Autor Téma: Diskusia k Pravidlám akcíí GTX  (Prečítané 5185 krát)

WIKA

• Príspevkov: 579
  • Wikinova ľadvinka
Re: Diskusia k Pravidlám akcíí GTX
« odpoveď #40 : 29. Január 2018, 22:14:26 pm »
Chlapci, len na odľahčenie danej problematiky: Motorka je ako opica, kto má na opicu, má aj na banány!  :)) :)) :)) Tak neni čo riešiť. Yoffo, máš SS.   :-*
Rodinu si nevyberáme ale priateľov si môžeme.

apa

• Skútrista
  • Príspevkov: 2167
  • Ide to dolu vodkou.
« odpoveď #41 : 30. Január 2018, 4:50:17 am »
... kto má na opicu, má aj na banány! ...

Presne. Akcia niečo stojí a keď za ňu vycálujem napr. 98,73E (benzín, ubytovanie, strava., atď...) je mi trápne, že kvôli prípadným ďalším 3,141596 Eurám robia niektorí zo seba púchov, pič*ujú či ujdú bez zaplatenia. A horšie je keď nezaplatia vôbec, lebo niekto to nakoniec zaplatiť musí.
« Last Edit: 30. Január 2018, 4:53:55 am od apa »
Vždy je viac možností alebo aj nie.

jirka

• Hosť
« odpoveď #42 : 30. Január 2018, 8:48:30 am »
 Furt čtu....blablabla !
Přestaňte chodit kolem horké kaše, dejte terním a číslo účtu do kdy to má být zaplacené! Nezaplatí v termímu...............? [bad]
Potom přijde  t r e s t   v podobě zveřejnění dotyčných ! A bez  pardónu. Nic jiného si nezasluhují ! [bad]

amper

• Príspevkov: 159
« odpoveď #43 : 30. Január 2018, 10:47:13 am »
Už som sa k tejto téme vyjadril, ale s Jirkom súhlasím,  presne ako píše, len bla bla.
Čo by som ja do toho balíka kolektívnej skladačky zahrnul, je aj ročný poplatok  za túto stránku (to by nám mohol Vilo napísať koĺko, aby sme boli všetci v obraze), pekne ako patrí.
Taktiež som za spoločný účet. Na najbližšej  akcií si móžeme zvoliť kto bude mať k neme okrem Vila prístup. U nás na osade to máme už roky a bez problémov to funguje.

czody

• Príspevkov: 461
« odpoveď #44 : 30. Január 2018, 20:17:35 pm »
Ale no, aké bla-bla-bla. Táto téma vznikla práve preto aby sa veci vysvetlili. Bude aj účet keď s tým viacerí budú súhlasiť, potom sa musí vybrať banka, či chceme transparentný aby každý mohol vidieť každý jeden pohyb alebo trebárs zadarmo účet ale uvidíš prt a podobne. Zatiaľ žiadne akcie nie sú tak sa nemôžme  ani skladať ani určovať termíny. O neplatičoch by som aj ja rád vedel ale ich mená by musel niekto prezradiť alebo by sa mali sami priznať, čo sa zatiaľ tiež nestalo.  :salute:
Každý môže mať normálnych kamarátov, len ja musím mať Vás!

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5812
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #45 : 30. Január 2018, 20:35:18 pm »
Mižu:  [good] :D

Aj som sa chcel ešče vyňadRIŤ ale v zápatí som zistil, že už som sa. A tuším, že k veci.
Keďže sme tu mali cit.:"blablabla !, bla bla," tak nesmelo (ako klamár a intrigán)  dodávam: BLA.

:) :D ;D :)) >:D :fart: :-* :shark: :fish: :beer:

:biker: gtxmot čoper

BUZZ 0 X

:fart:

a neserte ma, lebo mi prasknú nervy a napíšem, ako to celé bolo........

