Autor Téma: Rally Budapest Bratislava  (Prečítané 8865 krát)

eSCePalo

• Príspevkov: 278
Re: Rally Budapest Bratislava
« odpoveď #20 : 29. Marec 2015, 10:03:29 am »
Ja ako morkársky soplák, musím čítať lebo nemám skúsenosti.  :P

dedomotorhead

• Čoprák
  • Príspevkov: 2064
« odpoveď #21 : 29. Marec 2015, 10:06:39 am »
Ja sa ti nesmejem, ja hovorim o sebe  :D kazdy hovori, ze sa nema opierat o rajdy. a maju pravdu. Ale ked zatocim sulcom a stojim, tak mi pupek hnedkaj ide dozadu a aby som sa neprekoprcol cez zadny kufor, tak sa musim pritiahnut o rajdy  :-[

raz som dostal radu, ze si mam priviazat o pipika remen a ten na druhom konci privazat o nadrz. zla rada  :( Po par jazdach som pipika vlacil po zemi, tak bol vytahany. esteze bola zima a vratil sa do normalu  :)) :)) :))

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #22 : 29. Marec 2015, 10:09:47 am »
Palo a kedy sa prebehneme vinicami?  :D

papi

• Hosť
« odpoveď #23 : 29. Marec 2015, 10:13:27 am »
 >:D Opierať sa o rajdy, keď pridáš plyn, môžeš tak maximálne na Babette alebo na slabšom veľkom Varadere.
Na poriadnej motorke (napr. na Šarkánkovi)  sa musíš držať, aby si nezletel...  :))

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #24 : 29. Marec 2015, 10:15:00 am »
no to si mi poradil  :)) :)) :))

eSCePalo

« odpoveď #25 : 29. Marec 2015, 11:07:49 am »
Dedo, hocibárs šelikedy, len neviem či nebudem musieť navštíviť tetu dochtorku kolenologovú s atestáciou plastiky úponov.
 Určite pôjdeme niečo na to  Rally BB natrénovať, aj keď len pri kofolke pomudrovať. Skúsim do toho tvojho plánovača navrhnúť trasu cez miesta ktoré trošku poznám. Možno budeme  ;D :banan:

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #26 : 29. Marec 2015, 11:31:40 am »
v PK za tehelnou je vraj nejaka dobra trat http://countrycross.sk/trat/97-pezinok--obram-jama zbehnem to dnes pozriet....

bacaono

• Hosť
« odpoveď #27 : 29. Marec 2015, 17:06:11 pm »
Dedo keď si to vyskúšáš presne tak jak je to tam napísané. tak zistíš aj sám že to funguje. Je to napísané pre malé rýchlosti a do terénu. Na ceste je to trochu iné. Tý základy sa mi tam naozaj lúbá. potom uš to ide tak jak napísav papi. budeš vác cítiť motorku a budeš sa správať polla toho.
...a k tomu pupku pri akcelerácii.... skús ho navážiť pri postoji v stúpačkách dopredku aj s celým trupom ešte predtým jak začneš akceleruvať a uvidíš že ruky dostanú zabrať o dosť menéj.

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #28 : 29. Marec 2015, 19:21:33 pm »
to som prave dnes skusil. mozem sa pochvalit, ze po pociatocnych trampotach pupek bol viac vpredu ako obvykle  :D este to treba dopilovat...

Baca, u vas sa kam chodi prevetravat koniky?

bacaono

• Hosť
« odpoveď #29 : 30. Marec 2015, 9:14:51 am »
U nás len tak po polňačkách. Šak tu je rovina že dovidím aš do maďarska. Prvý trochu kopček mám 25km po ceste a 30km po polňačkách....a aj to je vojenský priestor..... takže načérno a ze šťastím.
Ostatné kopčeky su ťaško chránené aktívnnými ochranármi a agresívnymi tabulkámi....sem tam ím pomáhajú aj policajný kukláči.
Aktívných a permanentne natrúbených a téš sem tam agresívných srnomrdóv sa snažím na tých našich rovinách ignóruvať a moc neprovokuvať.... teda keď sa dá.

