Autor Téma: ČuP 2018  (Prečítané 1722 krát)

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5707
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
Re: ČuP 2018
« odpoveď #80 : 29. Júl 2018, 22:31:21 pm »
Ná....som to vedel, že výstavka jella bola putovná.
Goulash nevím, ale tyje kalbásse móžu do 2019 vydržať.

Aspoň ste mali dijétu:
Žihľawový levess, Vŕbové prútie po Psiárszky, Buková knédel a ako zákussOK: fayčenýje marichujány.
Drink grátiss: Wasser z Váhu.

Ešče dobre, že som abstinetoval. BZMG.

:fuck: >:D :P :)) :fart: ;D :D

:-*

čoper

Psijáre - jello - la- PITSCH

M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

bobolak

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 1322
  • KAPITÁŇ TKos GTX - trohviezdickovy Bajpasáčik GTX
« odpoveď #81 : 29. Júl 2018, 23:52:33 pm »
Zdravím Holotu a Lístije,prdcceda mal si pravdu,ešte že som tam neišol,  :-[ žánny alkohol any bifík,  :fuck: tuším any jest nebolo čo,šeci trijezvy,dokonca aj ťiťaňom akosi nembralo,  :))  :P šag vraj išli nalévať shárka patokmi,  [bad] šag any nemvedeli, že ten chlastá džeka,  [good] no čo by som dodav z mojho pohladu zemepána..dobre že som sa zjebal ze skútra,  :))  aspoň som nemmusel smadiť a hladovať holota jenna,  :-*  úfam že u lojzka vás tam usmerním a naučím po kostole pískat!!!  gtxmot  lojzo

PS,KUI chýbali ste mi!!!
« Last Edit: 29. Júl 2018, 23:54:14 pm od bobolak »

WIKA

• Príspevkov: 569
  • Wikinova ľadvinka
« odpoveď #82 : 30. Júl 2018, 12:46:59 pm »
Priatelia ahoooooojte!  :-* Po zhodnotení celej akcie PSIARE 2018 Vám chcem napísať nasledovné:
Vybrala som celkom 185 €. Od cezpolných a tých čo prišli iba na kuk som vstupné nevyberala. Z uvedenej sumy sme zaplatili nákup ingrediencií na prípravu jedál z ktorých ste boli určite všetci hladní a smädní. Nejdem písať položku po položke čo som nakupovala, lebo až tak detailne sa mi to nechce. Tiež sme kupovali pomôcky na prevádzku nášho spoločného WC domčeka, len sme zabudli dať dnu fixku, aby sme sa mohli tam všetci zapísať (Tu som .......... l, la)  :)) Zaplatila som za benzín do našej super elektrárne a doplatila som za zvyšok piva, ktorý NOW musel rozčapovať do plastových fliaš.  Nerátam ostané náklady spojené so zabezpečovaním, ale to je naša vec, tak suma sumárum zostalo nejakých 8 €, čo akurát môže náčelník dať tým smetiarom, ktorí za nás zobrali odpad. Všetko bolo na parádu tak, ako to má byť. Chcem sa touto cestou poďakovať hlavne nezainteresovaným (nebudem nikoho menovite spomínať, aby som náhodou na niekoho nezabudla, ale dvoch spomeniem, je to Theov príbuzný, ktorý nám poslal parádne mäsko, a ešte iné dobroty a Krampus doniesol divinu, pre sklerózu si to nepamätám či to bolo od kamaráta, na parádny gulášik, aby sme nezomreli hladom. Tí ktorí ste doniesli žranicu a chlast z domu pre všetkých, tak ďakujeme. Pri tejto príležitosti a na podnet od Alicky navrhujem náčelníkovi, aby do tabuľky kto sa nejakej akcie zúčastní, pridal ešte jednu, ktorá bude mať v názve " KTO ČO DONESIE" a podľa toho sa vždy rozhodneme, čo budeme variť, alebo pripravovať a podľa toho si urobíme aj finančný rozpočet.  Ešte chcem osobitne poďakovať Števkovi za úžasné podlesníky! Rajbenmašinu (neviem ako sa to správne píše, ale neni to podstatné) dones aj na Oravu, bude ťa tam čakať kopec vyhladovených krkov! Takže to zhrniem suma - sumárum, všetko bolo na nič, všetci hladní, smädní, nespokojní ....... Ale hlavne že sme Vás znovu stretli, zasmiali sme sa z chuti a možno niektorí si aj z chuti zatlieskali  :)) :)) :)). PS: Chcem Vás všetkých, ktorí ste na FB požiadať, dávajte fotky na náš portál, nie na FB!!!!!! Nejdem písať prečo a začo, ale viem čo píšem. Je to pre pokoj a pohodu  na ďalších akciách GTX. Už sa na Vás všetkých tešíme. Máme Vás radi!!!!!!!!  :-* :-* :-*
« Last Edit: 30. Júl 2018, 12:51:08 pm od WIKA »
Rodinu si nevyberáme ale priateľov si môžeme.

motobabka

• Príspevkov: 301
« odpoveď #83 : 30. Júl 2018, 19:30:43 pm »
Wika... ani jednu? Rešpektujem a môžem aj vymazať pripadne ak to má robit zlu krv
motobabka

sHARk

• Kofolkár
  • Príspevkov: 2071
  • JACK DANIEL'S CLUB
« odpoveď #84 : 30. Júl 2018, 20:08:59 pm »
no neviem, veď kto chce, tak tu sú foto prístupné každému
(^^^)
M1z vo2.

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5707
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #85 : 30. Júl 2018, 22:31:59 pm »
FB.....to ye čo ???
asi fucking bastard.

Nýye ???

:)) :fart: :shark: :fish: :beer: :hockey:

čoper :biker: gtxmot

motorkár
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich