Autor Téma: BOROVÁ SIHOŤ 2017  (Prečítané 8763 krát)

JURIPKO

• Príspevkov: 913
  • Motorečkár
Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
« odpoveď #40 : 24. Máj 2017, 7:51:50 am »
Šak aj kolky na preukaz som donjesol :beer: :dmh: a prceda kua jenna kancelárská  nemúradoval  >:(

Kolkolapičiskovy na štry

apa

• Skútrista
  • Príspevkov: 2232
  • Radšej vôbec, ako nikdy.
« odpoveď #41 : 24. Máj 2017, 8:27:08 am »
papi ale za čestného sa považuje každý. Kto je ten nem čestný prihlás sa niekto kua !   :-X  >:D :P :))

skuter jeden + tretynka a ja 
Keď ti nič nevychádza, vyskúšaj klystír.

ipap

• Hosť
« odpoveď #42 : 24. Máj 2017, 8:39:29 am »
 >:D Šak nečestný som napríklad ja, raz som bol napr. aj na svadbe a ani pozvaný som nebol.
Napchával som sa a chlastal som celý deň, ale zlepšujem sa, už to nikdy neurobím.  :beer:
Kua, šak ja som bol ženích ...  :'( :))

P.S. Myslím, že šeci tieto akcie a organizovanie berete príliš vážne.
Chýbajú peniaze? Šak idem k bankomatu, né...  >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
« Last Edit: 24. Máj 2017, 8:42:43 am od papi »

apa

• Skútrista
  • Príspevkov: 2232
  • Radšej vôbec, ako nikdy.
« odpoveď #43 : 24. Máj 2017, 10:04:28 am »
papi šak ideme, daj kárťu a PINa  >:D :P :))

Vysvetlivka:
kárťa = kártya = karta
PIN = personal identification numBER = osobné zisťovacie/stotožňovacie/určovacie číslo
Keď ti nič nevychádza, vyskúšaj klystír.

Bopsik

• Príspevkov: 2123
  • Srandičky, srandičky...
« odpoveď #44 : 24. Máj 2017, 11:56:44 am »
Človeka najviac nasere, keď pindajú tí, čo urobili najmenej.

Ja teraz v sobotu robím svatbu, snažíme sa všetci aby to bolo čo najlepšie, aby sa každý zabavil a bol spokojný, ale už teraz viem, že niektorí budú PIN-dať, že bli hladní, smädní, že hudba hrala hlasno a blbo, že sedeli chrbto atď. A moja svokra stopercent, tá pindá vždy a všade.

Ček potom nemá chuť dačo robiť...

...ja viem, že na BS nebude všetko OK, ale držím zobák, a som rád, že niečo vôbec bude (vďaka nátelníkovi)
 čoper lojzo gtxmot :biker: :hungry: :beer: :foto: :veget:

ipap

• Hosť
« odpoveď #45 : 24. Máj 2017, 12:22:15 pm »
 >:D Bopsik, keď hudba hrá hlasno, to sa dá napraviť.
Ale keď štvrtina tvrdí, že hrá hlasno, štvrtina tvrdí, že príliš potichu, ďalšej štvrtine sa nepáči výber a posledná štvrtina nechce hudbu vôbec - tak pre tých je ťažké niečo dokonale zorganizovať.
A to je len hudba, je k tomu ešte kopa iných záležitostí (vegetariáni, ubytovanie, program, keď tam bude tento, tak ja nejdem, blablabla) - teda názory a očakávania sú tiež veľmi rôznorodé.
Samozrejme to má vplyv aj na ochotu prispieť do spoločnej kasy, logicky vznikajú potom aj separatistické zoskupenia, resp. niektorí prestanú chodiť, lebo už boli a niektorí chodia, lebo už boli.
Sú to úplne normálne veci, dôležitá je tolerancia, ústretovosť a ocenenie snahy tých, čo priložia ruku k dielu.
Na všetko ostatné je tam EuroCard-Mastercard.
 >:D Apa, PINku nedám, ale v pondelok mi došiel invalidný dôchodok...
Niečo z neho ešte mám, kam ti mám prachy poslať?  >:D :beer:

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5986
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #46 : 24. Máj 2017, 12:51:51 pm »
Papi píše jako ten.....čínsky .....ten zo Zakázaného meszta.....už to mám:
He-Ming-Wey.