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #30 : 30. Marec 2015, 10:11:35 am »
Je to smutne  :( Palo mal kedysi napad, ze by sme sa mohli pozbierat nejaka banda a prenajat si Kopernicu na vikend... ked bude uz teplucko....

eSCePalo

« odpoveď #31 : 30. Marec 2015, 17:48:41 pm »
Dedo a toto si bol omrknúť ? http://www.countrycross.sk/trat/24-bratislava--cunovo
Mohli by sme si niekedy naplánovať jazdu po okolitých tratiach a zistiť čo je živé.
Mám jedného známeho v Žiari nad Hronom, ten vravel, že tam majú nejakú trať kam sa chodia chlapci voziť. Ovláda aj miestne krkaháje. Pozná sa aj s majiteľom trati v Kopernici vie intervenovať. Treba ešte zohnať inšruktóóóra. Jedného čo jazdí aj na oštuplovanej kozénke poznáme, len či ho ukecáme
« Last Edit: 30. Marec 2015, 17:50:40 pm od eSCePalo »

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #32 : 30. Marec 2015, 19:59:44 pm »
Pali, Cunovo je bez sance. Su tam zakazy vjazdu a v sezone policajti. Ja by som rad nieco dobre blizko bydliska, kedze chcem obcas trenovat aj v pracovnom tyzdni. Tak ako som chodieval na petrzalsky kopec, kde uz zacali stavat nove byty. Motokrosove trate su vacsinou zive, no to nie je uplne dobre pre mastodonty. Enduro trati je zalostne malo. Lebo u nas, ked sa niekde vyserie vtacik, tak to hned prehlasia za chranenu kajinnu oblast a potom tam tazia drevo  :( Presne taketo problemy som zazival este ked som aktivne liezol. Dneskaj som zistoval ako je to s pieskovou tratou vo vojenskom priestore medzi Borskym Mikulasom a Laksarskou Vsou. Vraj sa tam da, len treba zavolat na nejake cislo. No furt su blizsie modranske vinice :) len by som este potreboval lucku v rovine, aby som mohol skusat to z casopisu, co nam ukazal Baca. Na asfalte si to netrufnem.

papi

• Hosť
« odpoveď #33 : 30. Marec 2015, 20:19:32 pm »
Czody vás dostane všade, zamestnajte ho!  >:D Motospojky, blablabla, vie v tom chodiť...  ;)

eSCePalo

« odpoveď #34 : 30. Marec 2015, 20:48:57 pm »
http://www.countrycross.sk/trat/118-borsky-mikulas--cc toto si myslel
Mne sa pozdáva ešte http://www.countrycross.sk/trat/28-piestany--banka ale ta je uzavretá a toto je ešte dalej,  tu by sme museli zobrať aj slaninu na opekanie http://www.countrycross.sk/trat/1-nova-lehota
A ešte sú tam aj nejaké trate v Devínskej

Czody nás možno dostane ale ako teba nahovoríme na inštruktóra
« Last Edit: 30. Marec 2015, 20:50:29 pm od eSCePalo »

papi

• Hosť
« odpoveď #35 : 30. Marec 2015, 20:57:39 pm »
 :)) Mňa nijako. Ale ak vám Bača dotiahne Hara,  ten vás vyškolí za desať minút...  :))
« Last Edit: 30. Marec 2015, 20:59:34 pm od papi »

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #36 : 30. Marec 2015, 21:07:36 pm »
no, za 10 minut zistime, ze sme na motorky nemali liezt vobec  :))

Bopsik

• Príspevkov: 2124
  • Srandičky, srandičky...
« odpoveď #37 : 30. Marec 2015, 21:25:57 pm »
Klapci,

najlepší motorkár nie je ten, kto príde do cieľa prvý, ale ten ktorý sa dožije najvyššieho veku. :-)

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5994
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #38 : 30. Marec 2015, 22:46:10 pm »
Á........BóHaffko Sninskij ide na rallyje.........si ma prekwapkal, chlope :)) :)) :))
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

Súkromnú správu zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

bacaono

• Hosť
« odpoveď #39 : 30. Marec 2015, 23:02:31 pm »
Za 10minút nás ani Haro nevyškolí...... >:D  ...teda pri mne sa mu to zatál nedarí....ale já som drevo. :looser:

-buď sa bude šúľat ón na nás
-alebo sa budeme šúľať my na jeho hláškách a komentároch nášho jazdeňá
-alebo budme za desať minút taký uštvaný že budeme mať jazyky zamotané v prennom kolesi

Tak či tak to skončí takto...... :beer:......tak načo sa príliš trápiť. :veget:    ....šak najhoršá smrť je z vydeseňá. ;D

...šak dójdite do toho Piliscsévu aspom nakuknúť. Berte to jako prípravu na BB rally. Medzi pretekmi sa bude dať hádam aj po trati na pohodu povozkať a šeličo vyskúšať. Já tam síce Agátku nebudem mať, lebo sťem vyskúšat Klaudiu...ale zatál len medzi turistámi, lebo vím že ma po 2-3 kolách aj tak uťahá že budem prosiť o zmiluvání a diskvalifikáciu.  :D
« Last Edit: 30. Marec 2015, 23:09:47 pm od bacaono »