Autor Téma: GTX Leto 2015  (Prečítané 46114 krát)

papi

• Hosť
Re: GTX Leto 2015
« odpoveď #20 : 02. Marec 2015, 9:00:25 am »
 :)) Nerobte zo seba Bopsika, kua!  :))

Ak sa už ozvete, vyjadrite sa, Valné zhromženie GTX kedy a kde.
S takými "...no..." sa nepohneme z miesta, kua...  >:D

A potom týždeň pred akciou sa zistí, že to väčšine nevyhovuje.
Kde je tá väčšina teraz?  >:D

Začíname, ako v 2010 na motorájde, skočte tam si to prečítať, len 50 strán špekulatívno-organizačných...  :))

DMH, len stany alebo len hotel zatiaľ nikdy nevyhovoval, polovica chce tak a druhá polovica inak. Vždy to fungovalo a vždy bolo na výber (Tajov, Gader, Sihoť).
Starších často do stanu už neuložíš, radšej nejdú. O stany sa nikdy nebilo, len o postele - a nakoniec - okrem Gadera - aj tých postelí vždy ostala kopa voľných.
Problém je s hašterivými geriatrikmi, ale to bude aj na parníku s 2800 posteľmi...  >:D :))

Ja sám už začínam preferovať chatky či hotel, ale zatiaľ mi je to jedno. Lenže už chápem aj tých, čo do stanu nejdú, hlavne naše polovičky...
(Gizky sa to ale netýka, ona je ešte pubertiačka...  >:D )

K programu:
Prvý Tajov bola v piatok živá hudba (Grande Duetto Slon-Styler & The Shackal-Vokal) - myslím, že to bolo nezabudnuteľné. V sobotu exceloval Dodo, ale niektorým bolo ľúto pridať 2 evri na dovoz a odvoz jeho aparatúry - tak sme tam, kde sme.
Gitaru ale veeeeľakrát nedoniesol nikto, u Lojza to riadil Lojzo a na Psiaroch napr. nikto. Ak sa nájde jeden alebo dvaja, bude im dymiť z prstov, ako Slonovcom.
No, ale kde sú aj oni?  >:D Vilo musel zostrojiť akumulátorovú hifi-aparatúru...  :))

Spoločné "guláše" sú vždy zlatým klincom, nefungujú ale podľa mňa z dvoch dôvodov:

Keď sa na ne vyberá, každý zmizne.
Keď je hotový, tí, čo zmizli, sa nahrnú a čo prispeli, sú práve rozlezení.

Niet teho boha, kto by to skoordinoval, ale guláš treba.  >:D Chce to sponzora a basta.
Na komornejších akciách to funguje, tam sa stretnú len neseparatisti a stačí len menší kotol...  >:D

dedomotorhead

• Čoprák
  • Príspevkov: 2064
« odpoveď #21 : 02. Marec 2015, 9:36:00 am »
Papi, presne ako pises. 50 stran spekulacii... mohol si dat aj nejaky tip na miesto stretnutia  :))

ja mam zatial dva, len mne sa nezda ani jedno...

- Penzion Slniecko Duchonka - http://www.ubytujsa.sk/penziony-slovensko-slniecko-duchonka-7874 - vobec ma nenapada ziaden atraktivny vylet v okoli. Ale da sa tam kupat. Aj stanovat.
- Penzion v Radave - http://www.ubytujsa.sk/penziony-slovensko-iveta-29167 - to iste. Ziaden program ma nenapada. Ale stany funguju.

Oba penziony pisu, ze beru za izby do 15 euri. A samozrejme zabezpecia kuchynu.

Este ostava aj ATC Tajov, na ten sa akosi pozabudlo.

papi

• Hosť
« odpoveď #22 : 02. Marec 2015, 9:49:07 am »
Je veľa pekných kempov, už tu padli v minulosti návrhy, že by som tam okamžite šiel.
Žial, si ich pamätám len hmlisto,  Kohútka, Kokava nad Rimavicou, raz dal Solim nejaký flek, čo sa mi veľmi pozdával... Bolo ich ale o dosť viacej.

