Moto GTX

ARCHÍV TÉM => ARCHÍV 2017 => Tému začal: maguma na 22. Máj 2017, 13:04:29 pm

Názov: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 22. Máj 2017, 13:04:29 pm
Ctené GTX zhromaždenie,


Ako každý rok, aj teraz sa nám blíži termín nášho letného stretnutia Borová Sihoť 2017. Koná sa v dňoch 15 – 18. 6. 2017 na nám známej Borovej Sihoti. Doteraz som nezaznamenal žiadnu diskusiu na túto tému a preto ju týmto otváram.  Poprosím Vás písať sem len Vaše názory  a pripomienky priamo k tejto téme, na srandu je tu otvorených dosť tém (skoro každá), aby sa aj tieto informácie nestratili v záplave nič nehovoriaceho balastu. Príspevok ktorý sa nebude týkať akcie BS 2017 odstránim bez ospravedlnenia.
Už príprava tohtoročnej akcie je svojim spôsobom zvláštna. Je to prvýkrát čo nevieme ani približný počet účastníkov, doteraz nemáme žiadny program akcie, pripadá mi to ako keby sa čakalo, že keď tam bol doteraz zaujímavý program, bude tam  aj teraz.
Pokúsim sa to tu zosumarizovať ,
Doteraz sme každý rok mali jednu alebo dve večerné zábavy a myslím si, že boli na úrovni.  Po skúsenostiach z návštevy českých motodedkov, kde boli schopní zaistiť si by im každý večer hrala iná kapela, som to chcel skúsiť aj u nás a chcel som pozvať aj Vám známu kapelu TEXAS, oznámil som to na motovýstave v Bratislave, ale výsledkom bolo ticho a neskôr pár telefónov , že radšej nie, Texas som už mal zajednaný a pred dvoma týždňami som to zrušil, Texas teda nebude. Potom padol návrh na dj Doda, opakovalo sa to isté, že radšej nie, s Dodom som síce zatiaľ stále dohodnutý, ale asi mu tiež oznámim, že je mi ľúto. Potom niekto navrhol aby sme púšťali muziku s laptopu. Aj tak sa dá, ale treba zabezpečiť laptop a ozvučenie. Nejaké PC repráčiky nemajú šancu to aspoň trochu ozvučiť  a otázka je aj to kto donesie laptop a kto zabezpečí a donesie ozvučenie.  Toto jeden z problémov.
Ďalšia vec sa týka zabezpečenia Pajty.  Pajtu sme mali od prvej akcie na BS a myslím si, že to bolo veľmi dobré riešenie. Dalo sa tam posedieť, podebatovať, pivo sme si čapovali sami, pri bare sa nalievalo ako naozaj a vonku na terase bežala zábava. Tentoraz neviem čo mám urobiť, či Pajtu objednať alebo nie, bez Pajty to bude o ničom, s Pajtou asi nastanú problémy a skúste uhádnuť aké.
Čo sa týka programu,
Počas troch ročníkov na BS sme vždy mali nejakú exkurziu. Verím tomu, že účastníci exkurzií neboli sklamaní. Na tohtoročnú akciu som chcel vybaviť návštevu Oravskej priehrady, ale kvôli vládou prijatým protiteroristickým  opatreniam II. stupňa nám ju tak ako vlani, opäť nepovolili. Možno o rok. Hľadal som nejakú ďalšiu zaujímavosť v okolí a napadlo mi, že by nebolo od veci ísť sa pozrieť na Lomnický štít, vyzerá to že, záujem o výlet na Lomničák by asi bol. Bližšie info k tomuto podám do konca týždňa.  V sobotu večer by mal prebehnúť aj krst nového mladého geriatrika a to Wikinovho chránenca Maťa.  Určite ho viacerí poznáte, bol už s nami aj na R66, na Jelke už bol na svojej motorke. Dúfam, že mu urobíme aspoň taký zážitok ako Bzučovi.
Na záver som ponechal najnepríjemnejšiu tému a tou je financovanie tejto akcie. Po vlaňajších skúsenostiach s vyberaním troch eur na muziku bude toto asi najväčší problém. Vôbec neviem ako toto vyriešiť a ani mi nič rozumné nenapadá.  Ak by mal niekto z Vás rozumný návrh na túto záležitosť, sem s ním, bez toho sa asi nepohneme.
Toto je všetko čo mi doteraz k akci BS napadlo, mal som toho na mysli viac, len na niektoré veci si neviem teraz spomenúť, ak na to prídem, tak to sem pridám.
Otváram teda diskusiu na tému BS 2017 a čakám na Vaše vyjadrenia.

S pozdravom  Magumalink na prihlasovací formulár     https://docs.google.com/spreadsheets/d/1umOwzIgABAVb5AXArPyp1YyhPhyBr1ViD8mymv1I35o/edit?usp=sharing
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 22. Máj 2017, 22:30:02 pm
.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 22. Máj 2017, 23:06:37 pm
 :beer: Edon názor occpodu:
 >:D Pajtu treba, čo, keď bude pršať tri dni?
 :beer: A treba tam čapovať aj pivo, čo keď bude sucho tri dni?
Toto sa vždy osvedčilo, dá sa tam aj niečo uvariť a tak...  :hungry:
A Scottojler musí byť!  :banan:
Aj putovná mačka môže byť... Dávno som ju nevidel...  :ciel:
V ostatných veciach (hudba, exkurzia) sa podriadim väčšine.
Síce netancujem (som rád, že ešte chodím  >:D ), ale koľko treba, prispejem.
Demokracia je bordel, treba direktívne a basta.
Komu sa nepáči alebo nie je ochotný prijať rozhodnutie väčšiny, nech si spraví vlastnú akciu.
Nech tam bude trebárs  šecko zadarmo, prídeme aj tam...   >:D :)) :-*

P.S. idem asi sám, ubytovanie je jedno, aké...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 23. Máj 2017, 6:13:00 am
Naprostý súhlas s papim.

Pre tretinku a mňa:
Pajta  - áno
dj      - áno  ( ja notebook neberiem určite )
lanovka na Lomnický Štít  - áno ale je možné že tam bude nával a ani sa tam nedostaneme. Pre informáciu tu je cenník aby to niekoho nezaskočilo:

http://www.lanovky.sk/?page=lan&lan=16 (http://www.lanovky.sk/?page=lan&lan=16)

Okrem tejto ceny sa treba aj na Skalnaté pleso nejak vyviezť, nechce sa mi googliť.

Zadarmo ani kura nehrabe - asi by bol dobrý zoznam účastníkov stretnutia aby sa spoločné náklady dali rozpočítať medzi všetkých rovnakou mierou  ( pajta, hudba, prípadný guláš a pod. ) .


Vidím to na tri možnosti:

1. Chcem ísť na spoločnú akciu? Ak áno tak príspevok platia všetci rovnako a je každého osobná vec či pôjde na večernú zábavu, či si dá zo spoločného jedla - to nikto nebude sledovať .


2. Chcem ísť na spoločnú akciu ale prečo by som mal niečo platiť veď som bol na izbe v hoteli alebo 100m od pajty niekde pri ohni a nejedol, netancoval, nepil, nesexoval, spal som a pri hudbe mal štuple v ušiach a podobné dôvody? - pre takého podľa mňa platí bod 3.

3. Nechcem ísť na akciu


Možno aj scottolier bude lebo dovtedy Varadero nepredám a zoberiem si ho zo Styxu naspäť  :D


Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 23. Máj 2017, 7:19:48 am
Dobré ráno všetkým! (Apa, nezabudni mi kontrolovať pravopis!) No po vlaňajšku musím reagovať.  Maguma to je celkom jednoduchá vec. Ty máš určite prehľad o tom, čo a koľko by to stálo. Aspom približne. Urob to tak, že každý,  kto príde na BS, si zaplatí " vlezné " čo ja viem 10 € na osobu, pásky na ruku ti určite zostali, alebo Czodymu, každý dostane na ruku pásku. Každý účastník " zájazdu" musí vedieť čo všetko je v tom zahrnuté a nie len zahrnuté,  ale musíš zaručiť, aby to aj dostal. A potom sa nemôže stať to, že ľudia zostanú hladní, alebo sa im niečo neujde. A hlavne to, že potom sa od neho pýtajú €. To z vlaňajška nebol problém s €, tam bol problém niekde inde, ale to nebudem rozoberať, ja som sa vlani už poučila. A to, ak by niekto niečo priniesol do pľacu, pre kamarátov,  to je súkromná vec a jeho vôľa. Ako som to už viackrát urobila ja. Treba sa v prvom rade držať vecí, ktoré sú v tom vleznom. A to čo niekto prinesie, alebo sa podujme urobiť, to je iná vec. Sú ľudia, ktorí to nemôžu napr. jesť, alebo na to jednoducho nemajú chuť. Myslím si, že každý kto tam príde, sa vie o seba postarať. Neni žiadny problém si opiecť napr. špekačky. Nemusí každý len čakať, čo napr. Dedo Oto navarí. Aj ten má  nárok na spoločný výjazd! A prečo si robiť starosti, kto navarí napríklad guláš pre 70 ľudí! (To je poznatok tuším z predvlaňajška. Všetci odišli na výjazd a všetko zostalo na Magumovi). Je tam reštaurácia a celkom dobre varia. Doma by ste si museli taktiež navariť. Ide hlavne o to, že v tom vleznom by bola záruka, že sa potom všetko čo sme používali, myslím priestory, DJ, elektrina a pod. zaplatí. Aby to potom nezostalo na Magumovi (ten vás určite nebude sponzorovať), alebo na Yoffovi, ktorý potom musí chodiť s košíkom ako miništrant v kostole ! A ani nevedel, na čo to vlastne € zberá.  Ak chceme, a my určite chceme, aby sme sa stretli, aby letné stretko bolo super (ako vždy, určime si pravidlá, ktoré budú platiť pre každého. Potom sa nemôže stať to, že ľudia, ktorí boli na stretku, odišli domov o deň skôr a tí čo tam potom zostali, sa museli skladať a na nich. (No a teraz do mňa! Vôbec mi to nevadí!) Je to iba  môj názor. A okrem iného už sa na vás tešíme!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 23. Máj 2017, 7:45:32 am
Wika kontrolovať pravopis na webe nemám vo zvyku, (okrem jazikového okyenka na Awia stránke) ale ok :salute:

aspom = aspoň 
nie len = nielen
neni = nie je
iné som si nevšimol, možno nejaké čiarky vo vete ale v tých som nikdy nevynikal.  :-* :hugg: :))   

Zhrnula si to pekne [good] . Tak som to aj ja myslel ale nevedel som sa tak presne vyjadriť.

Aj moja tretinka a ja sa na vás všetkých tešíme :veget:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 23. Máj 2017, 8:01:03 am
Stručne:
pajta - áno
dj - áno (trebárs aj Dodo)
lanovka - áno
So skladačkou problém nemáme, len treba jasne oznámiť za čo a kedy to bude. Vyberať pri príchode a pásky na ruku - určite áno.

 [good] :) :biker:
TEŠŠÍME!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 23. Máj 2017, 9:12:05 am
Nedoporučujem žiadne hlasovanie, lebo sa nedohodneme NIKDY

Willo určí program, pajta, hudba, výjazd, po krátkej porade s nízkopočetným organizačným výborom, ostatní sa podriadia.
Komu sa program bude páčiť - príde, komu nie, ostane doma.
Texas vyhovuje, DJ Dodo vyhovuje, všetko vyhovuje. Pajta musí BYŤ
Sme tam stejne hlavne preto, aby sme sa stretli, zabavili, pokecali

Vstupné by som určite vyberal vopred, a farebná páska na ruku - dobrý nápad. Kto nemá pár Euro - nech tam neleze, príživníkov a špekulantov tam netreba.

Pripomienka k Lomničáku:
- je to finančne pomerne náročné: lanovka na Skalnaté pleso 19€, lanovka na Lomničák 27€ spolu 46€
- je to obmädzené čo do počtu, lanovka pojme naraz nie veľa ľudí (odhad 14?), a zvykne to byť vypredané na celý deň, takže určite spraviť objednávku a zakúpiť, zajednať lístky vopred
Ale nápad je to skvelý...

Tešííím sááá
 ;D ;D ;D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Šolim na 23. Máj 2017, 9:42:57 am
Detto ako bopsík, sHARk, WIKA, apa, papi  [good]

Náhrada za prípadný preplnený Lomničák by mohol byť menší brat Chopok.  ;)

Tešíme sa ...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 23. Máj 2017, 10:01:55 am
Neviem, či sa mi podarí v tom termíne ísť alebo nie a preto neviem, či mám právo sa k akcii vyjadriť.
A keď aj nemám aj tak sa vyjadrím.
Súhlasím s doteraz pridanými názormi (Wika, Papi, Apa, Bopsík, Šolim .. ).
Ešte by som doplnil možnosti výjazdu, napr. "plťkovanie na Dunajci" (ale asi pre viac ľudí by to bolo treba dopredu zaistiť, to neviem). Nevýhoda : nasadneš na jednom mieste a vyhodia Ťa o niekoľko km ďalej. Túto situáciu preskúmam a dám info.

motoriek 7
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 23. Máj 2017, 10:18:50 am
 >:D Kemo, Pieniny sú v pohode, z parkoviska vyveze autobus a vylodenie znova tam. Len aby boli kapacity, výhodou je, keď bude pršať, nebude tam nikto  >:D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 23. Máj 2017, 11:15:05 am
LANOVKA

Systém objednávania lístkov na lanovku je prekombinovaný až, až, až. Majú tam veľa spôsobov objednávania, a je to preto, že lístky predáva viac organizácií a aby v tom mali ako tak jasno, niečo sa dá objednať len jeden deň pred jazdou, niečo šesť dní pred jazdou, niečo len v deň jazdy, niektoré lístky platia iba v určitom časovom období dňa, skrátka majú  v tom mišmaš. Tetu som presvedčil aby nakukla do rezervácií či náš termín majú voľný a vraj áno. Ale lístky predajú vraj iba šesť dní pred jazdou a ešte mi oznámila, že vtedy príde toľko mailov, že sa aj tak lístky každému neujdú. Tak nastúpila diplomacia a dohodli sme sa, že ak im pošlem objednávku s počtom cestujúcich a oni nám pošlú faktúru, vedia nás zaradiť hneď na prvé jazdy po 15 osôb naraz, ak by nás bolo viac museli by sme vytvoriť 15 členné skupinky a mali by sme určený aj pevný termín. Summa somárom, lanovka by vybavená bola, len je potrebné urýchlene vytvoriť zoznam účastníkov aby sa nestalo, že nám to niekto na poslednú chvíľu vyfukne.

Cena spiatočného lístka pre jednu osobu je 46€ a nad 20 cestujúcich poskytujú 5% zľavu na jednu jazdu
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: motobabka na 23. Máj 2017, 15:05:03 pm
 :veget: ahojky.... dnes som odhlasila moju cimricku nakolko budem valat šunky pri mori  :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 23. Máj 2017, 16:18:57 pm
HA....kakkája yntelektujalitta sa tu zbehla..... :-*

Ja súložím (teda súhlasím so fšecckými.......) [good]

Keď niekde prídem, nesere ma vložné, ložné, či súložné. :fart:

Som tam, medzi svojimi, a nejaké + - €iro ma nessere.
Lebo kalkulovať, že čo na takom výjazde ušetrím mi pripadá nenáležité, zvláštne, ba až stupídne.
Máme iba tento ŽIVOT a skracovať si ho vedome či nevedome počítaním,
že "dal som 10" ale náklady boli len 9,69 je srandovné.

