Autor Téma: BOROVÁ SIHOŤ - 21. - 24. 6. 2018  (Prečítané 1509 krát)

maguma

• Administrator
  • Príspevkov: 2321
BOROVÁ SIHOŤ - 21. - 24. 6. 2018
« : 29. Máj 2018, 20:44:29 pm »
Vážení priatelia, v tejto téme budem zverejňovať všetky informácie týkajúce sa nášho tohtoročného stretnutia na Borovej Sihoti
« Last Edit: 29. Máj 2018, 21:36:11 pm od maguma »

maguma

• Administrator
Re: BOROVÁ SIHOŤ - 21. - 24. 6. 2018
« odpoveď #1 : 29. Máj 2018, 21:33:52 pm »
V tejto téme budú iba oznamy týkajúce sa Borovej Sihote 2018. Diskutovať k akcii sa môže v téme Výjazdy alebo sa môže vytvoriť špeciálna diskusná téma iba k Borovej Sihoti. Tému môže vytvoriť hocikto.

maguma

• Administrator
« odpoveď #2 : 29. Máj 2018, 22:18:04 pm »
Dnes sme boli s Wikinom na Borovej Sihoti za prevádzkárkou kempu dohodnúť podmienky tohtoročnej akcie. Hoci sme cestou tam aj späť sme išli v poriadnom daždi, tak služobná cesta bola úspešná a dohodli sme všetko potrebné. Situácia s ubytovaním je nasledovná, hotel je už skoro vypredaný, zostávajú už len dve štvormiestné izby. Štvormiestné izby majú  štyri a tie je problém obsadiť, ale dohodli sme s p.prevádzkárkou, že nám ich dajú ako dvojlôžkové. Chatiek je v kempe 16 a z toho je doteraz obsadených päť a viem ďalších štyroch záujemcoch o chatky, tí si ich objednajú v najbližších dňoch. Z pochopiteľných dôvodov nie je problém pre stanovačov, tam je miesta dosť.

Ceny ubytovania hotel: dvojlôžková izba 27,90/noc
                                      štvorlôžková izba - berie sa ako dvojlôžková
                                      apart 4                57,90
                                      apart 3                52,90
                                      chatka 3              22,00
                                      chatka 4              27,00
                                      chatka VIP           34,00
                                      stan                       3,00

Miestný poplatok je 0,60 na deň

Budeme mať k dispozícii pajtu za 40,00 na deň a dodajú nám 4 sudy piva a sud kofoly

Na piatkovú spoločnú večeru o 19:00 hod. BSČ,  bude slepačia polievka a kurací + bravčový prírodný rezeň a k tomu ryža + hranolky, cena večere je 6,00
« Last Edit: 30. Máj 2018, 8:45:26 am od maguma »

maguma

• Administrator
« odpoveď #3 : 30. Máj 2018, 21:48:07 pm »
Na tomto linku nájdete zoznam účastníkov akcie Borová Sihoť 2018 ubytovaných v hoteli a na chatkách

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U-PaXiFh4McxBzk0c-cldBR-Y7deboeo55ZrM-FWeaw/edit#gid=0
« Last Edit: 30. Máj 2018, 21:51:15 pm od maguma »

WIKA

• Príspevkov: 558
  • Wikinova ľadvinka
« odpoveď #4 : 07. Jún 2018, 13:49:04 pm »
                                                    BOROVÁ SIHOŤ 2018               
                                      akcia sa koná v dňoch 21 - 24. 6. 2018