« Last Edit: 30. Január 2018, 20:40:00 pm od yoffo »
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

jirka

• Hosť
« odpoveď #46 : 31. Január 2018, 13:22:11 pm »
Ahoj všem,

Tak si sypu "popel na hlavu" a omlouvám se všem včetně Yoffa, že jsem vstoupil do Vaší debaty. I když mně hodně
Vašich  přesvědčuje , že "ty si náš", tak mě to těší , ale................!
Co já Vám budu vypravovat, jak a co?  Přijedu na Síhoť, na Psiare a možná k Lojzovi na ranč, ale co to je proti tomu, když
Vy se potkáváte v sezóně třeba i dvakrát týdně (myslím rentiéry) !

Takže doufám že zůstane mezi námi "vše při starém"  a na viděnou na nějaké akci !                  Jirka :czflag: :biker:

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #47 : 31. Január 2018, 19:37:29 pm »
Jirko, mne se není  třeba omlouvat, ja som na to zvyknutý. :))

Důfám, že zostaneš na veky - večné splachovací....... [good]..... :czflag:... :czflag:

>:D Lebo tí nasierací išli do preč. [bad] >:D

Aj my sme prišli o J.E.Hoga........a prišiel Jirka..... :)) [good]  :czflag:

:D

SS zverejní len blb.....

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #48 : 01. Február 2018, 21:47:42 pm »
Dovolím si pripomenúť ctenej GTX spoločnosti, že do konca Februára 2018,
("Víťazný" Február  nastal dnes) je možné pripomienkovať Pravidlá.

Táto možnosť (predpokladám) zostane aj po tomto termíne,
mali by to však byť IBA relevanté a vážne veci, prípadne nové poznatky z výjazdov
v rocku 2018.

Ďakuyem.

:thank: :thank: :thank:

:biker:

SS zverejní len blb.....

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6031
  • GTX dekhabelizátor bazilikomer preCRÚKač
« odpoveď #49 : 01. Február 2018, 22:02:32 pm »
yoffo, pripomienkovanie bude neobmedzené a budeme sa stále poučovať z krízového vyvoja.  :salute:

Asi prvá vyberačská akcia budú kapóre, mám už ideu ako to bude prebiehať, len ešte skoro nič neviem o podrobnostiach /ešte je dosť skoro/, treba ešte vela vecí prejednať, pozisťovať, dohodnúť, a aj vela nákladov spojených s akciou nebude zahrnuté do skladačky /ani doteraz to tak nebolo, robíme to pre vás/ - ako napr. náklady na cesty pre zisťovanie a dohodovanie podmienok a cien osobne na mieste konania, prejdenie stavu ciest a o čase telefonátov a dolaďovaní detailov ani nehovoriac. Takže len vela strpenia, všetko bude včas zverejnené, prepočítané a vyúčtované.  ;) :) :) :)
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

2841dodo

• Príspevkov: 36
  • Ži a nechaj žiť
« odpoveď #50 : 02. Február 2018, 7:43:27 am »
theo - k príspevku o minuloročnom kapore .... mám tam dve nezrovnalosti  ;)
Otázka 1 :
čo je to fas ??  :D
Otázka 2 :
prečo ako  ;D