Chcem na Lomničák, bol som tam 2X......MLIEKO, dpč. Nevideli sme ani KKT.
Stojí to 150 ?....mám na hágu.
Si predstavte gruppen fottó GTX na Lomničáku.......za yakké peníze ???
Šetriť sa dá........napr v zime. :D

Strašne sa teššákujem na šeccky akcíje GTX.
AD......Priatelia.

 :-* [good] :fart: >:D

 :biker:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 23. Máj 2017, 17:19:50 pm
Súhlasím s Lomničákom, ale počkám Vás na Sklanatom  :looser: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 23. Máj 2017, 17:22:40 pm
Zoznam účastníkov BS.
Wikino - 2
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 23. Máj 2017, 17:33:34 pm
Len si chojte aj na horu Fučííí  :fuck: Mňa do výšky nedostane nikdo  :o Ja tak do zeme jak Krutko čo f Stredu robí prutko  :))  :banan: štry  :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 23. Máj 2017, 17:40:47 pm
Mňa do výšky nedostane nikdo

  A kto bude spievat "..kera nema"

 pri gruppen fottooo ak tam nepojdes???

............................................................... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 23. Máj 2017, 17:46:25 pm
Szerwuskó, nebóy, Džuripkovu hlavu tam hrawo dorobímä,
(jako Papi mne na Kriványi)(Chuck Yoffis) :)) :fart: >:D


 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 23. Máj 2017, 17:49:38 pm
Šak príde náš prjátel z Klokánova  :thank: on už vjé a hlavne vo výškach  :D  :)  :banan:   
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Hog na 23. Máj 2017, 18:11:01 pm
XV. sraz MOTODĚDKŮ se koná ve dnech 2. - 4.6.2017
na tradičním místě: Masarykův tábor YMCA – Soběšín
( GPS 49°47'39.428"N, 14°58'54.269"E )
Z organizačních důvodů přijeďte do kempu v pátek nejdříve v 15:00 hodin !!!
Vjezdné pro hosty je 200,- Kč za osobu, pro členy 50,- Kč za osobu
( bez členského průkazu nebude přiznána sleva !!! )
Ubytování je možné ve vlastních stanech, nebo v chatičkách, které jsou už ale téměř obsazené...
Kontakt na správce kempu : tel. +420 773 603 281, další informace na tabor.palacymca.cz
Program :
PÁTEK – příjezd účastníků srazu, pivní pokec, večer hraje kapela POHODA poprock z Nymburku
SOBOTA – snídaně, volné dopoledne, společná vyjížďka k vodní nádrži Švihov s možností návštěvy
Vodního domu ( http://www.vodni-dum.cz/ ) - odjezd z kempu v 13:30 hodin, po návratu oblíbené
soutěže. K poslechu a tanci hraje večer kapela STRESOR z Pardubic
NEDĚLE – snídaně, rozloučení a odjezd ( 0 ‰ )
Stravování je možné v místní restauraci a bufetu. Bude také připraven venkovní gril s druhým výčepem.
( změny vyhrazenyXV. sraz MOTODĚDKŮ se koná ve dnech 2. - 4.6.2017
Takhle jednoduše to jde vyřešit ! A žádné vodění za ručičku !
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 23. Máj 2017, 20:21:50 pm
A SME PIČI  :'(  Nemáme preukazy  :o
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 23. Máj 2017, 20:33:30 pm
Takhle jednoduše to jde vyřešit !............
My jdeme tam, kde není přeukázů zapotřebí.... :hockey: :hockey: :hockey:
Vivat Orgazmizace...... :))


 :shark:..... [good]


Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 23. Máj 2017, 20:54:39 pm
a túrisztycký preukáz je čo, renólt?

 :o

skutolka
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 23. Máj 2017, 21:01:03 pm
Otkedy je Kapitáňom Precceda Tůriszticzkého klubu GTX BoBoLack, M1ZSL...KUA....
Preukáz jest FattaMorgáňa.


 :P :)) :-*

 :fish:

 čoper
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 23. Máj 2017, 21:03:10 pm
Tak to som aj tak TAM, bo som na 3BEČI nedosiahol vrchol  >:(
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Hog na 23. Máj 2017, 21:03:40 pm
  Vy si z toho děláte srandu, ale to, co jsem Vám chtěl říct, že u nás si každý jestli se chce zúčastnit  zařídí všechno sám !

  To jestli má průkaz nebo nemá je jeho věc . Z příspěvků se zaplatí kapely a kolik sníš nebo vypiješ je  t v o j e  věc

  a zaplatíš si to sám !  Žádné vybírání na guláš nebo  na jiné!  Nejsou dohady typu: "já jsem dal tolik a nic jsem nesnědl" atd.

  A kdo má chuť si večír opéct buřta, lze ho zakoupit v kantýně nebo si přiveze z domu !

Iniciativě se meze nekladou !                :czflag: :biker:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 23. Máj 2017, 21:06:02 pm
 >:D :)) Prissssámvačku, Hog, ty si múdrejší, jak Mlhoš ...  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 23. Máj 2017, 21:13:19 pm
Papi: :)) ;D :D :) :P :fart: :hugg: :thank:
 :cook: :cat: :hungry:
 :fish: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
 čoper
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 23. Máj 2017, 21:32:10 pm
HOG-u, v českých zemích je to jasné.
Mali ste tam toho Karla 4-ho, ten Vám to nalinkoval a odvtedy šlapete (bol som v Moravsku a Česku cca 10 rokof, viem o čom hovorím, ako hovoria niektorí naši "najmúdrejší" vo veľkom 150-dušnom churale). Všetok je na moto-scéne jasné, čaká Vás svetlá budúcnosť, hierarchija, každý vie čo má robiť, dostane itinerár, jazdíte ustálenou rýchlosťou, v dopredu určených odstupoch (aj keď je odstup 1 sekunda medi motorkami totálna kktina - majú to niektorí na www stránkach) a šlapete.

Na Slovensku je to iné, tu bujnie anarchia, pred každou akciou nič nie je jasné, čaká nás doba temna, každý najprv 3,14čuje, frfle, zatracuje a velebí a tak si navzájom sami vytvárame svoj moto-svet (alebo aj iný svet, zdatní sú v tom napríklad vodáci, tam v organizovaných kluboch existuje iba anarchia a nikdy nie je nič jasné). A to je na tom krásne. Môžeš prispieť svojou "troškou do mlyna", aj keď to je kktina a všetci ta zašľapú do zeme, rozdupú na kopytách, očurajú a potom láskavo osušia a potešia, aby ťa znova mohli poriadne doje(čo som to chcel?, už viem)bať.
To nie je nuda, to je život a to na organizácii a príprave akcií zbožňujem. Dýcham, žijem, nejdem po koľajniciach, kde je možné ísť iba vpred (a len výnimočne vzad), ale môžem isť ktorýmkoľvek smerom, "teoreticky aj lietať".
Najkrajšie na tom je ale to, že obyčajne tie najchujovejšie zorganizované akcie dopadnú skvele (aj keď vzniknú problémy a nejasnosti), všetci sú šťastní a tešia sa na ďalšie stretnutia a akcie.
Tak, takto to vidím ja.
(Do psej análneho otvoru, ale som sa rozpísal)

Motoriek 7.
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 23. Máj 2017, 21:40:38 pm
TO KEMO ONLY:
Len Ty píííííš, mój zlatý, píííííš.....lebo dobŕé to ye......
A Ay zúúúúúúčastňuy sa ....bo ay to ye dobrééééééé.......

 :hockey: ;D :D :) :hugg:
 čoper
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 23. Máj 2017, 21:46:23 pm
Kemo,  [good], z toho som vydedukoval, že na kapór tričko ti nebude treba kuriéra a dojdeš na 100 prccent.  :) :) :) :biker: :biker: :biker: :ciel:

móže sa to aj vymazat, lebo to ozaj nie je k téme BS.  ;)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: bobolak na 23. Máj 2017, 22:06:11 pm
kua,nedá mi,, :)) :)) :)),už som sa skľudnil,,, ;) ;) kua Papi tak totok " Prissssámvačku, Hog, ty si múdrejší, jak Mlhoš ." Si riadne ,zabil!! >:D >:D >:D Hogu nije že spravíš Uriho,,,,papi to tak nemyslel,  :o šak mlhoš je náš prijateľ   :-* a ja osobne pochybujem, že by si bol múdrejší ot Piratesa,,na neho polla mna nemá nik!!!! :)) :)) :)) :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 23. Máj 2017, 22:13:54 pm
múdrejší ot Piratesa,,na neho polla mna nemá nik!!!! :)) :)) :)) :)) :))


AMEN.

 [bad] [good] [bad] [good] [bad] [good] :fart: :fart: :fart:
 :fish:

 :hockey:
 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 23. Máj 2017, 22:23:08 pm
Jirko Hog!

Iniciativě se meze nekladou ! 

A tej ma nas nacelnik (na nase stastie) az privela, ale viem ze aj tam je limit...

  Milionpercent viem ze si to chcel organizatorom zjednodusit a tym aj pomoct svojim

vysvetlenim z druhej strany... Zial, zatial  (skoro) nik  z tych co to tie navrhy zosmiesnil

neorganizoval nic v tejto spolocnosti kde sa vyberali peniaze, takze nema skusenosti ..

A nie vsetok ten humor bol mieneny na tvoju pripomienku .. skor na nas samyych..

Zial nebyvam tam, inak by som sa hned hlasil Magumovi s ponukou pomoci..

Dufam, ze mu aspon niekto sukromnou postou ponuukol nejaku pomoc, ved

vacsina zije tak ~ H2O v jeho okolii...

 
 
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 23. Máj 2017, 22:45:02 pm
 >:D No, dobre, tak Mlhoš je múdrejší, no... >:D
Ale ak zoberem, že bol rok, čo som bol až na 15 motozrazoch  - a Jirka tu popisuje prachobyčajný scenár motozrazu, že ako to má návštevník jednoduché, tak len krútim hlavou...  >:D Aj to ale musí niekto zorganizovať.
Lenže...
Spoločný guláš, gitary na prvom Tajove, náčelníkov segedín, Larsonovo post-ZSSR zázraky, fazuľové mixy Dedaota, spoločne pripravované raňajky na R66, geodetické krkovičky, všadeprítomné punčáky a štrudle, Gusztiho mangalice, ale aj spálené kolienka zo železa alebo fajnové bryndzové s chutnou čerstvou trávou... a k tomu všetkému exkurzie v železiarni, v útrobách prečerpávacej vodnej elektrárne, v opálových baniach, výjazd Hejce, ceplé pivo na prvých kaporoch, bazilika v Beňadiku - no ja veru neviem, či nám treba robiť nejakú prednášku o organizovaní...
Dá to prácu, ano, ale pre mňa napr. spoločne pripravované jedlo znamená rodinu, kamarátov, zábavu spolupatriacich.
Nejaké zrazové kapely, čo možno počujem x-krát ročne, pre mňa veru zábavou nie sú. Na iných akciách ujdú (R66), ale na vlastných GTX-akciách kapely stačia na nejakej Mažole, tam chodia aj tak len plechovkári a jeden Normandijec...  :foto:
Tak preto som sa nad Hogovou poradňou pozastavil, ale zas ja som kua-namyslený a sebec, no...  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Hog na 23. Máj 2017, 23:03:33 pm
Papi, ono se to za  27 srazů už organizuje  tak nějak samo.
15 srazů v Kostelci nad Orlicí a 12 srazů v Soběšíně.  V Kostelci to ještě dělali nanželé Dostálovi, ale "noví Motodědci"
v Soběšíně má na triku Karlos, a ten se domluvil s majitelem kempu a z toho vznikla ta pohoda.  Já jsem byl jedním ze zakládajících členů, ale už jsem "čestný člen" se všemi výhodami čestného člena. [good]
Ale, proč Vás tím otravuju :-\ udělejte si to jak uznáte za vhodné !Čauky !

                                                                                                                            Hog :czflag: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 23. Máj 2017, 23:12:47 pm
 >:D No, my nemáme preukazy, takto to s nami už roky vypadá veľmi biedne.
Máme len obyčajného ohnutého náčelníka a nikde žiadny čestný člen.  :(
Samí nečestní, šade okolo...  :beer:
Za šecko môže vraj nejaký preukaz referent Bobolak, čo veľmo rád túruje...  >:D

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: krampus na 23. Máj 2017, 23:33:42 pm
Hog-u, Jirko, to čo popisuješ je "zrazový systém", zaplať vlezné , máš v tom to,to,to a ... staraj sa o seba ako vieš. lenže, väčšina GTX-akcií je typu stretnutí- čundrov, snáť s výnimkou BS a Kaporov a z toho vyplynula aj rozpočítaná"skladačka", alebo lístkový systém (predchádzajúce Kapore) na úhradu nevyhnutných nákladov, spoločné žrádlo, prenajatého priestoru, DJ a pod. a nemá komerčný (zárobkový) charakter.

Avšak po skúsenostiach s týmto modelom, bude nutné pristúpiť asi k "zrazovému systému".
Zaplať, páska na ruku a rob čo chceš,napr.  viď R66. Samozrejme, viem že bez sponzorov a dobrodincov také megapodujatie ako robí Larsón to nejde, lebo tržba z vlezného nestačí.


Dobrú moč

  :ciel:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 24. Máj 2017, 0:03:19 am
 >:D Nikde by nebol žiadny problém, keby sme mali len čestných členov...  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 24. Máj 2017, 7:51:50 am
Šak aj kolky na preukaz som donjesol :beer: :dmh: a prceda kua jenna kancelárská  nemúradoval  >:(

Kolkolapičiskovy na štry
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 24. Máj 2017, 8:27:08 am
papi ale za čestného sa považuje každý. Kto je ten nem čestný prihlás sa niekto kua !   :-X  >:D :P :))

skuter jeden + tretynka a ja 
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 24. Máj 2017, 8:39:29 am
 >:D Šak nečestný som napríklad ja, raz som bol napr. aj na svadbe a ani pozvaný som nebol.
Napchával som sa a chlastal som celý deň, ale zlepšujem sa, už to nikdy neurobím.  :beer:
Kua, šak ja som bol ženích ...  :'( :))


P.S. Myslím, že šeci tieto akcie a organizovanie berete príliš vážne.
Chýbajú peniaze? Šak idem k bankomatu, né...  >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 24. Máj 2017, 10:04:28 am
papi šak ideme, daj kárťu a PINa  >:D :P :))


Vysvetlivka:
kárťa = kártya = karta
PIN = personal identification numBER = osobné zisťovacie/stotožňovacie/určovacie číslo
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 24. Máj 2017, 11:56:44 am
Človeka najviac nasere, keď pindajú tí, čo urobili najmenej.

Ja teraz v sobotu robím svatbu, snažíme sa všetci aby to bolo čo najlepšie, aby sa každý zabavil a bol spokojný, ale už teraz viem, že niektorí budú PIN-dať, že bli hladní, smädní, že hudba hrala hlasno a blbo, že sedeli chrbto atď. A moja svokra stopercent, tá pindá vždy a všade.

