Autor Téma: Perak cup Bernolákovo  (Prečítané 2402 krát)

maguma

• Administrator
  • Príspevkov: 2418
Re: Perak cup Bernolákovo
« odpoveď #80 : 17. September 2018, 22:09:53 pm »
Vikinko mój lúbezný a kde ty vidíš nejakú ľavú zátačku????????????? :-\ :-\

Toto je ten vracák, kde prichádzaš z mierného stúpania a točíš plný doprava, prišli sme od toho modrého auta a točíme okolo elektrického stĺpa, bzučo tam plnil dve veci  - 1. úplným vyklonením doprava ma vyvažoval,   2. tým  vyklonením až skorovypadnutím zo sajdky takticky zabraňoval niektorým odvážlivcom aby nás predbiehali z pravej strany, tam už potom nezostalo miesto  a museli ísť dlhšou dráhou vľavo. Že sme na dvoch kolesách spôsobilo to, že ten vracák som išiel jednotka plný a keď som tam vrazil dvojku, tak ten obrovský výkon spôsobil trhnutie mašiny doprava a sajdka potom ide úplne ľahko do luftu. Od toho stĺpa až po slamenný retardér je cesta rovná ako lineár. Ale keď sme videli, že diváci a hlavne deti z toho dvíhania majú obrovskú radosť, tak prečo neurobiť malé divadielko pre občanov. No a poviem ti, že to nebolo v každom kole, možno iba tak tri štyri krát. Sám vieš, že to nerobím často a zároveň ti sľubujem, že pri najbližšej príležitosti ťa povozím a vyskúšame si to vyvažovanie naostro :P :P :P :)) :)) :))

maguma

• Administrator
« odpoveď #81 : 17. September 2018, 22:11:52 pm »
kde sa berie na tom východe toľko teoretikov z jazdnej dynamiky motocykla s postranným vozíkom???????????

bébééé bébééé bébééé bébééé bébééé

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5884
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #82 : 17. September 2018, 22:24:10 pm »
No tag PŔŔŔ.......

Ya som to vidzeu nažiwo.

Spústa nekoordinuwaných pohybOFF, Bžučo tam lítal yakk pappír v bedňňi, žijánný ladný Keiko pohypp.

Chwílu piščala prenná, chvílu zanná, smrdelo to RICínom, cínom, inom, nom, om, m......

Mosíte vijácey trénuvat. A menej theoretizuvatt. Bo o rock mosí byt beňňa, nýje
údayne 7 fleck bess pohára.
Výsledock: zapičená brzda, či zapečená.....čí-čo.
(ale celkom krytyczky musím priznat,  že žežrat šeccky týje dobroty
a ešče mat chuj....pardóň ...chuť pretekakať, to sce guráž.........či garáž ???)

[good] :-* :)) :fart: :biker:

« Last Edit: 17. September 2018, 22:25:53 pm od yoffo »
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

krampus

• Čoprák
  • Príspevkov: 974
  • Pioniere všetkých dedín, spojte sa!
« odpoveď #83 : 17. September 2018, 22:57:29 pm »
Očúvaj ty mojaGuma, z foto nie je vidieť,že ideš vlastne po rovine, lebo sa kukáš do ľava, z toho som veľkodušne usúdil, že ideš do ľavej zátačky a spolujazdec "si robí čo chce" a ty tak isto. -- hehe.

Na budúci rock ti pôjdem za spolupáchateľa JA, si píš, že ťa aj po rukách aj po hlavičke budem mlátiť pokiaľ nebudeme na bedňovom mieste. Už mám iba 74 kg z 83, do budúceho rocka bude aj menej.

V závode sa závodí .... f tréningu sa trénuje .... no a f zavádzačke a ďakovacom kole sa robia opičárny pre ľudí, to je fakt, ale nijak ináč, pokaľ celý pretek nebereš ako opičárnu!
Očul si slovo bejvalejho závodníka!

:)) :)) :)) :biker: :)) :)) :))
« Last Edit: 17. September 2018, 23:01:06 pm od krampus »
hĺbka ľudského sebeklamu je nemerateľná (J.R.G.)

jirka

• Hosť
« odpoveď #84 : 18. September 2018, 9:41:59 am »

Viktorko,  ztrácej kila pomalu, bylo by Tě škoda, aby si se ztratil "bez funusu"!

:czflag: :biker:

sHARk

• Kofolkár
  • Príspevkov: 2175
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #85 : 18. September 2018, 19:52:46 pm »
V závode sa závodí .... f tréningu sa trénuje .... no a f zavádzačke a ďakovacom kole sa robia opičárny pre ľudí

a po večeroch sa tlieska...   ;D  :))
(^^^)
M1z vo2.

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6105
  • GTX dekhabelizátor adoptívny bazilikomer
« odpoveď #86 : 18. September 2018, 20:06:15 pm »
NOVÁ DOBA, už ay v utorock... ;) :)) :)) :)) motorkár
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár /ApoNYX/

maguma

• Administrator
« odpoveď #87 : 20. September 2018, 7:26:19 am »
15.9.2018 od 10:00 sa v Bernolákove koná 11. ročník PERAK GP.  GTX sajdka skončila na siedmom v mieste, GTX poldecák v treťom kole skolaboval a novinka Jawaha pre nedostatok jazdcov stála v depe. Ďakujeme za Vašu účasť a povzbudzovanie

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5884
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #88 : 20. September 2018, 8:08:11 am »
NOW.....any nykam nechoď, predpokladíám, že iszte máš uvedením vyššie uvedenej historiczkey správy
ešče tak 1,99 Promille, čo promille, aj %........

:)) >:D :beer: :beer: :beer:

motorkár.

a né že HU trerracc vymažeš !! :ciel: :hockey: :salute:
« Last Edit: 20. September 2018, 8:09:47 am od yoffo »
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

maco

• Príspevkov: 395
« odpoveď #89 : 20. September 2018, 8:31:15 am »
Čaute jazdci, William to zdvihol zámerne a bez námahy vie jazdiť týmto spôsobom aj doľava (show) a aj doprava (odstredivá sila), hádam to všetci viete. :-\  Bzučo na rovine nemohol vedieť, že to vodič zámerne zdvihne na dve kolá. Boli svetoví obaja [good] Raz bolo v ľufte koleso predné, raz zadné a raz bočné :biker: :biker: :biker:

czody

• Príspevkov: 465
« odpoveď #90 : 02. Október 2018, 23:06:10 pm »
Ahojte, ja som zabudol pridať fotky, tak to teraz naprávam.
https://www.rajce.net/a15557838
Na moje prekvapenie hneď na prvej fotke je motorka Ondríka. :( Jeho som hľadal  na fotkách, ale okrem jednej fotky je všade chrbtom k objektívu. Tú jednu som trocha zväčšil  :'(
 :salute:
Každý môže mať normálnych kamarátov, len ja musím mať Vás!