A teraz k veci :
Pozorne som si prečítal predošlé riadky a stotožňujem sa z názorom:
a, som ochotný prispieť do skladačky za nezodpovedných, ktorí vyrobili sekeru
b, súhlasím s účtom, kde budeme v prípade záujmu účasti na tej, či onej akcii prispievať ....
c, ľudí, ktorí to už raz vedomky urobili (nevedomky ani veľmi nepripúšťam) treba eliminovať a infiltrovať z našej skupiny  a na ďalšie spoločné akcie ich nepúšťať
d, je potrebné na tomto serveri urobiť tabuľu hanby, reps. čiernu listinu (samozrejme pred tým, ako bude mať dotknutá osoba možnosť o dorovnanie svojho dlhu) ak tak nespraví, je potrebné to tu na tvrdo zverejniť  >:(  nech še haňbi  :P
e, moje slová, ktoré tu odzneli už z príspevku niekoho iného . Máš motorku, je to štýl, chceš byť súčasťou nášho celku ? Buď na to máš a zaplať. Alebo si choď niekam, kde ti to budú trpieť. A nám daj pokoj. Zakrývaj sa len takou perinou na akú máš  ;)
f, som vďačný za každú akciu, ktorá táto gubernia organizuje (aj keď sa na všetkých nemôžem zúčastniť) ten kto takéto niečo  neorganizoval, tak nevie, koľko je s tým práce a preto som FAKT vďačný hlavne náčelníkovi, theovi, krampusovi a ostatným priamo zainteresovaným, že to ešte po tom všetkom pre nás stále pripravujú.  No a  samozrejme my ostatní (teda myslím, že stará garda) sme im povinný to uľahčovať a nie ešte sťažovať  ;)
g, som osobne rád, že sa bude aj tento rok konať KAPORE , s Denisou sa veľmi tešíme  [good]
AMEŇ ...
« Last Edit: 02. Február 2018, 7:51:34 am od 2841dodo »

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #51 : 02. Február 2018, 8:39:30 am »
Gúteň Mórgeň.

Aj ma szwrbí szwalnatá kláwesnitza.....kua fix, by som odpovedal na niečo DoDove,
ale prennosť v yazde má Theo........
Theó, de si,  :-\ Maríju Liehovovu ???

:-\ :fart: :))

SS zverejní len blb.....

jirka

• Hosť
« odpoveď #52 : 02. Február 2018, 9:10:17 am »
 Ahoyky vespolek!

2841 dodo,  myslel jsem na zveřejnění neplatičů také! Ale je to napadnutelné a mohlo by nás to "finančně" mrzet!

Je to svinstvo, ale pozor na "ochranu práv a svodod"!  V tomto EU galymatiáši můžeš být beztrestný parchant
a navíc ještě chráněný paragrafy!

Jirka :czflag: :biker:

theo

• Cestovateľ
« odpoveď #53 : 02. Február 2018, 9:28:41 am »
GM, až teper som si ho zobudil, šak pijátok.  :) :)

2841dodo, to vyššie o posteliach, to som nepísal o tom našom rozheganom gauči, čo sme sa nevyspali 1. noc a potom nám Denisa poradila, nech si dáme epedu na zem a to už sme sa vyspali - s tým som sa radšej nechválil  :cat: :D

A teraz k veci: čo sa týka minuloročných kapórov, tam sekera nevznikla, všetci poplatili, tak niet čo zverejňovať.

Navrhoval by som za doterajšiu dobu udeliť genitálny pardóň a nezverejňovať mená /Jirka ma už predbehol kým som dopísal/ , a čo bolo v Oponiciach, to neviem, keďže som nebol.

Myslím, že nové pravidlá vyselektujú osadenstvo a neplatičstvo nevznikne iba vtedy, ak sa bude vyberať pred akciou, či už na účet alebo  na ruku.
« Last Edit: 02. Február 2018, 9:31:45 am od theo »
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

krampus

• Čoprák
  • Príspevkov: 961
  • Pioniere všetkých dedín, spojte sa!
« odpoveď #54 : 02. Február 2018, 9:40:43 am »
Čo bolo, bolo, terazky sú už pravidlá a je nutné ich rešpektovať, lebo takto to ďalej nemôže ísť, lebo ...

theo na Kapore už to má dobre premyslené (systém úhrad) , použijem Larsónov obľúbený slovný zvrat: A komu sa nepáči nech ťahá do ...

Trochu tvrdé, ale je to fakt, inak to nejde!

Ajaj, theo na predbehol
« Last Edit: 02. Február 2018, 9:42:57 am od krampus »
hĺbka ľudského sebeklamu je nemerateľná (J.R.G.)