Ček potom nemá chuť dačo robiť...

...ja viem, že na BS nebude všetko OK, ale držím zobák, a som rád, že niečo vôbec bude (vďaka nátelníkovi)
 čoper lojzo gtxmot :biker: :hungry: :beer: :foto: :veget:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 24. Máj 2017, 12:22:15 pm
 >:D Bopsik, keď hudba hrá hlasno, to sa dá napraviť.
Ale keď štvrtina tvrdí, že hrá hlasno, štvrtina tvrdí, že príliš potichu, ďalšej štvrtine sa nepáči výber a posledná štvrtina nechce hudbu vôbec - tak pre tých je ťažké niečo dokonale zorganizovať.
A to je len hudba, je k tomu ešte kopa iných záležitostí (vegetariáni, ubytovanie, program, keď tam bude tento, tak ja nejdem, blablabla) - teda názory a očakávania sú tiež veľmi rôznorodé.
Samozrejme to má vplyv aj na ochotu prispieť do spoločnej kasy, logicky vznikajú potom aj separatistické zoskupenia, resp. niektorí prestanú chodiť, lebo už boli a niektorí chodia, lebo už boli.
Sú to úplne normálne veci, dôležitá je tolerancia, ústretovosť a ocenenie snahy tých, čo priložia ruku k dielu.
Na všetko ostatné je tam EuroCard-Mastercard.
 >:D Apa, PINku nedám, ale v pondelok mi došiel invalidný dôchodok...
Niečo z neho ešte mám, kam ti mám prachy poslať?  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 24. Máj 2017, 12:51:51 pm
Papi píše jako ten.....čínsky .....ten zo Zakázaného meszta.....už to mám:
He-Ming-Wey.

 [good] :D [good]

 čoper

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 24. Máj 2017, 12:54:26 pm
Ček potom nemá chuť dačo robiť...

Vidíš... Keby si TO urobil hneď, už by si mal aj odsedené.  >:D :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 24. Máj 2017, 20:23:03 pm
Musíme sa radovať z toho, že je kam ísť a s kým...

Keby som sa mal hnevať s každým, kto ma už raz nasral, tak už som úplne sám. Musíme si prepáčiť a odpustiť, a chlastáme spolu ďalej, ta ne?
 :veget:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 25. Máj 2017, 11:35:59 am
Bouprisám, dobre hovoríš. Dôležité je byť znova spolu. :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 18:41:31 pm
Vážení priatelia! Hneď za čerstva položím do pléna jeden takýto poznatok! Vzhľadom k tomu, že dnes sme ukončili super akciu (podotýkam jednu z najlepších - vďaka Theovi, Katke a Krampusovi!) chcem Vás touto cestou požiadať, aby ste na túto stránku napísali, kto a koľkí máte záujem aby sa vôbec konala  Borová Sihoť!  Pretože dnes sa u nás zastavil sám NOW a povedal, že pre nezáujem z našej strany si nemôže dovoliť objednávať to, čo nikto nechce. Ide hlavne o to, že na túto stránku okrem návrhov ako robiť a organizovať takúto akciu, ste mali napísať aj to, či sa vôbec akcie zúčastníte. Pretože sa tie nedostatky z minulosti už nesmú a nebudú opakovať, aby zaplatenie určitých vecí zostalo na jednej osobe! Preto aby to ako tak fungovalo, musíme vedieť koľko nás asi bude, aby sa to vedelo rozpočítať a vložiť zálohu. Ak by nás bolo málo, tak vôbec by sa to nemohlo organizovať. Nič od vás nechcem, ani za tým nič iné nehľadajte, len to, napíšte napr. Wikino + 1 a mám záujem o účasť na akcii. No a potom ešte počítajte s tým, že pri príchode na BS každý potom zaplatí vstupný poplatok, aby sa vyplatila tá miestnosť, kde vždy sedávame a ak by ste mali záujem o pivo. Stravu a ubytko si platíme každý sám tak, ako to bolo aj tento víkend. Nepočítajte s tým, že niekto tam bude vyvárať. Pretože potom vznikajú rôzne dohady, či sa niekomu ušlo alebo nie. To čo niekto donesie napr. ako vždy Yoffo syr dá to do pľacu, je to jeho vec. Je to  len jeho  dobrá  vôľa. Keď Bobolák donesie bifíka a naleje, to je zas len jeho vec. Píšem toto preto, lebo tentokrát to náčelník myslí vážne. Nechcite od neho aby on zaplatil za nás tieto veci. Kto pri vstupe na akciu nezaplatí, ako by tam nebol!!!! Jednoducho bude mať smolu. No a je mi jedno čo si o tom niektorí myslia. Vy urobte len to, či sa chceme stretnúť alebo nie, pretože keď sa tieto letné stretká zrušia, bude nám to potom určite ľúto. A prosím nedávajte sem nemiestne pripomienky. Tabuľka alebo lepšie povedané prehľad o účasti sa dodatočne podľa záujmu urobia a dostane to štábnu kultúru. Pre túto chvíľu chceme od vás iba prehľad kto s kým a či príde! Ďakujem za pozornosť!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 18:45:05 pm
Takto to stačí napísať:


Wikino + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom 
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 19:03:21 pm
Viacerí písali, že žiadny problém so skladačkami! No realita je úplne iná. Hudbu by zabezpečil Vilo, to by úplne stačilo. Ale prenájom pajty na jeden večer je 50 € a tie sa musia zaplatiť dopredu. To by musel zaplatiť organizátor teda Vilo. Kde on má záruku, že sa mu to vráti a to isté je aj s pivom! Každý povie že no čo to je pár €, ale to neni také jednoduché. A o toto vlastne ide. Nemusela som sa na túto tému vôbec ohlasovať, ale záleží mi na tom, aby sme sa zase všetci stretli. Podľa vyjadrenia NOW tá lanovka vôbec neni asi reálna, lebo je to dosť €, a hlavne ide o to, že toto by sa tiež muselo realizovať záväznou objednávkou a  jednorázovo to aj zaplatiť. Ak by sme tam išli tí, ktorí chodíme vždy, je to vyše 1000 € a to je už sila, aby to potom od ľudí vypytoval. Vtedy by možno vedeli zosúladiť záujemcov tak, že by sa lanovkou vyviezli na 2x. Inak by to bolo tak, že možno by sa to realizovalo celý deň. Neviem, možno kto by mal až taký veľký záujem, tak by išiel individuálne.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 28. Máj 2017, 19:32:55 pm
WIKA - existujú riešenia... napríklad platba vopred na účet (funguje tak napr. fazerclub.cz)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 28. Máj 2017, 19:50:18 pm
theo + h.m.p.p.k. - nezúčastníme sa akcie  :'(
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 20:01:02 pm
Shark, riešenia tu už boli. Pre krátkosť času je potrebné vedieť iba prehľad koľko sa nás tam zúčastní nič iné. Tá pani na  BS  musí vedieť dopredu 2 - 3 týždne, inak nám to nebudú rezervovať. Theo, ty nemachruj! Viem že ideš pápá - lálá.   :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 28. Máj 2017, 20:04:45 pm
Kuaaaa, pachooo, neveria mii, 1300 hrmených  :dmh: :dmh: :dmh:

šak ked napíšem že sa nezúčastníme tak sa nezúčastníme...  ;) ako to mám napisať...  :-\ :fart: :fart: :fart: :shark: :salute:

som myslel, že to tu je sherijózne...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 28. Máj 2017, 20:05:17 pm
my prídeme

Ale sem to nemá význam písať, stratí sa to. Vilo zasa urobí tabuľku...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 20:06:10 pm
Budete mať na to týždeň. Je to na vás. Vilo to tentokrát myslí smrtelne vážne!!!!!!!! A musím mu dať za pravdu!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 20:07:14 pm
Tabuľka bude určite, to je to namenej. Len potrebujeme vedieť, či to má vôbec zmysel!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 20:11:01 pm
(stačí to len skopírovať, doplniť a dať na portál) Vilo to ľahko dá do tabuľky!

Wikino + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Shark  + 1  - zúčastním sa 
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 28. Máj 2017, 20:12:07 pm
Tá pani na  BS  musí vedieť dopredu 2 - 3 týždne

 Dnes chyyyba iba 17 dni do 15. juna....

 :o........................................................................... :beer:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 20:22:12 pm
Ahojko,  to sa ľudia mali už dávno nahlásiť, keď chcú akciu! Vilo tú pani ešte nejako spracoval, aby chvíľu počkala.  Čas sa ozaj kráti. Iný termín nie je možný.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 28. Máj 2017, 20:31:38 pm
 >:D Ja budem slama, ale idem.

Teda:

Wikino + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Shark  + 1  - zúčastním sa 
Papi     + 0   (zatiaľ) - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom

A Lomničák ani zadarmo.  :beer: :veget: lojzo :-*

Ale:
Už bolo aj tak, že som mal v BS zabezpečené ubytovanie vo februári, raz dokonca už koncom januára.
Niekto už mal vraj aj pred vyhlásením termínu konania...  >:D

Vilovi som včera oznámil, že teraz on je na vine, tabuľka už dávno mala byť.  >:D :P :))
Bol nasratý, lebo som ho trafil na citlivom mieste...  >:D
Nebránil sa roky, funkcie mu prischli a teraz je v tom až po krk...  :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 20:34:17 pm
Papi, aspom vieš, že prečo som to napísala. Ozaj to myslí vážne! Ahojko a ty ideš? 
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 28. Máj 2017, 20:38:13 pm
Wika,

  nebudem na SK vtedy este..

mozno mesiac potom...

.................... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 20:39:57 pm
Ja som si myslela že si sa zabudol nahlásiť!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 28. Máj 2017, 20:45:50 pm
BS 2017:
Ja budem vedieť najneskôr v stredu (tj. 31.5.) večer.
Dám samozrejme vedieť.
A súhlasím so všetkými podmienkami a dohodnutými PRAVIDLAMI organizátorov už vopred.

 :fish: :beer: :fish:

 :biker:

 
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: krampus na 28. Máj 2017, 20:51:55 pm
Tohoročná BS  bez mojej účasti (budem v RO)  :'( ... hľadajte si iného prďolu  :D

 1.) theo + h.m.p.k. - nezúčastím sa
 2.) krampus           - nezúčastním sa
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Kleber na 28. Máj 2017, 21:31:05 pm
Všetkých pozdravujem.
Zahlasujem účasť na B S.
Kleber +1
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 28. Máj 2017, 21:42:35 pm
Bopsik + KrMery + Dáša - zúčastníme sa, súhlasíme s poplatkom, Lomničák nie, max Skalnaté Pleso
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 28. Máj 2017, 21:56:24 pm
Wikino + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Shark  + 1  - zúčastním sa 
Papi     + 0   (zatiaľ) - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Kleber  + 1   - " -                                                 - " -
Bopsík  + 2   - " -                                                 - " -
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: bobolak na 29. Máj 2017, 0:21:53 am
Potvrdíme,32.5.2017 ráno, ináč mi chutí,tak držte balóniky.........
 [good] :P  :fish:  :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 29. Máj 2017, 8:10:12 am
 >:D   :biker: :beer: :banan: :hungry: :biker:

(https://s15.postimg.org/n6tjdiy3f/borova_sihot_vole.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 29. Máj 2017, 8:21:14 am
O Lomnický štít lanovkový asi veľký záujem nebude. Takže ani my naň nejdeme, keď tak samostatne.
Na akciu BS by chcel doraziť aj Gabo a môj syn, len títo dvaja zatiaľ nie sú istí. Od nás by sme všetci šli pod stany.

Wikino + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Shark  + 1  - zúčastním sa 
Papi     + 0   (zatiaľ) - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Kleber  + 1   - " -                                                 - " -
Bopsík  + 2   - " -                                                 - " -
apa      + 1 ( + 3 ? ) - zúčastním sa akcie (možno aj AD keď budem vedieť čo to je ) - súhlasím so vstupným poplatkomNázov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 29. Máj 2017, 12:42:41 pm
Ideme aj my. Súhlasím s podmienkami do výšky Skalnatého plesa. :biker: :biker:

Wikino + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Shark  + 1  - zúčastním sa 
Papi     + 0   (zatiaľ) - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Kleber  + 1   - " -                                                 - " -
Bopsík  + 2   - " -                                                 - " -
apa      + 1 ( + 3 ? ) - zúčastním sa akcie (možno aj AD keď budem vedieť čo to je ) - súhlasím so vstupným poplatkom
maco   +1- akceptujem podmienky
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 29. Máj 2017, 13:51:47 pm
Sa mi nesťe weriť, že APA nemtudomuje, čo je AD... :( :o :-[

Oszwetlnje I:

AD jest, jako vraví p. Tréner HC GTX SK, praveká skratka Ak Dožijem.

Oszwetlnje II:

HC GTX SK ......Hockey Club Geriatrix SK Džamahiríje

(Oszwetloval som si sám ekologickým ledkovým telesom.)

 :)) :)) :))

--------------------------------------
Poznámka pod čárou.:
BoBo, neboy sa, my toho Larsóňa dáme na IT GTX dole. [bad]
Šak si s ním bezpečne vymietol šeccky priekopy a garády na akcii KT 2017 po celej SK Dž. a on takto.
Mali by sme na GTX založiť Odborovú Organizáciu, nech tie padáky sú ňeňi také ľachké. :P
(či Otporovú Orgazmizáciju ???)

 :))

 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: dedomiro na 29. Máj 2017, 15:28:16 pm

dedomiro sa zúčastní stop, 1 slovom jeden kus stop, spálňa vlastná mobilná stop, pohyb pokál možné v čo najnižších nadmorských výškach stop, s poplatkáma súhlasím vopred STOP.

