Autor Téma: Uľavovátko  (Prečítané 10446 krát)

keiko

• Príspevkov: 687
Re: Uľavovátko
« odpoveď #140 : 16. Júl 2014, 15:17:07 pm »
Opravilo sa to samo  [good] , dufam ze sa to samo zasa nepokazi  :))

Mlhoš

• Hosť
« odpoveď #141 : 22. Júl 2014, 19:53:04 pm »
vyzen mysi z vyfuku :-D

samo sa nic nepokazi a samo sa nic neopravi to len male deti pouzivaju : samo sa to  :hugg:
« Last Edit: 22. Júl 2014, 19:54:44 pm od Mlhoš »

dedomotorhead

• Čoprák
  • Príspevkov: 2064
« odpoveď #142 : 25. Júl 2014, 15:49:25 pm »
do p..i uz davno som mal byt doma a balit na dovolenku a nie trcat v sk.....ej praci!  >:(

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #143 : 02. Apríl 2015, 9:17:16 am »
situacia s ktorou sa stretavam denne! teraz mi nejde o policajtov, ich spravanie nech riesi prislusny organ (i ked sa obavam, ze video nebude pripustne ako dokaz). taktiez mi nejde o toho motorkara, ze 100% prekracoval MPR, nech dostane za to pokutu. tiez neriesim, ze mohlo dojst ku kolizii, tam by mali vinu obaja. ide mi o toho debila v aute.

nech mi netvrdi, ze sa nesral po lavom pruhu dlhsiu dobu. co obchadzal, ze tam bol? zaby ci kuny na ceste? a preco to potom chuj stiahol do praveho pruhu, ked obchadzal? denne stretavam idiotov, co idu 110-120 tachometrovych v lavom pruhu. ked sa priblizim rychlejsie (135 tachometrovych, na toto si davam velky pozor), tak sa rychlo stiahnu vpravo. uz som sa naucil, ze si musim na toto davat pozor, tak som pripraveny brzdit a robit mysicku. no najdu sa idioti, ktorych proste predbehnem tak isto ako ten chlapec. taki chori ludia sa nestitia ist 100 cez hranicny prechod, kde je stale dost policajtov (ktori na to seru, lebo inkasuju od zahranicnych kamionistov) v lavom pruhu, po znacke "koniec zakazov" v tom pruhu ostavaju. samozrejme cez prechod ma predbehnu a ked sa na konci prechodu zprava na dialnicu vyroja kamiony, tak ja musim (podla zakona) debilovi umoznit predbiehanie pretoze je vlavo a vlece sa svojich 110. Nejde mi o tu minutu, co stratim, ide mi o princip. A najviac nasere, ked mi potom ukazuju, ze som idiiot, ked ich predbieham  >:(

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/tak-jednaji-policiste-z-passatu-ted-sedni-na-ten-pekac-a-jed-do-p-dele-video/

Bopsik

• Príspevkov: 2123
  • Srandičky, srandičky...
« odpoveď #144 : 02. Apríl 2015, 10:09:52 am »
Áno, jazda v ľavom pruhu na dialnici je problém, ktorý sere veľa ľudí (a ide 110-120), niektorí ľudia jazdia jak retardovaní...
Občas aj ja šľahnem zprava, ale nie často, som za ním, hodím ľavú smerovku, blikám diaľkovými, a keď debil nereaguje berem ho zprava...

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6201
  • GTX bazilikomerný khábloid
« odpoveď #145 : 02. Apríl 2015, 10:34:39 am »
Ale čo s takym debilom, čo ho predbehnes a sa pred neho zaradiš, a potom ta predbehne a šliapne na brzdu.  :-[ :-[

Stalo sa mi to v HU na dialnici ale aj v KE v meste,  debilita že je medzinárodná je istá vec.  :fart: :fart: :fart:
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár /ApoNYX/

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #146 : 02. Apríl 2015, 10:39:48 am »
ach jaj  :o

Maly lapaj

• Príspevkov: 825
  • babetťák
« odpoveď #147 : 02. Apríl 2015, 10:56:54 am »
Mne sa stalo na R1ke predbiehal som camiňon v miernej (Rkovej) pravotočivej zákrute a chlapík asi práve zaspával alebo čo, tak na mňa hrnul, nebolo mi jedno,myslím, že Catman, Moncsa a Papi len kukali čo sa deje  :o
žuj a nechaj žuť

VANUCCI

• Príspevkov: 2953
  • VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #148 : 02. Apríl 2015, 11:31:26 am »
plne s Vami súhlasím a ešte aj inakší debilkovia sú, napríklad nestačí, že je meste 50-ka kokos pre tebou ho šije nebezpečných 30 a má smrť v očiach  :D

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5986
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #149 : 02. Apríl 2015, 11:52:07 am »
Sa tu séreťe.........50-30-20......