[good] :D [good]

čoper

M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

Súkromnú správu zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

sHARk

• Kofolkár
  • Príspevkov: 2233
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #47 : 24. Máj 2017, 12:54:26 pm »
Ček potom nemá chuť dačo robiť...

Vidíš... Keby si TO urobil hneď, už by si mal aj odsedené.  >:D :P
(^^^)
M1z vo2.

Bopsik

• Príspevkov: 2123
  • Srandičky, srandičky...
« odpoveď #48 : 24. Máj 2017, 20:23:03 pm »
Musíme sa radovať z toho, že je kam ísť a s kým...

Keby som sa mal hnevať s každým, kto ma už raz nasral, tak už som úplne sám. Musíme si prepáčiť a odpustiť, a chlastáme spolu ďalej, ta ne?
 :veget:

maco

• Príspevkov: 414
« odpoveď #49 : 25. Máj 2017, 11:35:59 am »
Bouprisám, dobre hovoríš. Dôležité je byť znova spolu. :biker:

WIKA

• Príspevkov: 582
  • Wikinova ľadvinka
« odpoveď #50 : 28. Máj 2017, 18:41:31 pm »
Vážení priatelia! Hneď za čerstva položím do pléna jeden takýto poznatok! Vzhľadom k tomu, že dnes sme ukončili super akciu (podotýkam jednu z najlepších - vďaka Theovi, Katke a Krampusovi!) chcem Vás touto cestou požiadať, aby ste na túto stránku napísali, kto a koľkí máte záujem aby sa vôbec konala  Borová Sihoť!  Pretože dnes sa u nás zastavil sám NOW a povedal, že pre nezáujem z našej strany si nemôže dovoliť objednávať to, čo nikto nechce. Ide hlavne o to, že na túto stránku okrem návrhov ako robiť a organizovať takúto akciu, ste mali napísať aj to, či sa vôbec akcie zúčastníte. Pretože sa tie nedostatky z minulosti už nesmú a nebudú opakovať, aby zaplatenie určitých vecí zostalo na jednej osobe! Preto aby to ako tak fungovalo, musíme vedieť koľko nás asi bude, aby sa to vedelo rozpočítať a vložiť zálohu. Ak by nás bolo málo, tak vôbec by sa to nemohlo organizovať. Nič od vás nechcem, ani za tým nič iné nehľadajte, len to, napíšte napr. Wikino + 1 a mám záujem o účasť na akcii. No a potom ešte počítajte s tým, že pri príchode na BS každý potom zaplatí vstupný poplatok, aby sa vyplatila tá miestnosť, kde vždy sedávame a ak by ste mali záujem o pivo. Stravu a ubytko si platíme každý sám tak, ako to bolo aj tento víkend. Nepočítajte s tým, že niekto tam bude vyvárať. Pretože potom vznikajú rôzne dohady, či sa niekomu ušlo alebo nie. To čo niekto donesie napr. ako vždy Yoffo syr dá to do pľacu, je to jeho vec. Je to  len jeho  dobrá  vôľa. Keď Bobolák donesie bifíka a naleje, to je zas len jeho vec. Píšem toto preto, lebo tentokrát to náčelník myslí vážne. Nechcite od neho aby on zaplatil za nás tieto veci. Kto pri vstupe na akciu nezaplatí, ako by tam nebol!!!! Jednoducho bude mať smolu. No a je mi jedno čo si o tom niektorí myslia. Vy urobte len to, či sa chceme stretnúť alebo nie, pretože keď sa tieto letné stretká zrušia, bude nám to potom určite ľúto. A prosím nedávajte sem nemiestne pripomienky. Tabuľka alebo lepšie povedané prehľad o účasti sa dodatočne podľa záujmu urobia a dostane to štábnu kultúru. Pre túto chvíľu chceme od vás iba prehľad kto s kým a či príde! Ďakujem za pozornosť!
Rodinu si nevyberáme ale priateľov si môžeme.