       čoper       čoper        čoper       :beer:        :beer:        :beer:       lojzo        gtxmot        :banan:         :beer:         [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 29. Máj 2017, 17:48:21 pm
Zoznam účastníkov na BS:

Wikino         + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Shark          + 1  - zúčastním sa 
Papi            + 0   (zatiaľ) - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Kleber         + 1   - " -                                                 - " -
Bopsík         + 2   - " -                                                 - " -
Apa             + 1 ( + 3 ? ) - zúčastním sa akcie (možno aj AD keď budem vedieť čo to je ) - súhlasím so vstupným poplatkom
Maco           + 1- akceptujem podmienky
Dedo Miro    + 0       - " -           
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 29. Máj 2017, 20:56:25 pm
Dojdem aj já samozrejme sám  :D ;D :) ale pozor kerá nemá sa konat nebude  :o Do tej výšiny si dajte inú tej našej by sa zatočila glava  :P  :looser: A ešte aj hlasy keré dôležité sú nebudú tak lebo budú njekde sa Afrikovať na Virágu BZMK  :hockey:  :banan:   
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Tunak na 29. Máj 2017, 22:25:47 pm
Wikino         + 1  - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Shark          + 1  - zúčastním sa 
Papi            + 0   (zatiaľ) - zúčastním sa akcie (AD) - súhlasím so vstupným poplatkom
Kleber         + 1   - " -                                                 - " -
Bopsík         + 2   - " -                                                 - " -
Apa             + 1 ( + 3 ? ) - zúčastním sa akcie (možno aj AD keď budem vedieť čo to je ) - súhlasím so vstupným poplatkom
Maco           + 1- akceptujem podmienky
Dedo Miro    + 0       - " -       
<*)))><      + 1 - Lomnicak nie, alkohol uz radsej tiez nie  :beer:

PS: neda da splasit na piatok nejaka vyzivna exkurzia?
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 29. Máj 2017, 22:29:51 pm
Ako ste si iste všimli pridal som zoznam k zápisu na Borovú Sihoť 2017. Tých o ktorých som vedel, že idú som zapísal, ostaní sa dopisujte sami. Výstup lanovkou na Lomnický štít sa ruší pre nedostatok času na vybavenie všetkých náležitostí a ako náhradu navrhujem výstup na Chopok a prípadnú návštevu Demänovskej jaskyne Slobody. Zajtra sa dozviem o možnosti exkurzie na Oravskú priehradu. Ihneď po získaní info sem pridám správu.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Tunak na 29. Máj 2017, 22:39:34 pm
Vilo na jaskynu som myslel aj ja, len som sa bal, ze po sobotnej navsteve Domice to uz nebude originalne. Ale ak bude hic, tak jaskyna bude prijemne ochladenie.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 30. Máj 2017, 7:51:45 am
kúrnyk to kedy ste stihli po Aggteleku aj Domicu  :o , nám to nevyšlo  :-[ 

 :P :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 30. Máj 2017, 9:00:13 am
 >:D Apa, a ty si nemal so sebou pas?  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 30. Máj 2017, 10:07:58 am
Willy, na ten Chopok dúfam že lanovkou, peši ani za manitua  >:(
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 30. Máj 2017, 10:15:04 am
Wiki, krásne si to napísala, plný súhlas !!! [good] [good] [good]. Ja ako vždy prihlásená na poslednú chvíľu  :)) :)) . Maguma má pevné nervy :cat: :cat: ešte ma nevytrieskal po holej , asi má na mňa slabosť  ;D ;D ;D

teším sa na Vás  :-* :-* :-* :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 30. Máj 2017, 10:35:20 am
Wiki, krásne si to napísala, plný súhlas !!! [good] [good] [good]. Ja ako vždy prihlásená na poslednú chvíľu  :)) :)) . Maguma má pevné nervy :cat: :cat: ešte ma nevytrieskal po holej , asi má na mňa slabosť  ;D ;D ;D. Hotelovú izbu som si zajednala.

teším sa na Vás  :-* :-* :-* :-*

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 30. Máj 2017, 11:59:33 am
 >:D Demänovská, to by som šiel.
Len neviem, keľo netopierov tam padne za obeť podobnému útoku tenoristov, aký sa udial v tej Baradle...   >:D
Netopier má totiž nadmieru vycibrený sluch...  :)) :)) :))
Nespievali ste už náhodou niekedy aj v jaskyni mŕtvych netopierov?  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 30. Máj 2017, 14:34:16 pm
Granatka: napíše raz za čas, ale zato dva krát  >:D :P :))

Papi: do tej jaskyne keď sa vytrepeš, do spevu už ti veľmi nie je..  :( :banan:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 30. Máj 2017, 14:40:33 pm
za čas, ale zato dva krát

V tom druhom raze prilozila dolezity oznam, a neboj ,

kym bude mat tolko prispevkov ako my tak sa to nauci....

 :cat:....................... :dmh:................................................ :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 30. Máj 2017, 15:43:42 pm
Lomničáķ

Bude to vyzerať divne, ale pre pomerne veľký záujem a ešte väčšiu ignoráciu sa výstup na Lomničák ruší alebo odkladá na neurčito. Ešte som tam nebol, ale asi zo 66ky tam pôjdem
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 30. Máj 2017, 16:29:55 pm
 >:D Shark, v jaskyni slobody som bol 2x, raz, ako ZDŠ-kár a raz s dcérou.
Pravda je ale, že ani raz sme nespievali...  >:D
Lomničák sme skúšali dva razy, raz úplne naivne, že kúpime lístok a ideme... No, kdeže...  :-[
A druhýkrát kvôli počasiu nepremávali, ale aj keby, videli by sme len vééééľký kabel geodetický...  :)) :beer:
Už vtedy som vedel, že aj keby to určite stálo za to, už to skúšať nebudem...  :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 30. Máj 2017, 17:06:16 pm
Eeej spomienkyyy!

V Lomnickom sedle som v 1979 roku  v lete robil instruktorske skusky lyzovania.

 Ziadne vleky ci sedacky tam v sedle este neboli, takze ho bolo treba vyslapat

s lyzami na pleciach zopar krat a predvadzat pred komisiou co sme sa naucili.

Bolo to moje prve letne lyzovanie..

..................................................... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 30. Máj 2017, 17:16:12 pm
Zato ako náhradu sme si dali s dcérou pozemnú ľanovku (s tou výhybňou v strede trasy) zo Starého Smokovca na Hrebienok, to boli ešte tie staré vagóny, nie tie dnešné moderné. Bolo pekne slnečno, ale žiadna fronta, ani nebolo plne vyťažené.
Ideálny náhradný program pre deti a geriatrikov...  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 30. Máj 2017, 17:50:11 pm
Ahojko, to naozaj?

Že by sedačku v Lomnickom sedle v 1979-tom v lete pred vašimi inštruktorskými skúškami "sundali" aj s podperami. No a po Vašich skúškach ju zase nainštalovali?
Sedačku totiž stavali 05/1976 až 12/1978.
Možno Vám tam v lete aj navozili sneh.
V tých rokoch som sa tam v lete občas vyskytol, ale ani len snehové jazyky tam nebývali.

V Malej zmrznutej doline áno, tam neboli ani vleky ani sedačky (nikdy a ani nie sú), a v tých rokoch sa tam dalo celé leto lyžovať, boli tam také miesta. V súčasnosti už globáliš teplouš (a či kto) túto zábavku zrušil.

Motoriek 7 :
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 30. Máj 2017, 19:15:45 pm
Páni , nič osobné. Tu treba dávať príspevky ohladne organizácie, nahlasovania a podnetov k BS. Prekáračky z histórie alebo čo, dávajte do Lunaparku. >:(
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 30. Máj 2017, 19:55:02 pm
 :salute:


  (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/aquacity-lanovky-980x4051.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 30. Máj 2017, 22:00:49 pm
Lomničáķ

Bude to vyzerať divne, ale pre pomerne veľký záujem a ešte väčšiu ignoráciu sa výstup na Lomničák ruší alebo odkladá na neurčito. Ešte som tam nebol, ale asi zo 66ky tam pôjdem

škoda  :(  my sme boli nažhavení...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 30. Máj 2017, 22:07:37 pm
Sharky, neplač, vybavíme to po  R66ke. Bude na to viac času ale musíme to dohodnúť vopred. V piatok bude menšia bojová porada u Sandry.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 31. Máj 2017, 5:41:12 am
magumabáči na BS idem pod stan, dopíš mi to prosím do zoznamu  :thank:

Keby sa ti podarilo vybaviť Oravskú priehradu potešilo by ma to, ešte som tam nebol  :hugg: :hugg: .

skuter jeden
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 31. Máj 2017, 10:02:20 am
ignorácia  :( :( :(, no tak ja si lístky objednám cez internet a basta  ;)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Peto TT na 31. Máj 2017, 10:07:55 am
 [good]Bopsik to napisal za nas 5 tich
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 31. Máj 2017, 10:18:15 am
a že nezáujem...  [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 31. Máj 2017, 10:29:30 am
 >:D Namiesto koloniek, že "poznámky", treba dať kolónky, že LOMNIČÁK ano -nie, a bude všetko jasné.
Zdánlivý nezáujem sme asi vygenerovali u náčelníka my, nejakí traja, čo sme napísali, že by sme nešli hore, ale to neznamená, že všetci ostatní by nešli, ale ani, že by šli...
Preto by bolo treba uviesť "oficiálne" - a ak sa to nepodarí, nič sa nedeje.
Aj Vilo by do toho šiel s väčším elánom, keby vedel, že vás bude na tri fúry.
Hlavne, keď nebude ani jedna voľná...  :))
Istota je ale nedať kolónky a kôňšťatuvať, že skutok sa nestal...  >:D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 31. Máj 2017, 10:37:49 am
papi je pravda, že taký zoznam mal byť skôr. možno nabudúce, snáď sa NOW neznechutil nadobro.

Len to naše prihlasovanie na hocičo je v poslednej dobe oneskorené. Každý na to má fúru času na úkor nervov tých čo sa snažia organizovať nejakú akciu pre nás.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 31. Máj 2017, 10:41:23 am
Papi, zle, nie, že by nebol nezáujem, práveže po telefóne sa mi prihlásili toľkí, že až som bol prekvapený a aj ja som chcel ísť, ale budem musieť inokedy. Podarilo sa mi presvedčiť pani, že by nám urobila výnimku, mal som poslať objednávku s počtom záujemcov, poslali by mi faktúru, tu by bolo treba zaplatiť a potom by mi poslali lístky, ktoré by som vytlačil a mali by sme zaistené, že celá banda ide spolu na dva možno trikrát hore a ešte by sme mali aj 5% zľavu. Na stránke sa ozvali iba dvaja-traja, že by išli a zbytok takticky mlčal, no a zaplatiť približne 1200 - 1300 euro iba na základe nejakého telefonátu už neriskujem, v tomto smere mám skúseností viac než dosť a teraz je už aj tak neskor to zorganizovať, takže ak bude záujem môžeme to spískať cestou z R66ky, alebo od Lojza. Ja som dosť nalyžoval v Lomnickom sedle, ale na Lomničáku som nebol, tak preto tam chcem ísť. Zostávam s pozdravom Horám zdar, nazdar
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 31. Máj 2017, 11:13:42 am
NEMÁM NIČ PROTI PLATBE VOPRED... Kto pošle lóve, ide hore  [good] kto nie, ostane dole  [bad]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 31. Máj 2017, 12:26:29 pm
Aj ja som lýžal Sello Lomnické, niekedy asi pribLÝŽNE rocku v minulom storočí (cca 75), kedy ešče
waččina z Vás bola iba f pláne.
 :P :)) >:D

A horre som bol 2X lányioffkou ale videli sme až do Púchowa. (any kkt)

Som čúl tak nadržaný na teň Lomničák, že sa asi vydám sólo Jordánovcou cestou....BASTA.

Smajl: horrórolezecz bez preukazu. :beer: :hockey: ;)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 31. Máj 2017, 13:26:43 pm
Lyžoval som s KrMery na Lomnickom sedle cca pred 7 rockmi.
Tri krát (Prvý, posledný, a nikdy viac)
Za celodenný lístok som dal ani neviem koľko peňazí a za celý deň sme sa spustili 6x. Drzí Poľskí puberťáci sa nestavali do radu na vlek, ale tlačili sa z bokov, len slušní Slováci stáli v rade. Bol som z toho znechutený...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 31. Máj 2017, 20:50:24 pm
Zmenil som ubytovanie zo stanu na chatku č.202 - rezervoval som dnes večer.

Na Lomnickom Štíte som bol voľakedy niekedy v druhej polovici augusta 1968 tesne pred tým ako nám poskytli internacjonalnu pomoc.

Bol tam hore sňach, tak sme sa guľovali.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 31. Máj 2017, 20:58:17 pm
 >:D Ak by niektorému zoskupeniu na niektorej chate chýbal jeden jemne, melodicky, potichúčko  a s citom chrápajúci s vytvarovaným telom (= guľa), nech sa mi ozve.
Samozrejme svojim dielom prispejem do nákladov...  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 31. Máj 2017, 21:08:34 pm
papi ževraj je tam ešte chatka s jedným voľným miestom. Nemá dvere a chodí sa cez okno ale to máš  nacvičené  :P >:D :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 31. Máj 2017, 21:54:43 pm
Len sa nekáblujte na nejaký vršák Lomničný  :o šak nebudete tam mat ani dirigenta  :fuck:  :D  :banan:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 01. Jún 2017, 12:27:29 pm
Mi napadlo, už dávno sme neboli v jaskyni  :)) a tam ju máme pod nosom max. 10km od BS :

http://www.stanisovska.sk/ (http://www.stanisovska.sk/)

Malá jaskynka raz som tam už bol  - to bolo hneď potom ako ju otvorili pre verejnosť a vtedy ešte bolo zvykom, že na konci prehliadky nám jaskyniar nalial poldeci z fajnej vychladenej borovičky čo tam mal schovanú v jaskyni  :beer: ;D [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: keiko na 01. Jún 2017, 12:39:00 pm
Splav Dunajca v Červenom Klaštore (Pieniny) ?

http://pieniny.sk/ciele/dunajec/dunajec.html
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: fikus na 02. Jún 2017, 21:42:52 pm
Pridem v poatok.asi bez bobra.ubytko si riesim sam.na lomnicak nejdem.chcem ist jazdit zuberec.kupat sa v oraviciach.zatial to vyzera na stan.ak ukecam bobra a erika tak hotel,alebo chatka:-)
Este vsetko upresnim.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 02. Jún 2017, 22:02:21 pm
Fikus ahoj! Zapíš sa do zoznamu, aby sa dodržali určené pravidlá na ktorých sme sa dohodli.   :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 02. Jún 2017, 22:26:01 pm
Náčelník máš esesáka!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 03. Jún 2017, 7:04:23 am
Výjazdy z BS

Do programu počas BS by sa dala zaradiť aj plavba katamaranom po Liptovskej Mare ( dá sa aj prenajať pre ucelenú skupinu do 24 osôb ) s možnosťou vyskúšania kormidlovania tejto lode a taktiež návšteva Brestovskej jaskyne neďaleko Zuberca ( zatiaľ sú ešte voľné termíny )

1. dodatok

tieto akcie navrhujem na sobotu, v poradí katamaran, jaskyňa a potom šup do Zuberca kde sa práve vtedy koná otvorenie letnej turistickej sezóny spojenej s Gulášfestom a ďalšími pridruženými akciami počas ktorých bude hrať papim zbožňovaná kapela Drišľak, potom sa ešte dá ísť do termálov na Oraviciach.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 03. Jún 2017, 7:56:54 am
Terminátor v Oraviciach može b'c.
 [good]

La-pindel
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 03. Jún 2017, 8:09:55 am
Program pestrý a bohatý sa ukazuje  :) ešte počko nech je pekné  :veget: a bude anafasa na lehátku aj z Bobrama :banan: :thank:
štry  :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 03. Jún 2017, 8:28:55 am
 >:D Kata aj Mara môže byť, hoci aj liptofská.
Hlásim sa, ako nehrajúci kapitáň.  >:D :beer:
Moja posledná loď sa volala Costa Concordia...  >:D :)) :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 03. Jún 2017, 9:25:47 am
Hlásim sa, ako nehrajúci kapitáň.

a volá sa Zoltáň Schettino Izsinskij.

 :)) :shark: :)) :shark:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 03. Jún 2017, 11:01:53 am

apa

    Príspevkov: 1645
        Offline
        Pozri profil Email Súkromná správa (Offline)

Re: Zoznam BOROVÁ SIHOŤ 2017
« odpoveď #3 : Dnes at 10:01:39 am »

    Citácia
    Zmeniť
    Zmazať
    Rozdelenie témy

Bobrová Sihoď tešíme sa.
Loď áno.
Jaskyňa tiež.
Oravice thermal uvidíme.