1.   Akcia GTX bola zverejnená a zapísaná do kalendára akcií v zmysle platných pravidiel.
2.   Ubytovanie si zabezpečuje každý účastník akcie individuálne. Ceny sú zverejnené na webovej stránke Borová Sihoť a taktiež možnosti ubytovania boli zverejnené na motogtx v téme BS ešte 29.5. Na piatok je zabezpečené spoločné stravovanie, t.j. večera, ktorú budú v reštaurácii podávať o 19 hod. Na ďalší deň t.j. v sobotu podľa vyjadrenia prevádzkárky nebude možnosť stravovania sa v reštaurácii z dôvodu súkromnej akcie. Preto sa bude variť držková pre všetkých účastníkov a bryndzové halušky, ktoré sa budú podávať o 18 hod. Nezabudnite si ešusy, šálky na kávu a lyžice. (Možnosť varenia kávy v spoločnej pajte ako každý rok)  Ostatné aktivity sa dohodnú priamo na BS podľa počasia a podľa danej situácie. (čo sa týka stravovania, v blízkosti je Lidl, a preto je potrebné si vo vlastnej réžii zabezpečiť proviant na opekačku. K dispozícii bude kotol a plynový gril. V prípade spoločného výjazdu spojeného so spoplatneným vstupným si tieto náklady znáša každý účastník sám. Iniciatívam sa medze nekladú, a každý účastník môže priniesť proviant z domu pre všetkých podľa uváženia. Tento môže byť v tekutom a aj v tuhom stave. Určite sa všetko zje a hlavne vypije. Zabezpečené sú 4 sudy piva a sud kofoly ktoré si bude každý platiť sám ako to bolo v minulosti. 
3.   Zoznam je zverejnený v zmysle pravidiel, v prípade zmien bude doplnený.
4.   Kontakt na recepciu BS asi netreba, ale pre istotu +421 445 224 039 mail – recepcia@borovasihot.sk
5.   Ako je uvedené v bode 2. Na spoločnú večeru sa bude podávať slepačí vývar, kuracie + bravčové na prírodno, polovica ryža a polovica hranolky
6.   Pri príchode na BS je potrebné vyhľadať Wiki a zaplatiť vstupné vo výške 15€. Každý účastník obdrží  pásku na ruku, lístok na spoločnú večeru a lístok na držkovú . Do uvedenej sumy je zahrnuté:
     Spoločná večera
     Držková
     Náklady súvisiace s prenájmom priestorov
     Gelová nálepka LOGA GTX, ktorú pri zaplatení obdrží každý účastník BS
     Zvyšok pokrývajú ostatné náklady súvisiace so zabezpečením akcie
(V prípade záujmu o viac kusov gelových nálepiek GTX je potrebné riešiť s ALFOM, ak nebude dohodnuté inak. Cena jednej nálepky je 2 €)

7-10. V zmysle pravidiel GTX, v prípade akýchkoľvek požiadaviek tieto píšte na portál do    témy Výjazdy alebo volajte NOW. Prosím tých, ktorí plánujú ísť na BS 2018 a doposiaľ sa nepríhlásili, aby tak urobili čo najskôr z dôvodu prehľadu a zabezpečenia akcie.

Už sa na Vás tešíme!!!!!!!
Rodinu si nevyberáme ale priateľov si môžeme.

maguma

• Administrator
« odpoveď #5 : 12. Jún 2018, 13:56:39 pm »
PRAVIDLÁ ORGANIZÁCIE MOTOAKCIÍ KMEŇA GTX.

1.  Zverejnenie.
  Organizátor akejkoľvek verejnej akcie pre GTX uverejní  na portáli MOTOGTX.SK  informáciu pre všetkých záujemcov z radov GTX o termíne a mieste konania akcie, tento termín a miesto konania zapíše do kalendára akcií GTX.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
2. Program.
 Organizátor zverejní na portáli MOTOGTX.SK podmienky a spôsoby ubytovania, stravovania a ďalších plánovaných aktivít ako sú výjazdy, prehliadky, výstavy, exkurzie a možnosti relaxu v blízkom okolí. Tu sa  uvedie aj   cena vstupného na jednotlivé aktivity.
3. Zoznam.
 Organizátor  môže  požiadať administrátora  portálu MOTOGTX.SK o vyhotovenie a zverejnenie zoznamu účastníkov na konkrétnu akciu, prípadne o jej zverejnenie v novinkách spolu s odkazom na zoznam.
4. Ubytovanie.
 Organizátor uverejní kontakt na recepciu, kde si každý z účastníkov individuálne zabezpečí ubytovanie, ak to nebude dohodnuté inak.
5.  Stravovanie.
  V prípade spoločného stravovania bude dohodnutá jednotná strava pre všetkých účastníkov. Výnimky budú udelené iba pre stravníkov so zdravotnými obmedzeniami.
 6. Financovanie.
  Pri organizovaní  spoločnej  akcie, ktorá si bude vyžadovať finančné zabezpečenie, bude vždy dopredu určená osoba, ktorá podľa zoznamu prihlásených a podľa rozpisu nákladov na akciu vyberie od zúčastnených požadovanú sumu. Pri tejto príležitosti prosíme všetkých účastníkov, aby si
pripravili hotovosť v presnej výške sumy stanovenej na akciu v eurách. ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
7. Účasť.
 Každý záujemca o účasť na konkrétnej akcii GTX svojim zápisom do zoznamu prejaví súhlas s podmienkami akcie a s cenami !
8.  Zápis.
 Je potrebné venovať zvýšenú pozornosť zápisu do zoznamu prihlásených. Do zoznamu sa budú môcť zapísať len korektné údaje, podľa záhlavia konkrétneho stĺpca zoznamu. V prípade zápisu nejakého nezmyslu v ktoromkoľvek riadku zoznamu bude tento riadok kompletne vymazaný a tam zapísaný záujemca sa bude považovať za neprihláseného.  Zápis na akciu bude možný po zverejnení zoznamu na portáli MOTOGTX.SK. Organizátor akcie má právo stanoviť termín na ukončenie prihlasovania. Po takto stanovenom termíne bude prihlasovací zoznam zablokovaný.
9. Možnosti.
 V prípade, že na akciu zavíta neprihlásený účastník z radov GTX, nevzťahujú sa na neho žiadne kolektívne výhody a svoj ďalší pobyt na akcii si financuje v plnej výške sám. To isté platí aj pre účastníkov, ktorí nie sú z radov GTX a práve sa nachádzajú v mieste konania akcie GTX a prejavia záujem o účasť na akcii.
Ak niekto z našich radov chce na akciu GTX priviezť svojich známych a zapíše ich do zoznamu, platia pre nich všetky  uvedené body ako pre každého riadne prihláseného. V prípade, že v zozname nebudú zapísaní, platí pre nich prvý odsek bodu 9.
10. Storno.
 Ak sa riadne prihlásený účastník z akýchkoľvek dôvodov  nemôže zúčastniť akcie, na ktorú sa už prihlásil, musí túto skutočnosť oznámiť pred termínom na ukončenie prihlasovania  organizátorovi a  požiadať ho o vymazanie zo zoznamu  prihlásených. V prípade akejkoľvek neúčasti bez riadneho ospravedlnenia, bude musieť uhradiť organizátorovi vynaložené výdavky. V prípade neskoršieho príchodu na akciu alebo skoršieho odchodu z akcie sa konkrétnemu účastníkovi zo zaplatenej sumy nič nevracia. ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

