Autor Téma: Moja druha moto v garazi  (Prečítané 2237 krát)

Milky

• Jogurťák
  • Príspevkov: 71
Moja druha moto v garazi
« : 05. November 2013, 19:13:52 pm »
Nastal rok 2002,keď som  zašiel  na diskotéku,  a po tom čo ma asi 20 ročné dievča odbilo vetou.... co tu máš dozor dedo..... :D, som usúdil ze toto je ten správny čas ako zasadne zmeniť svoj život. Uvažoval som nad možnosťou plastickej operácie, kúpou  kabrioletu alebo opätovne sa vrátiť k motorkám. Zvíťazilo to posledné nakoľko ma znova opantala vidina volného života a možnosti oblbovania mladých žien,  pod podmienkou ze si nezložím prilbu a kočka si nevšimne moje vrásky okolo očí. Keď ze som sa cítil hrozne mladý moja voľba padla na novú motorku z dielne Hondy v hodnote pred krízových 375 000 sk co bolo nepomerne menej ako kúpa kabrioletu alebo prípadná plastická operácia, V apríli 2002 zaparkovala v garáži nova  Honda CBR 600 F.
Pre CBR ku som sa rozhodol preto lebo už vtedy to bol svojím spôsobom kultovým strojom nakoľko sa vyrábal od roku 1987 až do roku 2006. Potom sa pani v honde rozhodli že f -  kova rada sa robiť nebude a zostala výroba iba 600 rr . Výroba f - kovej rady sa znova obnovila v roku 2011 nakoľko zástupy báb ktoré boli vozené na týchto stojoch zasypávali výrobcu žiadosťami o znovu oživenie tohoto stroja :-)  :D

Teraz už k samotnému stroju, nebudem Vás tu nudiť parametrami, postačí keď napíšem ze je to motorka vhodná ako na dlhé trasy tak aj na okruh. Moja navštívila veľa krajín smerom na západ a úspešne preskočila 120 000 km bez vážnejších  problémov. Okrem toho sa rada povozila a aj povozí na okruhu.
Závady  6000 km vadný šponovák rozvodovej  reťaze / výmena v garancii
          12 000 km vadný šponovák rozvodovej reťaze / výmena v garancii
          18 000 km vadný šponovák aj klzaky  rozvodovej reťaze / výmena v garancii
pri tejto závade výrobca zistil ze je problém v šponováku reťaze tak spravil inováciu a už problém nebol.

cca 70 000 km vadné predné kotúče
        97 000 km odišiel regulátor napätia, čo spôsobilo aj likvidáciu pôvodnej batérie co bolo v roku 2010 to znamená 8 ročná batéria "
Iné závady ako bežná údržba a bežné opotrebenie vecí nebolo treba riešiť na nej vôbec nič a preto nemôžem na ňu dopustiť . Ľahko ovladatelná motorka vhodná aj pre dievčatá.
keď mám v ruke kladivo, mám pocit že všetko je klinec

lexinka

• Kofolkár
  • Príspevkov: 321
Re: Moja druha moto v garazi
« odpoveď #1 : 18. December 2013, 18:59:22 pm »
Milky a splnilo to ucel? Ale aspon uz viem, preco si nikdy nedavas dole helmu...  :D

Milky

• Jogurťák
  • Príspevkov: 71
Re: Moja druha moto v garazi
« odpoveď #2 : 18. December 2013, 21:16:59 pm »
 :) áno , splnilo to všetky moje očakávania , ale časom som zistil že aj veľkosť je dôležitá a preto som prijal do garáže ďalšiu moto, o tom članok neskôr  ;D
« Last Edit: 18. December 2013, 21:22:37 pm od Milky »
keď mám v ruke kladivo, mám pocit že všetko je klinec