Načelnyk nechaj ohnutu willu tak a doplň do zoznamu loď aj jaskyňu aby sa prihlásiť dalo lebo potom budeš pindalindovať že pre nezaujem nebude any loď ani bobor ani ďura jaskynná .

A vystri ruku pred seba dlaňou hore.
Zatni päsť. Máš?
Tak terazky narovnaj najdôležitejší prst najdlhší, vidíš?
  :fuck: No vidíš  :P :fart:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 03. Jún 2017, 11:20:42 am
A PIJÁTOK??!  :-\


indi-vindi?
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 03. Jún 2017, 11:34:52 am
a čo tak jaskyňa + vozenie na BVP v Bielom potoku?
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 03. Jún 2017, 11:49:37 am
Liptovský Trnovec  -  Zuberec  -  Podbiel  -  Zuberec
         loď                   jaskyňa        BVP         Gulášfest

plus mínus kosínus 60 km zulu aj s cestou
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 03. Jún 2017, 12:07:31 pm
Wilibacsi som z toho puchov z tvojho predposledneho prispevku, úplne si doj*babral môj. Daj nejaku vysvetlivku NÉ ?

 :-X :-\

skuter štry
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 03. Jún 2017, 12:12:55 pm
Apuš, len si si pomýlil témy, ak chceš, napíš to znovu a ja ten svoj vymažem :fuck:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 03. Jún 2017, 12:48:54 pm
Teraz to uš vôbec nechápem ale nem vadí,

sóval loď + jaskyňa áno, pre 3 osoby zatiaľ z mojej strany

skuter

Vysvetlivka:
sóval = szóval = slovom / tak teda
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 03. Jún 2017, 14:30:07 pm
Akcie BS sa, žiaľ, nezúčastním, ak sa mi podarí, možno prídem na krátky kuk.
Budem Vám iba tíško závidieť.
(Dúfam, že som tento príspevok umiestnil správne, ale možno ani nie, možno mal byť v Lunapároku, tak sa ospravedlňujem a idem sa hneď sám osobne upáliť)

motoriek 7
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 03. Jún 2017, 18:20:42 pm
kemo si zabil  :))  [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 03. Jún 2017, 18:21:11 pm
asi sa idem aj ja

upaliť
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 03. Jún 2017, 22:24:43 pm
Kemo, prosím ťa, ty už nepíš, že prídeš,  ale radšej príď medzi nás a prekvap svojou účasťou!!!!!!!!!  Budeme sa tešiť a radi ťa uvidíme! Vôbec sa nemusíš upalovať! To neni nutné.   :):biker: :biker: :biker: :biker: :biker:

 
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 03. Jún 2017, 22:37:18 pm
Wika, ja som napísal, že neprídem ale ak sa mi podarí, tak urobím taký kuk na Vás šeckých a som sa samoupálil, nie z dôvodu neúčasti ale z dôvodu pravdepodobne (pravdepodobnosť hraničiaca s istotou), že som dal príšpevok do nesprávnej rubriky (kua, aj tento).

Samoupálenie (toto je aj pre Apa -u alebo Apu, neviem ako to je správne)
má úžasnú výhodu, ktorá spočíva v následnom samouhasovaní, najlepšie pivom.
Ako som napísal v lunapároku, najprv bol výjazd, potom Alexandrovci, následne cestou z amfiku som sa rýchlo začal samoupalovať a okamžite som sa za účasti mojej drahej manželky utekal samouhasiť do najbližšieho výčapu (Zámocká koruna u Hoffera - pajzel, ale žiar zo samoupalovania uhasil) a teraz sa doma v kľude dohášám.

Motoriek 7
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 03. Jún 2017, 22:43:23 pm
Alexandrovovci určite boli zážitkom! Tých môžem!  [good] [good] [good] [good] [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 03. Jún 2017, 22:44:40 pm
Kemo, nadobro si ma ojebabral, to som mala písať do inej témy. Ospravedlňujem sa!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 03. Jún 2017, 23:24:36 pm
Wika, už je to tak, musíš sa samoupáliť (priprav si pohár vínka alebo pivko) a v zápätí sa samouhas
(a už sa okamžite presúvam do lunapároku)
Alexandrovci boli super.

Motoriek 7 (to by malo patriť do samovýjazdof)
 :biker: :biker: :biker: čoper gtxmot :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 03. Jún 2017, 23:43:32 pm
Áno, samopodpallowači patrijá do Luňapáreku.

A okaňžite sa zahaste, bo Vás porijéší Nátschelnik Ohniwá Willa. :D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 03. Jún 2017, 23:46:13 pm
alebo čo, dávajte do Lunaparku. ........ >:(...

Kocuur asi nie je doma, kedze mysi maju oldomaas!

Haajnik!!  Les Ti horiii!!!............... :)) :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 04. Jún 2017, 7:08:52 am
Nó však srandičky. Dnes príde Náčelník , dostanem prístupové heslo a máte po vtákoch. Vymažem každého kto to tu bude zasierať. Hlavne takých čo len pod ....ebávajú . >:( :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 04. Jún 2017, 8:43:16 am
Dávam na vedomie,
že ak ma odtiaľto ktokoľvek vymaže, už sem neprídem.
Šlus.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 04. Jún 2017, 8:54:05 am
 >:D Ja som vedel, prečo som náčelníkom nechcel byť...  :)) :banan: :hockey:
Ale bez obáv, kandidátov je tu dosť.  >:D
 :D Edon názor, možno k veci:

Navrhnúť akcie a zaujímavé (aj tajné)  lokality okolia by mali hlavne miestny znalci z okolia Ružomberka či Mikuláša, ale sa moc nečinia. Pritom by mohli pomôcť náčelníkovi, uľahčiť výber pre neznalcov, veď nie je žiadny predpis, že výjazdy musia byť hromadné.
Skupinky by sa mohli vytvárať už v tabuľkách, kolóniek je tam dosť.
A chcem tričko, 4XL, de je kolonka?  >:D

Keď sme robili zo Sihote výjazd na Kalameny, boli sme sami a potom sa každý ozýval, že aj oni by chceli, čo sme sa neozvali. Ozvali sme sa, ale až tam a to takým trom, čo boli po ruke, ale nemali záujem.
Jeden záujem mal, ale bol opitý...  >:D

Podobne Lúčky, boli sme sami, potom prišli reklamácie, že "jééééj, jaký pekný vodopád, jéj, kúpalisko jaké fasa, čo ste to nepovedali?"

Jasné, že všetko je na WEBE, ale nie každý má čas a trpezlivosť to sliediť a selektovať, ale aj keď sa už o všetkom každý dozvedel, by neuškodila nejaká ponuka možných výjazdov aj s časom odchodu priamo v tabuľke. Ľahšie sa tak dávali dokopy skupiny a nesralo by nikoho, že kam som chcel ísť, tí už odišli pred polhodinou, kua...

Preto sa nám nepodarilo napr. ani zmoknúť s tými súkromníkmi v Poľsku. Nestihli sme...  >:D

Ešte k tabuľkám, sú síce aj dve, ale načo? Aby plietli?  >:D
Wikino, vymaž môj príspevok, len podjebávam.  :beer:
Ale si myslím, že v prvom rade by mali byť tabuľky v poriadku, to by malo byť záväzné a písmo sväté.  >:(
Ale takto?  >:D

(https://s13.postimg.org/627194glj/Tab_1.jpg)

(https://s29.postimg.org/osjoxp093/tab_2.jpg)

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 04. Jún 2017, 9:18:52 am
Papi tvoj príspevok má svoju hodnotu. Popracujeme na tvojich pripomienkach.  [good]
Ahojko tvoje posmešky presuň do lunaparku.
Yoffo neboj nebudem mazať ani nechcem prístupové heslo. To som strašil Ahojka.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 04. Jún 2017, 10:00:14 am
 >:D Wikino, na mojich pripomienkach netreba popracovať, lebo žiadne nemám, len srandujem...  >:D
Viem, že náčelník je dosť vyťažený, má aj iné starosti, ako sledovať želania a sny senilných starcov, navyše keď má furt starosti s jedincami, ktorí sa rozhodli ušetriť 6 evri práve na úkor ostatných a nakoniec vždy na úkor organizátora.
To ubere elánu a môžme byť radi, že sa toho tu ešte ujal...

Pamätám si napríklad  skalopevné predsavzatia, keď Vilo skončil s Mažolami.
Fotka "Finito" vraj nebude koniec, lebo "my, kmeň, budeme pokračovať, každý si z toho nabere na seba niečo..."  >:D
Koľko bolo odvtedy Mažol, vedel by som porátať ba prstoch jednej ruky, aj keby som žiadne ruky nemal...  :))

Smeruje to k menším akciám, kde je viac vzájomného porozumenia, kde je viac času posedieť pri ohni a spoznať viac toho druhého.
Kua, šak už prvým Tajovom počnúc sú medzi nami takí, čo im stále ani meno neviem...  >:D
Akurát občas mi zapne, že aha, šak tehoto som  už niekde videl...  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 04. Jún 2017, 11:46:40 am
Vážení účastníci zájazdu! Toto sú nové pravidlá, podľa ktorých bude organizovaná akcia na BS.
Vlezné bude 10 € na osobu, ktoré každý účastník zaplatí hneď pri príchode (bez ohľadu na to, či niekto príde vo štvrtok alebo iný deň) berie sa to celoplošne. Po zaplatení každý účastník obdrží pásku na ruku. Nemôže sa stať, že by niekto bol medzi nami iba na kuk po celý čas a potom zbalí veci bez zaplatenia. Vo vleznom bude zahrnutý prenájom priestorov na 3 dni a večera (rezeň, zemiaky a uhorkový šalát) na sobotu. Pri zaplatení vlezného obdrží každý účastník aj lístok na uvedenú večeru, ktorý predložíte v určenom čase v miestnej reštaurácii po dohode s prevádzkarkou. (Kto si lístok stratí, alebo mu rezeň nebude chutiť, má smolu). Večera sa bude podávať od 19.00 hod. do 19.30 hod. Preto si výjazdy riešte tak, aby ste tam boli včas a aby sme nestresovali personál. Vlezné budete platiť u Wiki. Hudbu si budeme robiť vo vlastnej réžii, bez tomboly. Hlavný DJ bol náčelníkom určený Bopsík.  Pivo a kofola sú tiež objednané, bude sa platiť hneď pri objednaní. Pivo bude čapovať po dohode Maťo.

Čo sa týka ubytovania - hotel   -   11.50 € na osobu + 0,60 € poplatok (na deň)
                                - chata  -     6,50 € na osobu + 0,60 € poplatok (na deň) s podmienkou zaplatenia celej chatky
                                - stan    -     3,70 € za stan    + 0,60 € poplatok

Uvedené poplatky za ubytovanie je taktiež potrebné zaplatiť ihneď u recepčnej pri príchode na BS, aby sa nestalo (podľa poznatkov z minulosti), že ľudia odídu bez zaplatenia. Kvôli takýmto je potrebné prijať tieto opatrenia, s ktorými ste boli všetci oboznámení. Zoznamy budú dva, jeden bude mať Wiki a jeden recepčná, s ktorou sa bude kontrolovať a porovnávať, kto nezaplatil. Sme dospelí, preto si nerobme hanbu. Po skončení akcie si každý osobne odovzdá kľúč od izby alebo chatky recepčnej.

Čo sa týka programu v piatok je to na každom z nás. Podľa vlastného uváženia - iniciatíve a návrhom sa medze nekladú).
Program na sobotu : výletná loď, jazda BVP, jaskyňa, Zuberec - sú tam nejaké slávnosti (trasy sa doladia v sobotu podľa uváženia a záujmu účastníkov) . Prehľad dávam z poverenia NOW!
Tešíme sa na Vááááááás!  :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 04. Jún 2017, 12:08:26 pm
Mňa sa teraz stan netýka ale opýtam sa:

Stan za 3,70E je konečná cena, jedno koľkí budú v ňom? Alebo je to cena za jednu osobu v stane spolu aj s poplatkom za stan?

Načelnyk nám dojednal lepšie ceny ale v cenníku je zvlášť za stan, zvlášt za osobu v stane + poplatok za deň a poplatok za motorku/auto.

http://www.borovasihot.sk/sk/camp/cennik (http://www.borovasihot.sk/sk/camp/cennik)

skuter dva
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 04. Jún 2017, 13:01:15 pm
poplatok za moto sme nikdy neplatili, či?
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 04. Jún 2017, 13:11:57 pm
parkovanie sa neplatí
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 04. Jún 2017, 13:12:00 pm
Apa správna pripomienka. Podľa vyjadrenia náčelníka platí sa iba za stan 3,70 € + miestny poplatok 0,60 € na deň. Za osoby v stane sa neplatí a ani za motorku.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 04. Jún 2017, 13:37:54 pm
WIKA, maguma   [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 04. Jún 2017, 13:41:53 pm
 >:D Zlepšuje sa to.  [good] :))
Tá zbytočná prvá tabulka tam ešte stále pletie, ale tá druhá sa zlepšila.
Akurát PaloN aj Maťo sú tam uvedený aj s Alfom, aj samostatne (nižšie).
Teda počty nejak nesedia, lebo to potom nebude uvedených 63, ale len 61...
(  :)) A zas sa budeme musieť za nejakých imaginárnych dvoch skladať...  >:D :)) ).
Ale to len zo srandy, je úplne jedno, koľko nás bude, a nakoľko na túto akciu šetrím celý rok, verejne tuná prehlasujem, že za seba prispejem dvackou, aj keď možno v sobotu ani nestihnem večeru...  >:D :)) :-* :cook: :hockey: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 04. Jún 2017, 14:05:49 pm
Vymažem každého kto to tu bude zasierať, a máte po vtákoch.

Neboj nebudem mazať ani nechcem prístupové heslo. To som strašil Ahojka.Wikino.

Kemo, a Wika ma  nadobro ojebabrali, to som mal písať do inej temy.

Pre istotu sa aj ja sa ospravedlnujem, keby sa nahodou mazalo,

aby sa dal lahsie pouzit rovnaky meter na kazdeho,

lebo proti takemu mazaniu by som nemohol namietat.

