Autor Téma: Rok 2019  (Prečítané 443 krát)

maguma

• Administrator
  • Príspevkov: 2568
Rok 2019
« : 31. December 2018, 22:55:06 pm »
Vážení priatelia z GTX,

Pri príležitosti ukončenia roku 2018, chcem Vám všetkým poďakovať za Vašu účasť a podporu na našich akciách, počínajúc Jelkou a končiac jesennou Borovou Sihoťou. Som rád, že medzi nami nikto nechýba, je pravdou, že nejaké havárie boli, ale nikdy neskončili tragicky. Preto Vás prosím, aby ste aj v nadchádzajúcom roku venovali zvýšenú pozornosť jazde na motorke, dobre viete, že motorkári sú jednou z najohrozenejších skupín v cestnej premávke.  Počas budúceho roka sa budú konať všetky naše tradičné akcie a možno pribudne aj niečo nové. Diskusia k tomu prebehne až v budúcom roku 2019.

Dovoľte mi, aby som Vám ako súkmeňovcom z GTX a aj všetkým ostatným motorkárom poprial do nasledujúceho roku 2019 veľa  osobných  aj pracovných úspechov,  veľa beznehodových a bezporuchových kilometrov po našich cestách aj necestách.

P.S. Niektorí z Vás vedia ako to teraz u nás doma prebieha a keď  mám trochu času, rád si vypočujem niečo od kapely Rangers. Zaujala ma ich pesnička s názvom Dej bože můj, poznám ju už dávno, ale teraz som si ju vypočul akosi pozornejšie. Od včera som si ju prehral  už viackrát a Vy si ju, ak chcete, môžete pustiť z odkazu na Yotube na konci tohoto textu

Preto mám pre Vás ešte jedno také špeciálne želanie  - - - nech sa Vám splní všetko, približne tak, ako sa v tejto piesni spieva

tu je text piesne

Dej Bože můj, dej mi dobře žít
postavit dům, dobrou ženu mít
a přátel pár,  mohl bys mi dát
do srdce mír, to snad smím si přát

Chci najít řád v tom,jak věci jdou
dobré i zlé, jak jdou za sebou
životem jít, do moudrosti  zrát
buď vůle tvá, to snad smím si přát

Dej Bože můj, dej mi dlouho žít
a nebýt sám, když chci víno pít
chci tíhu nést, chci se také smát

V Topoľčanoch 31.12.2018                                                                                            Maguma
                                                                                                                                                    náčelník GTX

Motto: A hlavne vždy kolesami dole

« Last Edit: 31. December 2018, 23:19:14 pm od maguma »

ahojko

• Príspevkov: 2652
  • Cruiser-ák
Re: Rok 2019
« odpoveď #1 : 31. December 2018, 23:04:29 pm »
 [good]
Učeň pozorovateľ

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6349
  • GTX mznk
« odpoveď #2 : 31. December 2018, 23:08:33 pm »
Bol ppči rok, no škoda baču. Ale bojujeme dalej, nech sa všetkým darí a nech nepadáme. :-* :-* motorkár.
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár /ApoNYX/

Pirates

• Príspevkov: 177
« odpoveď #3 : 01. Január 2019, 1:17:14 am »
moja otazka bola spravna a kedze zrejme o tom nic  nevies tak si ju zmazal

http://www.zateckecountry.cz/archiv/old4/rangers.html

maguma

• Administrator
  • Príspevkov: 2568
« odpoveď #4 : 01. Január 2019, 2:04:04 am »
Pre boha živého, Mlhoš, však to nahrala skupina Rangers a v tom období nikto o žiadných Plavcoch nič netušil. Načo tu riešiš niečo čo sa danej témy netýka, mne išlo o to, aby si tu každý mohol prečítať text tej piesne a je úplne jedno či to nahrali Rangers, Plavci alebo Mlhoš s Lakatošbandom.

Zajtra túto tému aj tak zmažem, lebo si nepochopil o čom je a zbytočne sa tu rozpúta ďalšia slovná prestrelka.

sHARk

• Kofolkár
  • Príspevkov: 2320
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #5 : 01. Január 2019, 8:11:13 am »
NYGDO NECHÝBA A MALÍ PRIBÚDAJÚ... NAZDRAVIE VŠETKÝM!!!  :beer:

P.S. NOW, púchoffci boli, sú aj budú... .ebááááť na nych! :cat:
(^^^)
M1z vo2.

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 6124
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #6 : 01. Január 2019, 17:03:54 pm »
Tak teda neviem, či má zmysel do tejto témy prispievať, lebo bude zmazaná,
lebo zas jeden (*****) nepochopil.

:-[ :o :(
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/Breznák/

Súkromnú správu zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

Alica

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 204
« odpoveď #7 : 01. Január 2019, 20:40:23 pm »
Ďakujeme za krásne prianie. Aj my, so Števom, Ti prajeme a aj ostatným členom gtx, len to najlepšie, najbláznivejšie a najšťastnejšie v novom roku 2019!