maguma

• Administrator
« odpoveď #6 : 14. Jún 2018, 21:34:29 pm »
Vážení Sihoťáci,

naše stretnutie na BS sa už blíži, takto za týždeň už niektorí budeme v kempe. Situácia s ubytovaním je asi takáto - v hoteli je voľný apartmán 2+2, ostané izby sú obsadené, v kempe je ešte voľných 5 chatiek, zbytok je obsadený, miesta pre stany je dostatok. Doteraz nás je prihlásených 65 účastníkov, dedomiro sa dodnes neozval a tak som ho dnes zo zoznamu vymazal, zapísal som ho tam ja, na základe informácií od JPP. Od štvrtku budeme mať k dipozícii pajtu a budeme tam mať nachystané pivo aj kofolu (pivo bude desina a kofola nulka). Nakoľko nám znovu nepovolili exkurziu na Oravskú priehradu (protiteroristické opatrenia) tak sem postupne pridám tipy na výjazdy. V piatok asi skúsime lanovku na Lomnický štít, ale ešte preverím či vôbec v ten deň pôjde

maguma

• Administrator
« odpoveď #7 : 15. Jún 2018, 17:05:55 pm »
Na BS bude aj tradičná TOMBOLA. Poprosím Vás priniesť nejaké zaujímavé ceny do tomboly, nie nejaké blbosti