 :cat:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 04. Jún 2017, 14:50:22 pm
Wika,
súhlasím a jednoznačne podporujem takéto pravidlá, dopredu stanovené.
V našej vodácko-cyklo-turistickej partii ešte na záver dávame stručné vyhodnotenie : koľko sa vybralo (prípadne od koho), koľko a na čo sa minulo a koľko zostalo v banku - ak zostalo. Bank sa používa na ďalšiu akciu ako základ - tým v žiadnom prípade nechcem naznačiť, že by sa to tak malo robiť aj tu. Uvádzam to iba ako skúsenosť, ktorá sa nám osvedčila.
K samotnej BS - v niektorom z predchádzajúcich príspevkov som uviedol, že nepôjdem na túto akcia, ale ak sa mi podarí tak prídem na "kuk", pri čom som myslel, nanajvýš 2-3 hodiny (na viac nebude v tom termíne čas). Nerobí mi ale žiadne problémy ani v takom prípade "kuk-u" dať do banku 10 EUR na podporu tejto akcie a ak prídem, tak tak aj urobím.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: bobolak na 04. Jún 2017, 15:17:17 pm
Kemo,dúfam, že prídeš kuk aj dvakrát, hneď môžeš kúpiť bifika a vlezne ti znížime na polovicu a to sa oplatí Nie?????? :)) :)) :fish: :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maťo na 04. Jún 2017, 15:29:59 pm
zdravim všetkých
.......
 PAPI na chatke som Ja,PaloN,Alf nikto menej-viac  :cat:
~ Čapovať, čapujem JAA tak si treba doniesť neiake tableten na brušká(až by sa mi niečo šmyklo do pohárika) PS:nič takého nehrozí ...motorky treba umyť/vyleštiť >bude odmena 

Už sa teším, že vás znovu uvidím  :banan:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 04. Jún 2017, 15:51:31 pm
 >:D Maťo (nazdar) - veď práve. U Alfa v prvom riadku ste traja, ptom ešte figuruje samostatne aj "PaloN" 1kus a "Maťo" 1 kus.
Takže počítač vás ráta za 5 kusov, preto musíte platiť za troch nie 30, ale 50 evri...  :))
PS:
Reklamácie sa prijímajú na lampárni, druhý vchod vľavo za špajzou...  :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Alfred na 04. Jún 2017, 15:56:05 pm
papi aby si mal jasno chatka 34 Gabika,Sandra,Pali,Mato,Alf-karavan.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 04. Jún 2017, 15:58:47 pm
Bobolak, dobrá ponuka, len neviem, či sa budete so mnou kamarátiť po tom, čo som napísal v Lunapároku.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 04. Jún 2017, 16:12:09 pm
Ahojko, vôbec mi to nevadí keď NOW vymaže všetky nepodstatné príspevky, ktoré sa týkajú BS, tým myslím aj moju reakciu na účasť Kema na akcii. To som sa nechala iba uniesť. Z mojej strany má súhlas vymazať voloviny z dôvodu, že ľudia sa nedočítajú podstatné veci. Keď má niekto čítať 5 strán blbostí, tak radšej to preskočí. A medzitým sú inštrukcie k akcii. Na to je tam LUNAPARK.  Samozrejme môže vymazať aj tento príspevok!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 04. Jún 2017, 16:41:45 pm
Aktualizoval som zoznam, prípadné chyby reklamujte u mňa
 :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 04. Jún 2017, 17:07:30 pm
Ešte pár pripomienok k sobotnému programu

Katamaran na Liptovskej Mare má kapacitu 24 náMarníkov a pokiaľ ho naplníme, tak cena lístka pre osobu je +- 4€.

Brestovská jaskyňa neďaleko Zuberca má obmedzenie počtu návštevníkov na jednu prehliadku na 15 osôb a vstupné na osobu je 8€.

Jazdy na BVP sa môže zúčastniť naraz max 8 osôb (akcia je v štádiu vyjednávania, hlavným vyjednávačom som určil motospojku Lojza z pragmatického dôvodu, asi najlepšie pozná miestne pomery a zvyky).

Termálne kúpele na Oraviciach asi poznáte, k tomu nemám čo dodať.

Gulášfestu v Zuberci sa môže zúčastniť každý podľa svojho rozhodnutia.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 04. Jún 2017, 17:19:02 pm
Wika

  ved to je jasne, aj ja mam ten isty nazor,  ale ako si sama na sebe zistila, je to skoro az nemozne.

Som rad, ze ste s Wikinom  napomocni NOW-ovi ako som navrhoval uz na druhej strane . "odpoveď #34"

 [good] [good] [good] :biker:...................... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 04. Jún 2017, 19:33:50 pm
OZNAM

Na hoteli sú ešte voľné 2 izby, v kempe je voľných ešte asi 8 chatiek a miesta na stanovanie je voľného asi 2 hektáre :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 04. Jún 2017, 19:53:31 pm
Dobré pravidlá  [good], len dopredu lutujem vyberačov...  :cat: :cat: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 04. Jún 2017, 19:57:00 pm
Theo, neboj nič! Kto nezaplatí, maximálne príde po rampu! Príživníci a neplatiči nech sedia doma! Budú mať smolu.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 04. Jún 2017, 20:06:36 pm
 >:D No ale WIKA,  takto hovoriť o najlepších kamarátoch a priateľoch, že príživníci - tak to by sa nemalo!  >:( :))
Svine sú to!  >:D >:D >:D :beer:

Ono to nie je také jednoduché, Kemo je napr. mnou považovaný za úplne korektného márhu, a keď príde na kuk na nejaké dve hodinky, je tiež príživníctvo obrať ho o 10 evri. Ja by som mu aj upiekol punčáky, ale neviem to...  >:D

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 04. Jún 2017, 20:08:35 pm
To bude treba cely čas sediet na rampe, a koho nepustia, odparkuje a prejde cez recepciu.  ;) No... nebude to lahké.  :shark: :D

Tým chcem povedať, že napätie tam bude a strážnici z toho stretka vela nebudú mať. Ale dúfam , že sa mýlim a bude to tam všetko bez problémov.  [good] [good] [good] :) :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 04. Jún 2017, 20:27:28 pm
Náčelník s tebou je to ako ?. Neni si v zozname. Potom cez rampu nepustíme ani myš. Zostaneš vonku na parkovisku :)) :looser:
Žiadne výnimky a basta...........
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 04. Jún 2017, 20:29:35 pm
Papi, Kemo - ak  príde na kuk, tak  cez rampu, a kým mu vybehnem pre punčák bude už preč!  :)) :)) :))
Theo, neboj nič, posvietim si hlavne na tých, ktorí predvlani ušli a nezaplatili ani hotel!!!!!! A sedieť na rampe určite nebude, jednak by som ju zlomila a nikto sa nesťažoval a ani proti pravidlám neprotestoval. Takže vsio jasno! Všetko bude určite tak, ako má byť!!!  :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 04. Jún 2017, 20:34:30 pm
Len s tým NOW je stále problém. Na Toho pozor. Nikde sa nezapisuje, objenná si ubytko, potom nedojde /že svadba/ . Potom tričko si neobjenná a ho dostane, no skrátka kuuua to je - pozor na neho, je pruttko nebezpečný, treba mu dať minhimálne 3 pásky a jeden pás cudnosti.  :fart: :fart: ;D ;D ;D ;D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 05. Jún 2017, 7:16:04 am
Cszody  ešte máš zbroják ? Ak áno ,  :looser: :)zapisuj si zasieračov a na BS ich potajne odflákneme.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 05. Jún 2017, 7:54:29 am
Zatiaľ sme to traja pochopili tak že.....

DO ZOZNAMU SA ZAPISUJTE NA JEDNOTLIVÉ VÝLETY Z BS2017!!!

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Tunak na 05. Jún 2017, 12:09:06 pm
Brestovska jaskyna: Dĺžka sprístupnenej časti jaskyne je 217 m  :-\ , keďže sa však celá trasa prechádza dva razy, teda tam a späť, dĺžka prehliadkovej trasy je 434 m a má 240 schodov. Doba trvania prehliadky asi 50 minút. Teplota v jaskyni 4,9 °C až 5,4°C.

Zdroj: http://www.ssj.sk/sk/jaskyna/397-brestovska-jaskyna (http://www.ssj.sk/sk/jaskyna/397-brestovska-jaskyna)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 05. Jún 2017, 12:14:50 pm
no konečne sa  do toho obula poriadna ženská  [good] [good] [good]
rozpísané čo a ako, v jednom komente  :) :), nemusím tu loviť po stránkach , čo sa zmenilo  a čítať čo nie je k téme>:( >:(

ak ste nezabudli, už som zbierala príspevok na brutus čípoš guláš, a všetci dali, dokonca aj Mlhos !!!!!!!!!  :hockey: :hockey: :hockey:, tak veľmo rada budem opäť nápomocná  gtxmot

Granatka má vždy pri sebe granát, tak bacha na to  :)) :)) :)) :))

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 05. Jún 2017, 12:29:54 pm
  >:D [good] Chudák Mlhoš, jasné, že prispel.
Veď vtedy ešte nemal k dispozícii vyspelú techniku a nevedel vygúgliť žiadnu výhovorku.  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 05. Jún 2017, 13:01:05 pm
chudák neviem či je , je lepšie zaplatiť mi, kto by ma počúval  >:D >:D >:D >:D

ako ide veda dopredu tak ide aj MLHOS  [good] [good] [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 05. Jún 2017, 14:50:29 pm
No ako pekne sa nám zapľňa zoznam výjazdom. Pekne a prehladne. Konečne to začína mať štábnu kultúru. Len treba chcieť. [good] Jedna pripomienka k náčelníkovi. Kde je téma že odkaz na Zoznam účastníkov , tam prekopíruj podmienky stretka a bude to stále viditelné
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: czody na 05. Jún 2017, 19:24:26 pm
Wikino zbroják samozrejme stále mám a nejaké tie zbrane by sa našli tiež, ale verím tomu že rinčanie zbraní nahradíme štrnganím pohárikov    :beer: :beer: :beer:
 :salute: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 06. Jún 2017, 7:32:03 am
Vysvetlenie mojej účasti na Borovej Sihoti,
Viacerí ste mi volali alebo písali, že doteraz ste ma nevideli zapísaného v zozname prihlásených, je to z toho dôvodu, že tento rok mi nevyšiel Kaportour a aj účasť na Borovej Sihoti bola diskutabilná. Teraz už len čakám na piatkový prílet Klokáňov a potom si doma upresníme náš program a aj našu účasť na BS. Celé to skomplikovala svatba kvôli ktorej priletia klokáni a kde sme pozvaní aj my. Našťastie sa svadba koná v piatok v Jelšovskej pálenici a tomu sa musíme prispôsobiť.  Vyzerá to tak, že ja s klokáňom prídeme na BS vo štvrtok, dovezieme nejaký materiál a ubytujeme sa v kempe, dáme výstup na Mount Chopok, vrátime sa na BS a v piatok ráno vypadneme na túžobne očakávanú svadbu. Podľa vývoja situácie na svadbe naplánujeme náš návrat na BS. V každom prípade sa chceme zúčastniť všetkých sobotných akcií, len ešte neviem či  sa vrátime dvaja, traja alebo štyria. Z týchto dôvodov čakám so zápisom do zoznamu na prílet klokáňov. Toto je všetko k našej účasti na BS.
 :salute: :salute: :biker: :biker: gtxmot gtxmot lojzo lojzo čoper čoper :beer: :beer: :dmh: :dmh: :)) :)) :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 06. Jún 2017, 7:57:48 am
Čítali ste slowo náčelníkowo...  :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: krampus na 06. Jún 2017, 8:07:25 am    kÁmen ...  :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 06. Jún 2017, 8:11:03 am
Náthelník dojdite štyria nech je to zborové lojzo kerá nemá  :banan: :D štry  :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 06. Jún 2017, 8:25:44 am
troška to tu zaseriem... ale nemóžem si pomócť   :))

UŽ VIDÍM TÚ OZBROJENÚ STRÁŽ NA RAMPE BS....

https://www.youtube.com/watch?v=8O2UxTkE8Uw (https://www.youtube.com/watch?v=8O2UxTkE8Uw)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 06. Jún 2017, 11:46:10 am
Treba doniesť. Doma také nemáme. :) :) ;D ;D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 06. Jún 2017, 12:59:22 pm
 >:D k rampe jedine týchto. Lepšia je len Granatka...  :)) :-*

(https://s15.postimg.org/b9b4gtxy3/Rampa_Sihot.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 06. Jún 2017, 13:59:26 pm
Granatka so "ZBRAŇOU"...  ;) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 06. Jún 2017, 15:29:10 pm
Treba doniesť. Doma také nemáme.

  Wikino,

 a si si uplne isty??

 :o :cat: :))......................... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 06. Jún 2017, 16:24:38 pm
Áno som na 100%
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 06. Jún 2017, 18:20:45 pm
Houno, haňbí sa, majú vybité Batterije........ :))

 :fish:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 06. Jún 2017, 18:37:06 pm
Aha,

 ked nevrcia, alebo su inej farby tak sa nepocitaju.... :-\

 :banan:.......... :banan:............ :banan:................. :foto:.................... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 06. Jún 2017, 20:10:47 pm
Pridal som akciu BS 2017 do kalendára aj na  http://motoride.sk/akcia/8844/motoakcie-stretnutia-8-letne-stretnutie-gtx-slovensko.html

 :salute: :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 07. Jún 2017, 13:02:42 pm
papi ďakujem za dôveru  :hockey: :hockey: :hockey:, som pripravená aj na to, že by chcel niekto prchnúť  >:D >:D >:D , mám špeciálnu moto metlu  :thank: :thank: :thank:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 07. Jún 2017, 15:53:11 pm
SHARKY, trochu úcty by nezaškodilo  :-* :-* :-*, aby sa náhodou nestalo, že pri príchode vyskúšame na tebe  :fuck: :fuck: :fuck:

PS: podľa seba súdim teba ???   :)) :)) :)) :)) :)) gtxmot
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: dedomiro na 07. Jún 2017, 17:19:29 pm

Zdravím všetkých geriatrikov aj GERI A TRIKOF čakateľov

Povedal by som,že všetky naše akcie sú krásne vrátane B.S. a veľmi sa na ňu teším aj ja. Ale dosť tu čítam o neplatičoch na tejto akcii,čo pravdu povediac som ani netušil,že sú medzi nami aj takýto motorkári.
Naprosto súhlasím s aktívnou reakciou WIKI,hodnotím vysoko pozitívne,je fakt že od Vila a zopár ďaľších nik nemôže  chcieť aby za takýchto ľudí doplácali naviac a zo svojho.
Mám však na to takýto názor : Vy čo ste za nich doplácali,viete o koho ide takže je treba ! ! !   
 
T I E T O    M E N Á    Z V E R E J N I Ť   a ak budú všetci vedieť o koho ide dúfam,že ich to prinúti ak to doteraz neurobili sa aspoň ospravedlniť,prípadne vyrovnať svoje dlhy !
A pokiaľ by sa to nedajbože ešte zopakovalo opäť  Z V E R E J N I Ť   ! ! !     Pokiaľ má ešte niekto chrbtovú kosť mal by sa hambiť.   HOWG.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 07. Jún 2017, 17:59:28 pm
Mirko, pre túto chvíľu to necháme na charakter ľudí. Neni problém zverejniť takých, ktorí možno " nechtiac " zabudli zaplatiť. Možno stanisti si takúto povinnosť neuvedomili! To by sa dalo pochopiť.  Ale tí, ktorí bývali v penzióne po celý čas a potom nechali na drzovku kľúč vo dverách, zabalili a odišli, tak ti poviem, že to neni už o odvahe ale o drzosti. Nie je problém to dohľadať a zverejniť. Ale nám nejde o vykrikovanie takýchto prehreškov. Preto som navrhla Vilovi, že sa jednoducho toho ujmem. No a uvidím, ako to všetko dopadne. Vôbec mi nevadí, že si niektorí robia z toho srandu, a hlavne zo mňa, ale jednoducho ak sa chceme stretávať (a my sa chceme, lebo verím že by nebola taká účasť a hlavne záujem o akciu ako je) tak sa musíme istým povinnostiam podriadiť. A všetci. Bohužial. A ak by to vedel niekto lepšie, nech sa páči! Iniciatíve sa medze nekladú! Takéto stretká sú neni povinné, ako v škole, ale je to iba náš koníček a idú tam väčšinou ľudia, ktorí sú na jednej vlnovej dĺžke a ide nám všetkým iba o spoločnú vec. No a to je všetko. Kto príde, bude tam, kto nepríde neodíde! Tešíme sa na Váááááááás!  :-* :-* :-* Ak sa mi podarí a budem zdravotne fit, možno budú aj punčáky!  :))   
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 07. Jún 2017, 18:02:42 pm
Granátka, som rada, že budeš mať pohotovosť!   [good] [good] [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 07. Jún 2017, 18:28:35 pm
Na KT 2017 mi Frco iba tak mimochodom v nedeľu hovorí: Idem zaplatiť za stan.
A kúa, šag aj ja musím.......tak som išiel zaplatiť.
Inak by som zabudol.
 :dmh:

Na BS 2016 si nepamätám, či som platil na začiatku, pri odchode a či vôbec.
(kathegórija 60+......ST. KOMPÓT)
V každom prípade t.r. sa na recepcii opýtam, (ak tam majú zoznam 2016) či mám vyrovnaný dlh.
Ak nie - doplatím aj s úrokmi.