V mojej lokalite nič moc. Patince má aj 2000 lôžok,lenže v lete sa to rozbieha, intimita nulová  a kopec súkromníkov nechce žiadny hurhaj. To je, ako v centre Miami Beach...  >:D

Tajov je inak nižšia kategória na grupáky, rádoby osemposteľové chatky, dole 3 fleky aj s gaučom a hore napchatých namiesto 2 až 5 postelí do kruto socreal chatky...
Ale si pod strechou a má to sociálne cítenie, takže aj tí zo stanov mali kde kakať...  >:D
Ja berem všetko, odo mňa tip na miesto nečakajte. Mám alibi: ja som dolňák.  >:D
« Last Edit: 02. Marec 2015, 9:52:47 am od papi »

eSCePalo

• Príspevkov: 279
« Last Edit: 02. Marec 2015, 9:55:29 am od eSCePalo »

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #24 : 02. Marec 2015, 9:54:46 am »
vidis Papi, a aj tak si dal  ;) alebo aspon pripomenul. ja som uplne zabudol, ze Solim pisal o jednom mieste. idem to vynurat.

LEN DUFAM ZE TOTO TU NEBUDE DIALOG MNA, PAPIHO a VANUCCIHO a eSCePALA!

theo

• Cestovateľ
  • Príspevkov: 5927
  • GTX dekhabelizátor bazilikomer preCRÚKač
« odpoveď #25 : 02. Marec 2015, 9:57:38 am »
Mna laka autocamping Jelenec, koncom 80tych rokov som sa tam chodil kupat na jazero a od vtedy som tam nebol. Blizko je Tribeč, velmi túžim už ziskať turisticky preukaz a tam vidim velku možnosť to dosiahnuť.  :) :) :)

AUTOCAMPING JELENEC sa nachádza 2 km od Jelenca pod pohorím Tribeč medzi okresnými mestami Nitra (15 km) a Zlaté Moravce (15 km).

Chatová oblasť - ATC Jelenec má 20 chát, 4 až 7-lôžkových. Ubytovacia kapacita chát je 112 lôžok. Chaty sú vybavené pitnou vodou a WC. Hosťom je k dispozícii sociálna budova, kde sa nachádzajú WC a sprchy. V areáli je spoločenská miestnosť , kde je možné pozrieť si TV programy a satelit.

Okrem ubytovania v chatkách ponúka kemp možnosť stanovania a kempovania. Kapacita je 57 miest pre karavany a stany. Hostia majú možnosť napojenia karavanu na el. energiu. Plocha na kempovanie je trávnatá s asfaltovou cestou.

Pri autocampingu sa nachádzajú dve jazerá, kde majú návštevníci vhodné podmienky na vodné športy s možnosťou požičania vodných bicyklov. Na svoje si prídu aj milovníci rybolovu.

Camping má ideálnu polohu aj pre tých, ktorí sa zaujímajú o turistiku. Môžu podnikať nenáročné pešie túry napr. k hradu Gýmeš, pod ktorým sa nachádza gaštanica, najstaršia v Strednej Európe. Srdečne vítame všetkých, ktorí chcú spoznať našu prekrásnu prírodu, kultúru a históriu.

Camp je otvorený od 15.5 do 30.9.
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5707
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #28 : 02. Marec 2015, 11:29:47 am »
Táááák a už sa to rysuje.

Aj Rys sa už oblizuje.

URRA.

[good] ;D [good]
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

theo

• Cestovateľ
« odpoveď #29 : 02. Marec 2015, 11:32:04 am »
Tak pome na Rysy  :), len qa tam VNC nemóže stanovať  :o  ;) ;D ;D
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

