Autor Téma: Motokárove preteky GTX 2019  (Prečítané 4283 krát)

maguma

• Administrator
  • Príspevkov: 2637
Motokárove preteky GTX 2019
« : 23. December 2018, 18:03:01 pm »
V tejto téme budú iba informácie k motokárovým pretekom. Aby sa tieto informácie nestratili v spúste ničnehovoriaceho balastu, všetky pripomienky píšte do Športového okienka
« Last Edit: 23. December 2018, 21:09:20 pm od maguma »

maguma

• Administrator

maguma

• Administrator
Re: Motokárove preteky GTX 2019
« odpoveď #2 : 23. December 2018, 21:56:25 pm »

POKYNY K PRETEKOM MOTOKÁR

1. Preteky GTX na motokárach sa konajú dňa 5.1.2019 v motokárovej hale  Speed Kart Center  v obci  Dolná Seč č.251, ležiacej na súradniciach GPS: 48.175854, 18.563702

2. Zraz účastníkov pretekov je stanovený na 13:15. Po 13:30 začne rozprava k samotným pretekom. Rozpravy sa musia zúčastniť všetci jazdci. Pripomienky od jazdcov po rozprave, nebudú brané do úvahy.

3. Každý jazdec nech si prinesie svoju vlastnú prilbu, bude to jednoduchšie ako si tam požičiavať. Takisto si treba priniesť rukavice. Po skúsenostiach z jázd v Hlohovci neodporúčam motorkárske rukavice, tie na volante šmýkali a potom sme jazdili s holými rukami. Odporúčam priniesť si rukavice s protišmykovou úpravou, majú na dlaniach a prstoch nanesenú gumovú vrstvu alebo gumové bodky.

4. Jazdci si pred pretekmi vylosujú štartovné čísla. Bude sa jazdiť podobne ako na plochej dráhe, teda každý s každým ale poradie sa bude určovať podľa dosiahnutých časov.

5. Funkciou štartmaršála som poveril Malého Lapaja. Pracovisko štartmaršála bude v depe, teda v bare a štartmaršál bude organizovať nástup pretekárov na jednotlivé jazdy a zároveň bude prideľovať motokáry jednotlivým jazdcom.

6. Systém bodovania. Pre štartmaršála vytlačím bodovaciu tabuľku a do tej bude postupne zapisovať body jazdcom z práve skončenej jazdy. Najrýchlejší jazdec dostane tri body, druhý dostane dva body, tretí dostane jeden bod a posledný dostáva nula bodov. Po poslednej jazde sa zrátajú body a podľa toho sa pôjdu ešte tri kvalifikačné jazdy kde sa rozhodne o celkovom poradí - vysvetlím to v rozprave na mieste.

7. Informácia k poslednému stĺpcu v zozname. Kód HKUCh znamená Hurka, Klobása, Uhorka, Chlieb. Ako som už spomínal, na mieste nám vedia pripraviť zabíjačkový taniers výrobkov od miestneho mäsiara. Ten, kto má o tento zabíjačkový tanier záujem, nech mi to oznámi. Nakoľko sa do zoznamu už nedá zapisovať, treba mi to oznámiť iným spôsobom. Dostupné sú mi tieto druhy komunikácie --- telefón, SMS, E-Mail, súkromná správa, WhatsApp, alebo stačí aj odkaz na stránke.

.
« Last Edit: 30. December 2018, 17:54:27 pm od maguma »

maguma

• Administrator
« odpoveď #3 : 02. Január 2019, 16:40:21 pm »
Do zoznamu prihlásených som pridal tri nové hárky, rozjazdy, finále a časy. Tam vidíte ako sa budú preteky vyhodnocovať. Je to určené pre Lapaja, ten to bude organizovať podľa týchto hárkov. V rozprave bude vysvetlený celý priebeh preteku a preto všetkým doporučujem aby prišli včas a rozpravy sa zúčastnili. Ešte vyhlasujem konkurz na pomocníka pre Lapaja, ale musí to byť niekto z nejazdiacich účastníkov.
« Last Edit: 02. Január 2019, 18:55:17 pm od maguma »

maguma

• Administrator
« odpoveď #4 : 03. Január 2019, 8:54:48 am »
Doporučujem všetkým jazdcom aby si zobrali teplé oblečenie nakoľko sa síce jazdí v hale, ale tá nie je vykurovaná. Je aj pravdou, že po jazde vám bude teplo až, až, ale pre istotu si tie teplé veci zoberte so sebou. Nezabudnite na prilby a nešmykľavé rukavice.   :salute:

maguma

• Administrator
« odpoveď #5 : 06. Január 2019, 10:45:22 am »
Výsledky motokárových pretekov GTX, Dolná Seč 2019

1. miesto --- Nyíry Paľo ml. (zdôrazňujem mladší)

2. miesto --- JuBrSter

3. miesto --- Bzučo

Gratulujem víťazom, aj všetkým ďalším jazdcom za pekné preteky a ďakujem divákom a mažoretkám za povzbudzovanie a všetkým zúčastneným za vytvorenie výbornej nálady v depe aj na trati.
 :ciel: :ciel: :ciel: :ciel: :ciel: :ciel: :ciel: :ciel:
« Last Edit: 06. Január 2019, 12:14:12 pm od maguma »

2841dodo

• Príspevkov: 60
  • Ži a nechaj žiť
« odpoveď #6 : 06. Január 2019, 14:44:23 pm »
a teraz daj výsledky  .............. kategória nad 100 kg  :D

maguma

• Administrator
« odpoveď #7 : 06. Január 2019, 19:58:51 pm »
Fotky od czodyho

Odkaz na rajče   https://www.rajce.net/a15777282

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 6364
  • Precceda IT GTX, Klamár és Intrigányi U2.
« odpoveď #8 : 06. Január 2019, 20:46:34 pm »
Furth ňeňi známo, že gdo vyhrál kathegóríju STARÁ PÁKA......bzmg.