So zverejnením mena neplatiča (hovorím za seba) nemám problém, aspoň sa bude vedieť,
čo som to za KÚÚUWWWU smrallavú neplatičskú howadskú ...... :dmh:


 :-*

 :biker:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 07. Jún 2017, 18:40:44 pm
 >:D Kua, to len ja som taký blbec, že platím vždy a všade viac, ako treba?  :))
Z invalidného dôchodku, dpč...  >:D :fuck: :beer: :hockey:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 07. Jún 2017, 18:41:41 pm
Yoffo, v pohode, ty si ospravedlnený (to je asi vekom, vitaj  v klube - len aby nebolo horšie).  :)) :)) :)) Ako som už hore napísala, necháme to tentokrát na charakter ľudí.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 07. Jún 2017, 19:07:33 pm
Papi:
Ludé jako Tty, čo bojovali v 30-ročnej vojne a chránili hranicu mocnářství procivá turekom
(Marija Theresija Habsburgskaja) majú invalidské dwôchodky howadské.
Vyplácané v Zlatých Oných. Bitcoinoch.
Tak si nesťažuj. Bo Tti HO sústruch priemer nechá ponížiť.
Ale MY - MONARCHISTI Tti HO budeme brániť......

 :)) >:D :))

 :hockey:
 :biker:

WIKA:
Huy neplatič zostáva huyom neplatičom, ay keby trachtóre padali.
 :dmh: :shark: :fish: :beer: :cat:


Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 07. Jún 2017, 19:55:33 pm
 >:D Yoffis, neriešme môj dôchodok, lebo sa rozplačem...  :))
Turci riadili v monarchii cca od 1526 do 1699.
Mária-Terezia sa narodila až v 1717, budúci utorok tomu bude presne 300 rockov.
Teda za nej som nemohol brániť hranice proti Turkom. Kui vypadli už skôr...  >:D :beer:
Preto berem tak málo... Ale sa nesťažujem, zaplatím aj tebe kemp, ak na to nemáš. :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 07. Jún 2017, 20:01:30 pm
Len ma Tty, Papi jedoň,  neopravuy.
Já dobre vím, čo píšem.
Ešče som zabudol pripomenúť, že si to bol Tty, čo nahovoril Columbussa, aby v rocku 1492 vyplával.
A ottedy sa mu hovorí Columbuss - Vargass - Vajco. (Toyáss)

 :)) :)) :))

 :shark: :shark: :shark:
 :fish: :fish:
 :beer:
 :hockey:Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 07. Jún 2017, 20:11:44 pm
 >:D Keď som narukoval po ZDŠ do gympla, il proféssore biológie nás nechal šeckých sa predstaviť.
Keď došlo na mňa, že z Iže, hneď ma prerušil:
- Jój, Iža, to ste pekná firma! Keď Kolumbus zakotvil v Amerike, ižanská babka mu tam už núkala tvaroh a falšovanú smotanu...
Ano, bola to moja babička a Kolumbusa som poslal ja, že práve má babka akciu na mliečne výroppky...  >:D

Ale už to tu nezakáblujme úplne, Willa, vymaž to!  :beer: :dmh:  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: bobolak na 07. Jún 2017, 20:40:02 pm
Kua prdcceda,  ;)  to ako že,, [bad]"čo som to za KÚÚUWWWU smrallavú neplatičskú howadskú " [bad]  hlavne že nemzabúdaš platiti inkvizičné poplatky za kaweje aj nealkobifíky  [good] ,dajaké resty na borovičkovej siHoď ma nemzaujímajú,,  :o nach si tam dajú SBéS a firtik.... :)) :)) :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 07. Jún 2017, 21:33:56 pm
Chcem požiadať tých ktorí by sa chceli zúčastniť prehliadky Brestovskej jasyne, aby sa čím skôr zapísali do zoznamu kvôli objednávke vstupu, musím im tam poslať počty skôr než nám niekto iný vyfúkne termín :salute: :salute:

Plavba loďou bude prebiehať na dvakrát. Prví, o 9:30 pôjdu tí, ktorí majú nahlásené aj ďalšie akcie. To znamená, že na prvú plavbu idú Shark, Tunak, DušanHn, Stanley, Ottomydlo, Foster, Czody, apa, Granatka, Vanucci a ja s klokáňmi
Na tejto plavbe pôjdu dve lode po 12 osôb a potom pôjde ešte jedna loď pre 12 osôb.
Samozrejme, že ako Vás poznám,  predpokladám, že mi  to ešte prekombinujete tak, že vylúštiť kód enigmy by bola voči tomuto hračka, ale nejak to asi dám dokopy počas svadby. :)) :)) :)) :P

Nazdar :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 07. Jún 2017, 23:12:06 pm
 >:D Kód enigmy nik nevylúštil, bo len ukoristili návod.  >:D
Tak hladaj návod a ovládneš kmeň.
Ale máš to beznádejné...  >:D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 07. Jún 2017, 23:25:47 pm
Papi,
v tom čase ho nikto nevylúštil  :-\ :-\ :-\
v dnešnej dobe je Enigma slabulinký čajík na lúštenie (tzv. ľavou zadnou študiózi 2 - 3 ročníka na FEI)

Motoriek 7
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 07. Jún 2017, 23:30:24 pm
Kemo, ja len, že som videl o tom anglický dokument, ukoristili kľúč, teda návod. Nič nebolo treba lúštiť.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 08. Jún 2017, 4:54:42 am
papi, sleduj aj bratov poliakov čo dokázali

Poľský vklad rozlúštenia kódu

Na jeseň 1930 bola v Poznani vytvorená pobočka Kancelárie šifier, v ktorej boli zamestnaní ôsmi najúspešnejší absolventi kurzu kryptológie. Medzi nimi sa nachádzal aj Marian Rejewski. O dva roky neskôr bola pobočka zrušená a Marian Rejewski, Jerzy Różycki a Henryk Zygalski sa stali 1. septembra 1932 pracovníkmi varšavskej Kancelárie šifier generálneho štábu. Od septembra začal Rejewski pracovať nad Enigmou. Západné mocnosti tak veľmi pochybovali v úspešnosť prelomenia šifrujúceho algoritmu Enigmy, že v podstate ukončili akékoľvek pokusy. Preto, medzi inými, francúzska špionáž poskytla konštrukčné plány strojov Enigma získané okolo roku 1931 cez francúzskeho agenta Hansa-Thilo Schmidta (pseudonym Asché) Poliakom, považujúc tie informácie za bezcenné.

V decembri 1932 sa Rajewskemu podarilo rozviazať šifru Enigmy a vo februári 1933 bola vo firme Wytwórnia Radiotechniczna AVA objednaná kópia nemeckého šifrovacieho stroja. Od tej chvíle mohli Poliaci čítať nemeckú korešpondenciu, no nebolo to jednoduché, pretože Nemci zdokonaľovali nielen samotný stroj, ale aj spôsoby šifrovania.

Poliaci vypracovali neobvykle efektívne metódy dešifrovania Enigmy, využívajúc prevratným spôsobom jestvujúcu kombinatorickú teóriu cyklov a transpozíciu. Do opísania permutácií cyklov rotorov Enigmy boli využité Rejewského cyklometer a karty charakteristík, ktoré ale prestali byť využívané 15. septembra 1938 vzhľadom na zmenu kódovania. Do tej chvíle zaberalo ustálenie denného kódu pomocou vyššie uvedeného zariadenia približne 15 minút.

Okolo októbra 1938 vypracoval Rejewski ďalšie elektromechanické zariadenie nazvané kryptologická bomba. Jeho zadaním bolo automatické lámanie šifry Enigmy, opierajúce sa o vypracovanú teóriu cyklov. Kryptologická bomba sa skladala zo šiestich poľských kópií Enigmy poháňaných elektromotorom. V polovici novembra toho istého roku bolo vyrobených šesť takých bômb, využívaných výlučne na rozšifrovanie podvojne šifrovaných denných kľúčov, nikdy nie na dešifrovanie samotných šifrogramov. Tie boli dekódované pomocou perforovaných šablón Zygalskiho, vypracovaných s cieľom nájsť správne uloženie rotorov Enigmy. Jedna kryptologická bomba dovoľovala odkódovanie denného kódu v priebehu približne dvoch hodín a zastupovala prácu okolo sto ľudí.


a po vojne sa  70. rokov rozlúštenie kódu tajilo pre toto

Počet vyrobených strojov sa odhaduje na 100 000. Po skončení druhej svetovej vojny spojenci stále tajili, že sú schopní kódy Enigmy bez problémov dekódovať, preto ukoristené stroje predali najmä do rozvojových krajín. Tieto boli presvedčené, že šifra je stále bezpečná, a Enigmu používali ešte v 50. rokoch, ako pôvodnú tak aj jej modifikácie. To však poskytlo západnej (najmä britskej) špionáži veľké výhody.ak by si chcel, môžem ti požičať knihu ENIGMA od Roberta Harrisa a môžeš si doplniť vedomosti aj v oblasti kryptológie :)) :)) :)) :P :P :P :P :P


týmto som len chcel povedať, že riešenie nejakých vecí v kmeni je niekedy veľmi ťažké pre nedostatok vstupných informácií :-\ :-\ :-\ :-\
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 08. Jún 2017, 5:38:07 am
 >:D Ďakujem za ochotu, história enigmy je dosť rozmanito spracovaná, občas s protichodnými tvrdeniami.
Práve o tom bol ten dokument, že Briti našli hotové kľúče pre všetky prístroje. Nemci používali rôzne systémy pre letectvo, lodstvo, ponorky, blabla,  používali rôzne zariadenia a kódovanie. Ukoristené prístroje a údaje sa maximálne využívali v sledovaní tajnej nemeckej korešpondencie.
Ale ja sa v tom až tak nevyžívam, to je len, čo som zachytil z teho filmu. Bol vyrobený nedávno, tak predpokladám, že sa tam zhrnuli posledné dedukcie.
 >:D Na wikipedii je to celkom slušne spracované, ak chcete, môžte si takéto mašiny podľa tohoto doma aj vyrobiť:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Enigma_(%C5%A1ifrovac%C3%AD_stroj) (https://sk.wikipedia.org/wiki/Enigma_(%C5%A1ifrovac%C3%AD_stroj))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 08. Jún 2017, 6:38:16 am
papi, tak ideme na to, vyrobíme si po enigme a budeme si tu písať v kóde, ani vrchný kryptograf sa z toho nevyzná :P :P :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 08. Jún 2017, 7:15:00 am
 >:D Šak Yoffo už píše kódovane roky.
Pod szylným wplywom Poljakow z tej krypty...  >:D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 08. Jún 2017, 7:23:14 am
Kryptológija je veda o kryptách.
V kryptách sú uložené o.i. napr. veľké poklady a nejaké pozoSTATKY.
Čiže BOHatstvo, reliQUIJE.

Sa Vvy dwaja nijékam chystáte ???

 :)) :fart: >:D :shark: :fish: >:( :( :o :-[ ;D :D :)

 :biker:


Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 08. Jún 2017, 7:38:28 am
My sme kryptovali už na ZDŠ. Bolo to ľahko dešifrovateľné. Za Každú slabiku sme vkladali ďalšiu, pozostávajúcu z "f" a samohlásky predchádzajúcej, uvediem príklad:

Dofo pifičifi, tyfy sifi kofokofot.

Jasné?

Smajlík Enigma
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 08. Jún 2017, 7:39:04 am
teba tam strčíme, ty mááárha :)) :))

P.S. predpokladaný prílet klokáňov je zajtra o 19:25 zulu :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 08. Jún 2017, 7:50:14 am
Tak ak chcú Klokáňovia doprowod HROMOWY,
nech dajú koodináty ZULU, že gde a kedy, BZMG.

 :shark:
 :biker:
 čoper
 gtxmot
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 08. Jún 2017, 7:58:16 am
kooooordináty máš tu v enigmovčine  Brafatifislafavefe, do zajtra to máš čas dešifrovať alebo požiadaj pafapifihofo a ten ti to odrecituje na počkanie :)) :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 08. Jún 2017, 7:59:13 am
pardon, Bopsíka autora sninigmy :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 08. Jún 2017, 8:01:50 am
..-|--..||----|.-|.--.|.|--||...|-|---|.--.|||-..|.-|-.-|..-|.---|.|--||...|-|---|.--.|||--..|.|.-..|.-|--||...|-|.-|...|-|-.|-.--||.-..|.|-||...|-|---|.--.|

 :hockey:


EŇIGMA - LA - PITSCH.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 08. Jún 2017, 8:03:34 am
Tak precceda a máš čo si chcel - z tej sninigmy môžeš lúštiť že KEDY ZULU

skuter dva
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 08. Jún 2017, 8:06:28 am
No, vidím, že THÉMA BS 2017 je už totthálne zakhábluwaná kokokokocináma,
idem yá raččey rehadbilitowať, ňeskáy iba magnetický magnet.

 lojzo :cat: :beer:

 :hockey:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 08. Jún 2017, 8:20:42 am
 >:D WIKA, prosím ťa, vyhoď teho magumu, zasiera tu tému...  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 08. Jún 2017, 8:29:44 am
Nyč nevyhadzuvať, válam sa tu smiechom od rána. :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 08. Jún 2017, 9:39:50 am
pardon, nechal som sa uniesť, kým som zistil kde som, bolo už neskoro, ešteže egóň nikdy nespí a dáva pozor :)) :))

Teraz k veci

Plavba sa uskutoční na dvakrát. V prvej etape o 9:30 idú tí čo pokračujú do jaskyne a na BVP. prvej plavby sa zúčastní 24 pltníkov a na druhej plavbe o 10:30 pôjde 12 tutajošov.