maguma

• Administrator
« odpoveď #8 : 26. Jún 2018, 23:01:54 pm »
Vážení   GéTéXáci

Dovolím si napísať pár slov k tohtoročnej akcii BOROVÁ SIHOŤ2018.  Príprava nášho každoročného stretnutia bola tento rok tak trochu zvláštna a keby ma morálne nepodporili Wikinovci, neviem ako by to dopadlo. Ako všetci viete, nezúčastnil som sa tento rok ani akcie Kaportour 2018  z dôvodov ktoré som vysvetlil na BS a tieto dôvody ma trochu brzdili aj v samotnej príprave na BS. Som rád, že sa mi to podarilo prekonať a po návšteve a dohovorení podmienok našej akcie na BS s p. prevádzkarkou, sme sa do toho pustili. Som veľmi rád, že táto akcia dopadla výborne, až na to nešťastné počasie. Škoda, že vo štvrtok odcestoval na dovolenku náš DJ Dodo, ale aj to sme dokázali prekonať a didžinu sme si zdídžejovali sami. Nepodarilo sami vybaviť ani exkurziu na Oravskú priehradu, ale kvôli prijatým protiteroristickým opatreniam 2.stupňa nám to do ich odvolania ani nepovolia. Týmto by som chcel poďakovať Slovenským elektrárňam za zaradenie bandy GTX medzi nebezpečné teroristické organizácie. Skúšal som aj exkurziu v automobilke KIA, tým teroristi nevadia, ale kvôli nábehu nového modelu sú exkurzie do konca augusta zastavené. Možno sa tam pozrieme z Gadera. Musím pochváliť aj tohtoročnú tombolu a tým aj tombolmajsterku h.m.p.p.k. Bola to tombola zvládnutá na dva ťahy a aj ceny boli tentoraz na celkom slušnej úrovni. Trochu ma mrzelo podávanie spoločnej večere v pajte, ale dalo sa to vydržať a myslím si, že za to čo všetko nám dovolí a poskytne p. prevádzkarka to nebolo až tak neznesiteľné. Podmienky, aké máme na BS, by sme asi našli iba v inej galaxii. Preto si myslím, že by bolo veľkou chybou opustiť toto miesto, stačí si spomenúť na Oravice, za takéhoto počasia by sme sa tam asi v sobotu zbalili a ťahali domov. Tu sme si mohli zakúriť v krbe a išlo sa ďalej.
Celkovo by som zhodnotil tento ročník ako vydarený, vypili sa tri sudy piva, sud kofoly a ostatné pitivá ani neviem zrátať. Jedla a pitia bolo habadej, v tomto smere by sa nemal nikto sťažovať, dobrej zábavy bolo odtiaľto až hen po k..............................................t a ešte aj trochu ďalej. Isto viete, že o veľký náklad dobrej nálady sa postaral  Czody. Od pár prvoúčastníkov som dostal otázku, že prečo nemá  vystúpenia aj v televízii. Moja odpoveď bola, že je to zbytočné, aj tak by to tam po celý čas iba pípalo, to si treba vypočuť na vlastné uši a v priamom prenose. Veľmi som sa potešil Vašej ochote poskytnúť mi akúkoľvek pomoc, keď som Vás o to požiadal a ešte viac Vám ďakujem za Vašu podporu, ktorú ste mi prejavili v sobotu večer, veľmi mi to pomohlo.

Teraz mi dovoľte vysloviť náčelnícke poďakovnie,

Wikinovi a Wike,  za ich nezištnú podporu a pomoc v príprave a organizácii akcie

Kléberovi a Madelain, za ich pomoc v obsluhe pri bare a za zástavky a nášivky

h.m.p.p.k. za organizáciu tomboly

PaľoviN a DedoOtovi, za prevozy aparatúry a ďalších potrebných zariadení

Czodymu, za jeho rozprávačské umenie o armádnom kabarete ( ČTJ )

Alfovi za pekné nálepky GTX

Všetkým Vám, ktorí ste sa zúčastnili a prispeli dobrou náladou  k úspešnému priebehu nášho stretnutia.  ( o tom, že toto stretnutie bolo úspešné, hovorí aj fakt, že už teraz sú obsadené niektoré izby a chatky na budúci ročník ),
Ešte chcem poďakovať  ( a hoci toto nebude čítať ) p. prevádzkarke kempu BS, pani Fronkovej za jej ochotu vyjsť nám v ústrety v našich požiadavkách.

A aby som priebeh stretnutia len nevychvaľoval, spomeniem aj trochu nepríjemnú udalosť, iste viete, že v piatok ráno bola moja a Paľova motorka nájdená na inom mieste, než boli zaparkované vo štvrtok večer.  Teraz nebudem spomínať moju motorku, ja si viem poradiť v rôznych situáciách a aj teraz som si poradil a už to mám aj opravené a moja motorka už má aj dosť rokov. Ale, predstavte si, čo by sa stalo v prípade, že títo siláci by nezvládli presun Paľovej novej motorky a nedajbože by im spadla, Všetci asi viete v akých cenách sa pohybujú náhradné diely na nové motorky.................................................................

Preto by som chcel našich silákov požiadať aby mi do budúcna oznámili potrebu nočného presúvania predmetov vopred a ja im zariadim dovoz tonového betónového kvádra a ten môžu presúvať po celú noc hoci aj do Mikuláša a späť, bude nám to úplne jedno čo s ním budú robiť a samozrejme dovoz kvádra bude na ich náklady

Ešte raz nám všetkým ďakujem za účasť a prajem Vám príjemné prežitie letných mesiacov, určite sa niekde ešte stretneme

Budúci ročník sa koná v dňoch 20. -23. 6. 2019 v kempe BOROVÁ SIHOŤ

Pripravuje sa AycoČuP Psiare 2018

ĎAKUJEM   

Náčelník  kmeňa  GTX
Maguma OW, v.r.

« Last Edit: 27. Jún 2018, 5:36:22 am od maguma »