>:D :P túrišta M1ZSL ...     motorkár túrišta M1ZSL
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/Breznák/

Súkromnú správu zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

maguma

• Administrator
« odpoveď #9 : 06. Január 2019, 21:11:19 pm »
Staré páky tentoraz nejazdili, majú to na háku ale poslali za seba jazdiť svojich stvoriteľov a teraz sa im smejú, že majú ruky vyťahané ako gibony :)) :)) :)) :)) :))

maguma

• Administrator
« odpoveď #10 : 06. Január 2019, 21:15:15 pm »
Chcel som pridať ďalšie podrobnosti z pretekov ale zápisnicu od štartmaršálov som zabudol v hale a až zajtra mi ju pošlú poštou, tak najskôr utorok večer, po preštudovaní sem niečo o priebehu pretekov doplním :salute: :salute:

sHARk

• Kofolkár
  • Príspevkov: 2505
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #11 : 06. Január 2019, 23:04:05 pm »
Chcel som pridať ďalšie podrobnosti z pretekov ale zápisnicu od štartmaršálov som zabudol v hale a až zajtra mi ju pošlú poštou, tak najskôr utorok večer, po preštudovaní sem niečo o priebehu pretekov doplním
Už na neho neni spolah  :(  hlavne že mi cestou dom svietil zozadu dialkovými  >:(  dobrák  :P
(^^^)
M1z vo2.

maguma

• Administrator
« odpoveď #12 : 07. Január 2019, 7:38:42 am »
Nevedeli sme sa vynadívať na to krásne autíčko pred nami, škoda, že si v Nitre odbočil, svietil by som ti dlhšie :P :P :P :)) :)) :))

sHARk

• Kofolkár
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #13 : 07. Január 2019, 7:44:12 am »
To už tí dedkovia tak jazdia... bez zrkadiel, diaľkové a na diaľnici v protismere  :dmh:  :(

:fuck: :P
(^^^)
M1z vo2.

apa

• Skútrista
  • Príspevkov: 2278
  • Ak ti vadí alkohol pri práci, tak nerob.
« odpoveď #14 : 07. Január 2019, 8:41:42 am »
sHARk-y veď počkaj, za chviľu ťa privítame v klube bébééé
Čím som starší, tým viac mám rokov.

maco

• Príspevkov: 527
« odpoveď #15 : 07. Január 2019, 10:00:19 am »
Náčelník, kuva doteraz neviem, na základe čoho sa vyhlásil víťaz. Mal najlepší sumár časov všetkých jázd, alebo mal v niektorej jazde najrýchlejší čas ?  :o

maguma

• Administrator
« odpoveď #16 : 07. Január 2019, 11:44:24 am »
Medveďku daj labku, to je otázka na štartmaršálov, ja budem vedieť niečo o priebehu pretekov ak zajtra alebo pozajtra dostanem výsledky. Možno v tom boli známosti, korupcia, doping a či čo, to neviem ale videl som oboch štartmaršálov ako vyškerení odchádzali domov s nadutými vreckami na vetrovkách a veľmi srdečne sa lúčili s PalomN, otcom víťaza a ten si potom prišiel ku mne požičať pár euro aby mal na cestu domov. Asi bude potrebné ustanoviť nejakú vyšetrovaciu komisiu a tých troch troch trochu vyšetriť, najlepšie rúčkou z lopaty :P :P :P :P :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

maco

• Príspevkov: 527
« odpoveď #17 : 07. Január 2019, 14:22:30 pm »
Súhlasím proti tejto odpovedi  :ciel: :ciel: :ciel:

sHARk

• Kofolkár
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #18 : 07. Január 2019, 14:48:54 pm »
maco zasa nedával pozor na rozprave  :(  keby to bol nejaký šušňák 40- nepoviem, ale takto...  >:D
(^^^)
M1z vo2.

Maly lapaj

• Príspevkov: 837
  • babetťák
« odpoveď #19 : 07. Január 2019, 16:05:02 pm »
Zdravím z Madagaskaru je tu prekrásne škoda, že mi ešte neprišla motorka ale pár dní počkám a budem už aj jazdiť nie len vylihovať pri mori  :veget:. Čo sa korupcie týka skutok sa nestal ako je všeobecne známe.
Only for Maco Výsledky sa určili na základe počtu bodov ktoré dosiahli pretekári, t.j. za prvé miesto v pretekoch 3 body za druhé 2 body atď. (vyššie o tom písal Vilo), Pali N. ml. mal najlepšie časi vo všetkých svojich jazdách preto mal spolu 15 bodov, na druhom meiste skončil Jubster s 13. bodmi a tretí skončil tak isto s 13 bodmi Bzučo, tam už rozhodoval ich najlepší čas a ten mal o 9 stotín lepší Jubster ako Bzučo.
žuj a nechaj žuť