Vyszvetlifky:

A Monarchíja: idem si v Hainburgu  predpisových 52, na Tridsiatke a zaplatil som 20.

VANU, ísť na 30cátke 50desáť, a že starej dědek... :)) :)) :))
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

Súkromnú správu zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

papi

• Hosť
« odpoveď #150 : 02. Apríl 2015, 12:00:50 pm »
 >:D Nasere, keď sa ponáhľam do Bystrice a jeden si to sere v ľavom pruhu len 140. Dedek skurvený!  >:( :))

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5986
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #151 : 02. Apríl 2015, 12:11:22 pm »
Šponuješ reťázku, móy klapec ???
140 v ľavom ??? PCHE...... :hugg:....to práve končím dobrzďowanie.

Já mám remeň - nepiščácí.  :fart:

« Last Edit: 02. Apríl 2015, 12:12:53 pm od yoffo »
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

Súkromnú správu zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

papi

• Hosť
« odpoveď #152 : 02. Apríl 2015, 12:40:11 pm »
 >:D Pamätám si, ako sme išli raz do Tajova, Melcsy, Lapaj a ja.

Okresky v pohode, od Beňadiku diaľnica, Lapaj vpredu, baba v sterde, ja posledný, 110-120.
Odrazu Lapaj predbehne, zaradí sa späť doprava, Melcsy ništ.
Čo je? Virágo 535 musí dať aspoň 140-150.
Po čase sa odhodlá, vyhodí smerovku, zmení pruh a ide dodrý kus zarovno s dodávkou.
Za ňou už kolóna, zaradí sa, až keď dodávka spomalí a pustí ju.

Toto sa opakovalo ešte párkrát, keď Melcsy začala predbiehať, klesla jej rýchlosť a za ňou blikajúca kolóna...

V Tajove sme ju dobre zdrbali, že takto sa jazdiť nemá!!! - bola, chudera,  červená-zelená...  >:D

Po nejakom roku na jednom výjazde mi došiel benzín a zobral som Virágo od nej, že len 3 km, na pumpu.
Tá motorka nešla nad tacháčových 110 ani ň... Nie míle, km/h...  >:D
Tak dodatočne som sa jej ospravedlnil.  :-*

Aby som nezabudol, dohoda bola, že pôjdeme max. 120, námietky neboli a ani sme to neprekračovali...
« Last Edit: 02. Apríl 2015, 12:45:52 pm od papi »

krampus

• Čoprák
  • Príspevkov: 982
  • Pioniere všetkých dedín, spojte sa!
« odpoveď #153 : 02. Apríl 2015, 13:05:16 pm »
Ja debilom plechovkárom odkopávam späťáky...... :P >:D
Z prava nikdy, nepredbieham, prídem na jeho úroveň a tam sa chvíľu vozím, dilino si ma začne prezerať, rukou mu ukážem kde je jeho miesto, ak tak neurobí do troch sekúnd, prichádza o späťák

>:D :P >:D :)) >:D  ;)  :banan:

papi- Melcsy mala asi škrtenú verziu na 11 kW, len to nepriznala.
« Last Edit: 02. Apríl 2015, 13:07:40 pm od krampus »
hĺbka ľudského sebeklamu je nemerateľná (J.R.G.)

papi

• Hosť
« odpoveď #154 : 02. Apríl 2015, 13:16:29 pm »
 >:D Tá verzia mala 5 k...  >:D

kecky

• Hosť
« odpoveď #155 : 02. Apríl 2015, 15:05:58 pm »
Na tom dedovom videu je úplne jasné čo sa stalo. Tri rôzne druhy debility, na príliš malom úseku diaľnice. Divím sa, že sa vlastne nič nestalo. Ináč ten štýl obiehania sprava, tak na tesno, by som nenazval ináč ako samovražedný. Nie žeby som nikoho neobehol sprava, ale takou rýchlosťou a tak natesno.  [bad]

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6201
  • GTX bazilikomerný khábloid
« odpoveď #156 : 21. Apríl 2015, 13:53:55 pm »
Kolabuje daňový portál, si móžem tak akurát bloček z riťuálnej pokladne vytlačiť  :dmh: :dmh: :dmh: [bad] [bad] [bad] Ficília púchoffská  [bad] [bad] :fart: :fart: :fart: :dmh: :dmh: :dmh: :banan: :banan: :banan:
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár /ApoNYX/

egres2

• Príspevkov: 435
« odpoveď #157 : 21. Apríl 2015, 14:03:34 pm »
 V rámci týchto systémov sa preinvestovalo za všetky roky ( 2002 -- 2007), to je aj v rámci pilotnej, skúšobnej a reálnej prevádzky, približne 40 miliónov korún.
že by Miklošul?
Iný už nebudem....