUCCI

• VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #53 : 30. Január 2014, 10:15:38 am »
egreš ahoj a vitaj, som rád, že si nás našiel  ;)

lexinka

• Kofolkár
  • Príspevkov: 321
« odpoveď #54 : 30. Január 2014, 10:20:27 am »
Keiko mne v utorok vecer vybehla z vedlajsej baba s bratislavskou znackou, v stredu presne na tej istej krizovatke dalsi bratislavcan...a ja brzdila nech nenapalim...a dnes rano sa  puchov jazdiaci bratislavskej mhd rozhodol zaradit sa do vedlajsieho pruhu bez smerovky pricom to nepotreboval kvoli zastavke, kedze najblizsie bola daleko...a uplne kludne ma zacal vytlacat z cesty kym som nezastavila, aby sa pan zaradil... myslim ze to je o dobrych vodicoch a zlych vodicoch...nie o bratislavcanoch a chujoch, ktori prisli spoza tabule bratislava a nevedia jazdit vo velkomeste....nehovoriac o tom, ze muzi su presvedceni, ze jazdit nevedia zeny, mladi su presvedceni, ze na cestach im zavadzaju opatrnejsi starsi vodici a starsi si myslia, aki nebezpecni su mladi.... respektujem tvoj a kibov nazor, ze za vsetko mozu cpckari....moj je ze su dobri a zli vodici....

lexinka

• Kofolkár
  • Príspevkov: 321
« odpoveď #55 : 30. Január 2014, 10:23:31 am »
A asi zacnem jazdit mhd, nech ma vanucci na pokyn keiko niekde nezastreli, lebo na aute aj motorke mam SC... :o

keiko

« odpoveď #56 : 30. Január 2014, 10:52:49 am »
lexiii, relax  ;) . To si este potom pri vyjazde z Jaskoveho radu pockaj SCckar a skocil do cesty az ked auto iduce na Kramare bolo blizsie ako 15m a zaradil sa pred neho v nulovej rychlosti. To bolo tieeez super.

Znacka, neznacka, ale pravdou je ze ludia co nerobili vodicak v BA ale niekde v mensich mestach maju stres z jazdenia v BA. Podla mna by malo byt povinne aby sa v autoskolach jazdilo aspon par jazd vo velkych mestach, vid, KE, BB alebo BA, aby si ludia zvykli na premavku. Kto na to nema alebo je agresivny nech skratka nejazdi  ;).

Noooo a parkovanie, to je kapitola sama o sebe  [bad]

Fuj, este stale sa klepem ked na ten ranny adrenalin pomyslim  :(. Posielam vsetkym velke  :hugg: a davajte si na cestach pozor  :-*

Kibo

• Kofolkár
    • www.lidl.sk
« odpoveď #57 : 30. Január 2014, 10:56:00 am »
Safety Car :))

Je jedno, akú ma kto značku, aj tak im nadávam do maďarov, ale akurát dnes som jedného počastoval bakelitovým jebom, sedel baworáku a nestačili mu 2 pruhy. Tabule mal síce BL, ale podznačky Žilina, tak to bol CP bakelitový jebo :P

A vonku padajú biele hovná, takže z roboty asi pôjdem až v noci, aby som sa vyhol drifterom a brzdičom...
« Last Edit: 30. Január 2014, 10:58:04 am od Kibo »

VANUCCI

• VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #58 : 30. Január 2014, 11:10:56 am »
keiko řekl bych asi takhle:

nie je podstatné, kde ten wodičowsky paier, alebo dnes kartičku robíš  :(

Ja som to robil v biednom Trebišove ako branec, robil som si vtedy vodičák na skupiny A,B,C,M,T  /teraz mám okrem autobusov všetko/ lenže vtedy branecký kurz trval  pol roka, aj ja som testy vedel aj po polnoci naspamäť a najazdené som mal v autoškole viacej ako dnes niektorý akože "skúsený" vodič z veľkého mesta. Vyhral som aj súťaž brancov vodičov. Potom som zistil, že som mal na vojne riadiť špeciálne vozidlo ktoré dokáže jazdiť po ceste aj na koľaji konkrétne neuvediem. No ja som im zdrhol k polišom. Je to proste tak, že nie každý má na to, aj keď sa to v dnešnej dobe berie ako samozrejmosť mať vodičák , ale nie každý na to má. No dostane ho asi každý. Peniaze sú peniaze.

Ja som sa raz dal do debaty s kolegom, ktorý robil dopraváka /ja som bol na kriminálke/ a keď sme došli do detailov, tak som mu povedal, že vodičák sa dnes kupuje a nie  robí, lebo ako môže ako príklad urobiť vodičák taký čo nevie čítať, alebo písať, tak mi povedal, že sa to dá, lebo ho vyhlášku niekto naučí a pri skúškach mu testy môže niekto čítať.
Prvý debilizmus !!!   lebo kto sa vie naučiť testy, tak sa vie naučiť aj čítať a písať
Druhý debilizmus !!!  opýtal som sa ho, že kto tomu debilovi prečíta na dopravných značeniach písané slová ?????

Peniaze sú peniaze  ;)

keiko

« odpoveď #59 : 30. Január 2014, 11:13:19 am »
 kibo: safety car ?   :))  to ma fakt dostalo  [good]

Vanucci: uplne s tebou suhlasim, az na bod ze je jedno kde si papiere robis (ak si ich naozaj robis). Podla mojich skusenosti nie je to jedno najma ak chces jazdit v BA alebo ist do Prahy ci Viedne. Vela premavky, komplikovane znacenie a kopa idiotov, na to ta v malej autoskole niekde v malom okresnom meste nemaju sancu pripravit  :( a skills nemas kde ziskat  :(.
V zasade tych vystrasenych vodicov vzdy lutujem a davam na nich pozor  :D, ale somarov s malymi p... a velkymi autami tych by mali davat dole  ;). Bobo kde siiii ? :P >:D
« Last Edit: 30. Január 2014, 11:20:36 am od keiko »