VANUCCI

• Príspevkov: 2953
  • VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #31 : 02. Marec 2015, 12:47:43 pm »
DMH   ty si to teda riadne rozbehol, asi ťažko konkurovať  ;) [good]

theo  bratm a kde sa môže postaviť moja raketová základňa SS-20 ?   :D

dedomotorhead

• Čoprák
« odpoveď #32 : 02. Marec 2015, 13:27:02 pm »
ak chceme GTX stretko, tak treba zacat rychlo, bo obsadit nejake rekreacne stredisko na predlzeny vikend treba velmo dopredu. ja spravim zoznam kde sa da, poskytnem hlasovanie a Yoffo potom vybavi rezervaciu   :D

yoffo

• Geriatrik
    Zombie
  • Príspevkov: 5707
  • Precceda IT GTX, Klamár és Iňtrigányi U2.
« odpoveď #33 : 02. Marec 2015, 13:48:04 pm »
 >:D...CHA... >:D
M1ZSL/PJ/WD40+/3BEČ.Arktis/Apony/

SS zverejní len blb.....
Kde blb, tam nebezpečno........Jan Werich

theo

• Cestovateľ
« odpoveď #34 : 02. Marec 2015, 13:50:42 pm »
Netreba zabudat na stanovenie vyjazdovej komisie, ktora musi miesto osobne navštíviť a preveriť či dana lokalita vôbec jestvuje aj v skutočnosti, a nyje len na gugeľovi.  :looser: ;D ;D :) :) :)
M1 ZSL PJ WD40+ 3Bečiár

VANUCCI

• VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #35 : 02. Marec 2015, 18:06:57 pm »
Dačo dám aj z OST GUBERNIE  ;)

Kurinec pri Rimavskej Sobote
http://www.lacneubytovanie.net/rekreacia/kurinec/

Palcmanská Maša – Dedinky
http://www.kamnavylet.sk/atrakcia/vodna-nadrz-palcmanska-masa-dedinky

Bukovec pri Košicoch – nedaleko Pereša
http://www.kamnavylet.sk/atrakcia/priehrada-pod-bukovcom-bukovec

Domaša  pri Vranove nad Topľou
http://www.tatra-domasa.sk/

Zemplínska Šírava pri Michalovciach
http://sirava.sk/

Jazero Vinné pri Michalovciach
http://www.travelguide.sk/svk/vinianske-jazero/ubytovanie/turisticke-regiony/

No a keby ste chceli ísť na zahraničnú GTX 2015 tak je nádherný kemp Baldovec, blízko Prostejov. Bol som tam vlani, nádhera. Príroda neskutočné kopec jaskýň. Priepasť Macocha atď.
http://www.baldovec.cz/

Bopsik

• Príspevkov: 2061
  • Srandičky, srandičky...
« odpoveď #36 : 02. Marec 2015, 18:08:31 pm »
... no ...

to len hlásim, ze citam. Zdravotny stav mi nedovoluje hlbsie myslienky, AD neskor aj ja daco dam.

Za seba uz nic neslubujem. 2x som zaplatil Mazolu a 2x som neprisiel. (zlomena haxna, chripka), potom som za debila.

My si myslime o sebe, ze sme slusni motorkari, svoji,... hovada sme (niektori). Niektori pridu len na kuk, nezaplatia, nazeru sa a cau. Atd... bud to treba strazit ako na komercnom stretku (listky, pasiky, zoznamy), lebo hovada sa strazit musia, alebo kazdy za seba. Staci jeden, dvaja, co pokazia ostatnym radost. A potom hadky,...

Mne je jedno kde, ale do stanu KrMery tahat nebudem. V mladosti sme sa nastanovali dost. Uz neslubujem ze pridem, ale chcem prist a tesim sa na Vas, Marhy. Otazka este, ci ma chcete medzi seba, o jednom viem, ze nemusi prist...

Bopsik

• Príspevkov: 2061
  • Srandičky, srandičky...
« odpoveď #37 : 02. Marec 2015, 18:11:11 pm »
Vanucci, ides sam proti sebe, Prostejov mas daleko...

VANUCCI

• VAŇUČIN AIRBAG
« odpoveď #38 : 02. Marec 2015, 18:15:11 pm »
Jandu nemvadi, aspoň pojazdíme, šak o tom to je, ta ne bratm?  ;)

Maly lapaj

• Príspevkov: 813
  • babetťák
« odpoveď #39 : 02. Marec 2015, 18:41:01 pm »
VANU ten Baldovec može byť super, bohužiaľ tento rok mi kapore nevydajú, idem na svadbu  :banan:
žuj a nechaj žuť