Autor Téma: I N Z E R Á T Y --- GTX bazár prebytočných zásob  (Prečítané 5506 krát)

maguma

• Administrator
  • Príspevkov: 2430
I N Z E R Á T Y --- GTX bazár prebytočných zásob
« : 13. Apríl 2016, 8:05:22 am »
Tu môžete ponúkať všetko možne čo máte doma dlho uskladnené a tieto veci sú už pre Vás nepotrebné, možno sa niekto druhý tomu poteší. Tiež tu môžete hľadať niečo čo potrebujete. Do tejto rubriky nepíšte žiadne komentáre, iba text a prípadne obrázok k inzerátu, všetko ostatné si dohodnite s autorom inzerátu mimo tejto rubriky, telefón, e-mail, ss. Po upozornení na neaktuálnosť toho-ktorého inzerátu, bude tento inzerát vymazaný. Takisto vymažem všetky pripomienky netýkajúce sa témy
« Last Edit: 11. November 2018, 20:05:02 pm od maguma »

h.m.p.p.k.

• Príspevkov: 89
  • alias Katka theova
Re: I N Z E R Á T Y --- GTX bazár prebytočných zásob
« odpoveď #1 : 03. August 2018, 8:04:10 am »
 :veget:
keďže sa rozbehlo pátranie, ako si vynoviť náš šatník , aby sme mali na budúci ČUP rovnošaty, tak som trochu hľadala v archíve.
Bohužiaľ presného dodávateľa nášho kúsku som nenašla  :(
tie fosterove som našla (pridávam link)

.html]http://www.litex.cz/plavky/panske-plavky/panske-retro-plavky-s-ksandami-[id-52668].html (neviem, prečo mi ten odkaz hádže hlavnú stránku, aj keď som dala konkrétny model :dmh: :dmh: :dmh:, ale ak si kliknete na pánske plavky, tak hneď na prvej strane dole sú tie fosterove)

ale tie naše si nájdete na roznych stránkach keď si jednoducho dát do vyhlľadávača : pánske retro plavky
dokonca som videla aj ženský model  ;) ;) ;)
Už len napísať ježiškovi  :cat: :cat:

:-* gtxmot
najdrsnejšia (ale až za bobom )

Bopsik

• Príspevkov: 2122
  • Srandičky, srandičky...
« odpoveď #2 : 10. November 2018, 20:47:19 pm »
Jeden môj známy zháňa

predné koleso na malého v-stroma

Nemá dakto volne pohodené (kúpi)
 majsterGTX

apa

• Skútrista
  • Príspevkov: 2230
  • Radšej vôbec, ako nikdy.
« odpoveď #3 : 11. November 2018, 10:12:31 am »
Ja hľadám na stredného starého V-Stroma výfuk, chcem ho vykuchať a urobiť z neho odkladací priestor na drobnosti a namontovať na moto.

Tutok sú nové stromy:
https://www.suzuki.sk/motocykle/modely/sport-enduro
Keď ti nič nevychádza, vyskúšaj klystír.