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
« odpoveď #55 : 02. Február 2018, 10:03:13 am »
Aj na BazmekCity uš vyšló ráno, takže udeľujem si prennosť v jazde si já sám:

DODO:

bod c. Infiltrácia má iný význam, je to prenikanie (napr.) vody do geol. štruktúr.
To by sa nám (akože) neplatiči množili......lepšie je ODfiltrovať, ale šag sa odfiltrujú aj sami.
 :)) >:D

bod.c : ešče ráz.......kto a jako zabezpečí, aby neplatiči a iné "charaktery "neboli pustené na akciu ???"

bod d: na doterajších akciách (snáď s výnimkou jednej) nebolo možné PREUKÁZATEĽNE ZISTIŤ,
kto zaplatil a kto ne.
Rock 2018 sme nezačali dobre (Oponice + prednáška + sherriff..... chaos)
Po doplnení Pravidiel a všeobecnej zhode na znení,  by sa to už nemalo stávať.
Malo by sa vyberať cez účet, alebo v hotovosti podľa  písomne vyhotoveného zoznamu.

Tabuľka hanby:
Kto ju založí, kto ju bude aktualizovať a kto bude zodpovedný, že údaj v nej je správny a spravodlivý.
Jirko má pravdu, môže to generovať právny problém.

Sorry, len toľko......

;) :hugg: ;)

SS zverejní len blb.....

theo

• Cestovateľ
« odpoveď #56 : 02. Február 2018, 10:51:47 am »
Trochu odlahčenie thémy.  ;) :)

Za naj platiča vyhlasujem Varechu  :ciel:

Minule na kapóroch už v sobotu v noci všetko vyrovnal, aj navyše dačo prihodil.  :thank:

a v nedelu ráno už stál nastúpený pri pokladničke, že kolko treba zaplatiť - to je kharaktér.  [good] ;D ;D :biker: :biker: :biker:

Aj takýto extrémizmus tu máme.   [good]

M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

sHARk

• Kofolkár
  • Príspevkov: 2132
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #57 : 02. Február 2018, 12:45:28 pm »
To už neni ani platič  :o  TO UŽ JE ŠPONZÓR  :P
(^^^)
M1z vo2.

Pirates

• Príspevkov: 154
« odpoveď #58 : 02. Február 2018, 20:30:16 pm »
veřejnění neplatičů také! Ale je to napadnutelné a mohlo by nás to "finančně" mrzet!

asi rovnako ako zdravotnu poistovnu ?
https://www.vszp.sk/platitelia/platenie-poistneho/zoznam-dlznikov.html

alebo spravcu domu ked zverenil na nastenke zoznam neplaticov ?

v takomto pripade je totiz kedze mame prezumpciu neviny velmi lahke neplaticovi dokazat vinu zverejnenim uctu

Tabuľka hanby:
Kto ju založí, kto ju bude aktualizovať a kto bude zodpovedný, že údaj v nej je správny a spravodlivý.
no predsa ten kto vybera financie a ma zoznam platicov a vypis z uctu
chapem ze to je blbe robit na mieste zoznam zucastnenych ale pre pripadnu zbierku na nieco co bolo drahsie ako sa planovalo je to nutne aby sa nikto nemohol ociernovat ze nedal proste da podpise a hotovo dobre ucty robia dobrych priatelov
« Last Edit: 02. Február 2018, 20:35:02 pm od Pirates »

Pirates

• Príspevkov: 154
« odpoveď #59 : 02. Február 2018, 20:54:23 pm »
Jirko má pravdu, môže to generovať právny problém.

to je blbost kludne to potom hodte na mna  na tej tabuli na rozdiel od zoznamu dlznikov vszp ani spravy domu predsa nebudu ziadne osobne udaje v rozsahu meno priezvisko adresa cop rodne cislo ale iba Nick zo stranky GTX a to nieje ziaden osobny udaj ktory by bol jkryty akymkolvek zakonom a uz vobec nie listinov prav a slobod  bébééé