WIKA

• Wikinova ľadvinka
« odpoveď #51 : 28. Máj 2017, 18:45:05 pm »
Takto to stačí napísať:

Wikino + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom 

WIKA

• Wikinova ľadvinka
« odpoveď #52 : 28. Máj 2017, 19:03:21 pm »
Viacerí písali, že žiadny problém so skladačkami! No realita je úplne iná. Hudbu by zabezpečil Vilo, to by úplne stačilo. Ale prenájom pajty na jeden večer je 50 € a tie sa musia zaplatiť dopredu. To by musel zaplatiť organizátor teda Vilo. Kde on má záruku, že sa mu to vráti a to isté je aj s pivom! Každý povie že no čo to je pár €, ale to neni také jednoduché. A o toto vlastne ide. Nemusela som sa na túto tému vôbec ohlasovať, ale záleží mi na tom, aby sme sa zase všetci stretli. Podľa vyjadrenia NOW tá lanovka vôbec neni asi reálna, lebo je to dosť €, a hlavne ide o to, že toto by sa tiež muselo realizovať záväznou objednávkou a  jednorázovo to aj zaplatiť. Ak by sme tam išli tí, ktorí chodíme vždy, je to vyše 1000 € a to je už sila, aby to potom od ľudí vypytoval. Vtedy by možno vedeli zosúladiť záujemcov tak, že by sa lanovkou vyviezli na 2x. Inak by to bolo tak, že možno by sa to realizovalo celý deň. Neviem, možno kto by mal až taký veľký záujem, tak by išiel individuálne.

sHARk

• Kofolkár
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #53 : 28. Máj 2017, 19:32:55 pm »
WIKA - existujú riešenia... napríklad platba vopred na účet (funguje tak napr. fazerclub.cz)
(^^^)
M1z vo2.

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6201
  • GTX bazilikomerný khábloid
« odpoveď #54 : 28. Máj 2017, 19:50:18 pm »
theo + h.m.p.p.k. - nezúčastníme sa akcie  :'(
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár /ApoNYX/

WIKA

• Wikinova ľadvinka
« odpoveď #55 : 28. Máj 2017, 20:01:02 pm »
Shark, riešenia tu už boli. Pre krátkosť času je potrebné vedieť iba prehľad koľko sa nás tam zúčastní nič iné. Tá pani na  BS  musí vedieť dopredu 2 - 3 týždne, inak nám to nebudú rezervovať. Theo, ty nemachruj! Viem že ideš pápá - lálá.   :-*

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 6201
  • GTX bazilikomerný khábloid
« odpoveď #56 : 28. Máj 2017, 20:04:45 pm »
Kuaaaa, pachooo, neveria mii, 1300 hrmených  :dmh: :dmh: :dmh:

šak ked napíšem že sa nezúčastníme tak sa nezúčastníme...  ;) ako to mám napisať...  :-\ :fart: :fart: :fart: :shark: :salute:

som myslel, že to tu je sherijózne...
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár /ApoNYX/

sHARk

• Kofolkár
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #57 : 28. Máj 2017, 20:05:17 pm »
my prídeme

Ale sem to nemá význam písať, stratí sa to. Vilo zasa urobí tabuľku...
(^^^)
M1z vo2.

WIKA

• Wikinova ľadvinka
« odpoveď #58 : 28. Máj 2017, 20:06:10 pm »
Budete mať na to týždeň. Je to na vás. Vilo to tentokrát myslí smrtelne vážne!!!!!!!! A musím mu dať za pravdu!

WIKA

• Wikinova ľadvinka
« odpoveď #59 : 28. Máj 2017, 20:07:14 pm »
Tabuľka bude určite, to je to namenej. Len potrebujeme vedieť, či to má vôbec zmysel!