Jaskyniari nastupujú o 11:30 na prehliadku Brestovskej jaskyne

Mechanizovaná pechota by mala začať manévre o +- 13:00 zulu v Podbieli
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 08. Jún 2017, 12:29:12 pm
Wilibáči kalap dole, dobre že máme taketo márhy medzi sebou, čo pozisťujú a vybavia  :thank: :hugg: [good]

motorkajennaVolám STYX volám STYX tady moruše, nedošlo u vás k poruše?
Pripravte Varadrévo - nabite akumulátor a prezujte pneumatiky. V utorok si ho vyzdvihnem ;D

Som to ja huj ešte sa aj teším že sa nepredalo  :-X  :o
 :banan: :banan: :banan:   :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 08. Jún 2017, 15:05:02 pm
Papi,
enigma je vážna théma, presúvam sa do lunapároku, aby som to tu nezaneřádil
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 11. Jún 2017, 22:27:46 pm
Tomu nerozumiem, od 8.6. (môj posledný príspevok, že prechádzam do lunapároku) do teraz už nikto ničím k théme BS neprispel. To je podozrivé.
Vytvorili ste novú, enigmovú BS ?, na nejakom tajnom vraj, čiže prí-stroji písanú? (prí-stroj je vlastne čechizmus)
(Administrátor, už neza-dendritovávam, len som chcel oživiť, lebo BS sa nemzadržatelne blíži a nikto nič nempíše, nemám žiadne nové informace - číslo 5 ??)

Motoriek 7, jazdíme, pohybujeme sa,
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 11. Jún 2017, 23:08:00 pm
kemo, ešteže to tu oživuješ, ale inak sa toho najviac dozvieš na BS :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 12. Jún 2017, 7:26:25 am
OŽIVÍM... Kto ešte príde autom na BS?  :'(  :(  >:D  ;)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: keiko na 12. Jún 2017, 9:46:14 am
Asi my  autista
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 12. Jún 2017, 11:20:41 am
 >:D Shark svojou otázkou chce len mobilizovať nádejných opravárov...  >:D
Ale ak sa mi kondička nezlepší, ja asi fakt prídem autom.
Safety car, accchh, toľká hanba! Ako to len prežujem?  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: keiko na 12. Jún 2017, 11:44:37 am
No aspon nebudes moknut na motorke...kedze Lapaj si uz asi zodral mokasiny a tak hlasia na cely vikend dazdove zrazky  [bad]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 12. Jún 2017, 11:54:55 am
keiko, nerob paniku, nič nehlásia, to len lapaj si vymýšľa aby sme s ním išli bycygluvať :P :P :P :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Maly lapaj na 12. Jún 2017, 18:50:15 pm
Počuli ste slovo pánovo  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 12. Jún 2017, 19:06:32 pm
HOWGH.

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 12. Jún 2017, 20:25:30 pm
Ak bude vo štvrtok daždivo, aj my prídeme na plechofke :biker:  autistae
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 12. Jún 2017, 20:54:58 pm
Tak takto.....
A bude vo štwrtototk daždiwo, ja prídem napešo. (3H20)
A nehám sa zmokokotnúť nahouaddo, aš budú plné gumáky, lebo šag MOTOZRAZ.


Serem na to.

Aj na dážď.

Aj na BS.


Na halúpke (asi) nezmoknem a som si já z cukkéru ??? DPČ.  :-\ :-\ :-\
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 12. Jún 2017, 21:59:13 pm
Aký dážď, nič také som nenašiel:

 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/proko.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 12. Jún 2017, 22:59:39 pm
Inokedy moknete ako kurence a teraz robíte drahoty a to ešte ani neprší, iba agentúra JPP hlási, že raz bude možno aj pršať :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 12. Jún 2017, 23:02:59 pm
A ešte máááááš aj stranu!  :)) Asi zajtra prídeme na kuk!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 12. Jún 2017, 23:16:13 pm
Apa dal o 09:59:13 peknú tabuľku počasia aaj mi to sedelo, lebo som nadpis prečítal, že "Podrbaná predpoveď ...", čo teda podľa zobrazených symbolov aj jednoznačne zodpovedalo skutočnosti. Až keď som sa lepšie prizrel som zistil, že to je "Podrobná predpoveď ..."
Asi by som si mal dať vyrobiť nové okuliare.

Motoriek 7
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 13. Jún 2017, 7:55:01 am
Dostal som správu od nášho mimoriadne splnomocneného ambasádora, že oravský tankista nás už túžobne očakáva  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: krampus na 13. Jún 2017, 8:08:43 am
Len,prosím pekne, naberte správny smer (kurz), nie že zastavíte j.e. vlv HU Gusztimu pred bránou.  :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 13. Jún 2017, 8:17:33 am
Tam chcel utekať žilinský tankiszta...... :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 13. Jún 2017, 10:02:27 am
Kuci, dpč, ja hovorím že plechofku beriem keď bude pršať a nie poprchávať. S dažďom mám však bohaté skúsenosti. Keď som kúpil prvú šadovicu, išiel som na nej s Bystrice do Prievidze v lejaku. Predtým som si však v Bystrickom baumaxe kúpil pracovný gumený oblek, zváračské rukavice a gumené čižmy. Akurát jedu čižmu č. 10 a druhú č. 11. lebo boli posledné. A ako správny gazda, dal som si nohavice za sáry, lebo som si myslel, že počas jazdy pôjde dažďová voda hore nohami. A ona kuva išla dole nohami a do čižiem. Cestou ma predbehla avia a pridala sprchu s ďalšou  dávkou vody. Keď som vyzul doma čižmy, mal so mäkkú vodu na polievanie kvetín. :D :D :D :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 13. Jún 2017, 10:26:36 am
maco neverím že bola makká, žmolky medziprstové upravili °dH  >:D :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: keiko na 13. Jún 2017, 10:41:11 am
Pre istotu si pribalim nepremok, co uz v Nemecku premok  [bad] a zvysok vypravy posielam prechofkou  :D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 13. Jún 2017, 11:54:30 am
Náčelník neberieš telefón. Organizačný štáb ti vyslovuje dútku. Ak do 1 hod. nevoláš , si  [bad].
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: zefo na 13. Jún 2017, 12:03:39 pm
Keď bude pršať - prídem v piatok. A keď nebude pršať - tiež prídem v piatok. čoper :) :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 13. Jún 2017, 13:05:45 pm
Wikino, okamžite dobehni na pohovor  >:( >:( :P :P :)) :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 13. Jún 2017, 16:10:00 pm
 >:D Práve sa mi podarilo kúpiť nejaké kaporečky.
Pred chvíľou ešte vyskakovali, ale už sú na polceste do Nirvány.  :shark:

Berem komplet vercajg aj s chladiarňou, prídem autom.  :'( autista
Tak prípadní záujemci na piatok večer nech prichystajú ešusy.  :hungry:
Ak moje skromné  halászlé bude chutiť, prvých cca 15-20 záujemcov si môže pochutnať.  >:D
Ak nebude chutiť, prvých 120 záujemcov sa môže do sýtosti najesť.  :))
Aperitiff tatova baracka ročník 1999...

 >:D Nechutná ilustrácia aktuálneho stavu príprav:

(https://s14.postimg.org/53le6hioh/Sihot-kapore.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 13. Jún 2017, 16:28:08 pm
Chudátka Kapurátka.....Tty wrahu......si hích mohov nechať do štwrtóka popláwať a trénuwat, BZMG.

 [bad] >:D :fuck: :o

 :shark: :fart: :shark:

 :cook: :cat: :hungry:
 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 16:37:02 pm
Tty wrahu......si hích mohov nechať do štwrtóka popláwať

 Papi,


 z toho vyplyva, ze mozes kludne jedneho

esusakoveho zaujemcu vyciarknut.    :P

Zjavne nema zaujem... :))

................................................................ :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 13. Jún 2017, 16:50:35 pm
Oččůway, Serwus, Ty si škrkaj v Twoyom Canadskom zozname.
Já Papiho ( jellá ) móžem, ay keť sa mu nijékedy pripečů.
 >:D
A né že Ty zas z toho  vyvodíš, že Papi je pripečený.....já Ťe znám, Willijame, já Ťe znám....
 :))
 :fart:
 >:D
 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 17:27:27 pm
Já Papiho ( jellá ) móžem, ay keť sa mu nijékedy pripečů

Yoffkooo!

 prepac mi, ja som iba zartoval a Ty si tu navnadu 'zhltol' aj s gumakmi... 

ale mas pravdu, nabuduce napisem ze : "..podla mojho nazoru.."

aby sa ti zase slinky nezasekli ako teraz.... je mi luuuuuto!!

 :cat:...........................Yoffacik= :hungry:....  Papi= :cook:............................... :beer:.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 13. Jún 2017, 17:44:49 pm
 :hungry: Myslím, že od štvrtka do nedele do rána sa zje všetko, len to treba správne rozložiť. Stalo sa už, že od Hrona sme poslední traja brali domov toľko špekačiek a slaniny, že už ani pes to doma nechcel, Larsonove krevety radšej ani nespomínam.
Halászlé je ale len ľahučké jedlo a po hodine je každý znova hladný, tak moc nerúcam ambície iniciatívnych kúzelníkov, ako Larson, Dedooto, segedínska Villa, očakávam aj fajnové bryndzové s trávou, atď...
Čo je ale isté, že štrudle a punčáky sa vždy minú, asi budú aj teraz veľmi chutné ...  :-* :beer:
(to bola provokácia ...  >:D :-* )
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 13. Jún 2017, 17:47:04 pm
 :)) :)) :))

 :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 13. Jún 2017, 18:05:14 pm
 >:D Aby bolo jasné, nechcel som tými zákuskami  provokovať cukrošbáčiho Yoffa, čo môže len polystyrénové punčáky so sorbitom a diabetickým rumom.  :'( :'( :'( :-[ >:D
Snaha bola prebrať naše mažoretky, aby sa včas pripravili na naše rozmaznávanie, šak aj guľa je tvar ...  :)) :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 18:09:55 pm
Papi,

 a co starostkyna susednej dediny

strudel queen, uz predala moto?

 :cook:......................... :beer:

 PS.

 sorry 3.14-cko stranolapi, toto bolo neumyselneee ze som nenahral...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 13. Jún 2017, 18:22:38 pm
Nie je starostkou a je to tretia dedina.  >:D
Vlani, keď bol Pionier-cross v Čalovci, boli sme pozrieť Krampusa a zastavili sme sa aj u Melcsy.
Motorku mala, ale že už nejazdí, vraj ani nevie, či tá motorka ešte funguje.
Jej manžel, čo pracoval dlho v niekde asi Anglicku, sa vrátil a urobil doma porádek.
Tak Melcsy už lieta prakticky len okolo vnučky.  :ciel: :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 19:07:57 pm
Papi

Tak co mi beha po rozume starostkyna?  Hmm..

Mozno iba kandidovala, ci aj bola?, ked teraz nie je..

 :hungry: .. Somloy halusky.. Mnam! :cook:

......................... :beer:..............................

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 13. Jún 2017, 19:30:43 pm
CHECHE, že dijábetikuss rum.....TRT,.....dijábetikuss je BoBochlaszt - BEEEFEEETEEEER !!!

SERWUSSKO A TY BY SI MAL OKÁMŽITTE naklusať do €irópy, lebo tu vyťahuješ také
predpotopné zážitky, to keď bol Papi ešče malým dinosauríkom, a to si any já, matuzzalem,
nem.pamatám.
 :-[ ;D :))

Lebo my tu ottedy máme aj napr.: somloy halussky s bryndzú v marichujáne. BAŠTA. :hungry: :cook:

 :hockey:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 19:42:05 pm
somloy halussky s bryndzú v marichujnovej tráve..

Yofefe..


 A davas pozor, ci tu travu nezrali nahodou aj kravy??  Lebosi pisal ze:

Keď po offčom chotári spásajú trawu zelenu aj krawy, móže mi milý výrobca

"offčej" kultury vyskočiť na hrb.......................................................... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 13. Jún 2017, 20:48:14 pm
PRÍDEME NA..  :biker:   :)

podarílos opraviť vďaka radám skúsených a mojej rastúcej odvahe  ;)

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 20:53:16 pm
podarílos opraviť

Co bolos pokazenos?

Nehanbilos, napisalos!

.............................................. :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 13. Jún 2017, 20:57:06 pm
benzín ven - benzín ňúter (100 oktán) - čistič palivovej sústavy ňúter - nové szvíčky  :dmh:

na viac som si sám netrúfal, ale pomohlo...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 21:04:26 pm
 :cat: [good] :ciel:

A sviecky ako vyzeraju, tie stare?
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: krampus na 13. Jún 2017, 21:20:55 pm
No asi budú čierne jak vix.

sHARky - intímna otázka, nenatankoval si, čírou náhodou, v tom Talijánsku nejakú tú modernú brečku s novým označením zo zvýšeným obsahom  tých biosračiek???
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 13. Jún 2017, 21:40:39 pm
Abo naftu, jak ja raz do tyšicatky embečky
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 21:45:47 pm
Neprehodime vzdelavaciu diskusiu do "Technicke Okyjenko"?

 :dmh:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 13. Jún 2017, 21:58:15 pm
už je tam
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 13. Jún 2017, 22:26:58 pm
ale zasa keby sme išli   autista  Dadu chcela viac napiecť...  ;)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 13. Jún 2017, 22:38:22 pm
Ak 'Dadu" soferuje,

 ty sa budes moct viacej venovat JD..?

................................................................ :shark: :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 13. Jún 2017, 22:40:13 pm
KÚÚA!!! To je na Nobeloffku!  [good] [good]  :beer: :shark:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 14. Jún 2017, 8:24:33 am
Varadero je doma, včera som ho vyzdvihol z bazáru.

Po 2 mesiacoch som mal radosť z jazdy ako po prvýkrát na motorke.

Aj tretinka mi včera prišla domov.

Vďaka týmto dvom událostiam zapísaným do análov som mal včera dupľovanú strtedu aj keď bol utorok  :banan: ;D ;D :) :)

Borova Sihoty idemee, tešíme sa na vás márhyjeny.

Skuterka jedna a motorky dva

 :biker: čoper
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 14. Jún 2017, 20:26:20 pm
A yakk ye nám fassa.....
Práve sme si nawrátili z poľovačky.......a už sa peče, swiňa jenna.

http://yozef.rajce.idnes.cz/BS_2017_priprava/ (http://yozef.rajce.idnes.cz/BS_2017_priprava/)


 :hungry: :hungry: :hungry:

 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 14. Jún 2017, 20:54:10 pm
Yoffefe,

To si bol kvoli krkovicke ozbijat lokalne

masiarstvo s takym 'delom'? Pani za pultom

sa ta zlakla aj bez pusky, zbytocne si ju vlacil..

Jasne ze si sa nespytal 'Kuzelnika'

o co som ta prosil.. Ci..? 


 :thank:................... :-*....... :foto:........... :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 14. Jún 2017, 21:15:22 pm
BS_2017_Príprava  ;)

(https://lh3.googleusercontent.com/-l9BLm8CnK9Y/WUGJeKLvUQI/AAAAAAAAEG4/QW7hVwYEzWYo4gauid-AbtFIEvikBYXnACK8BGAs/s408/2017-06-14.jpg) (https://lh3.googleusercontent.com/-sq4hc5g9B48/WUGLiPkqw-I/AAAAAAAAEHI/HYFBsZer6YYqhcbBBJgWQA_mniBvyjjtQCK8BGAs/s408/2017-06-14.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 14. Jún 2017, 21:38:24 pm
Zo všetkých strán sa valia informace, prípravy na BS v plnom prúde a teraz už viem s pravdepodobnosťou, hraničiacou s istotou, že pôjdem do prde.. (veď viete kam) a ani len KUK na BS nevykonám. Všetko zmenílos. :-\ :-\ :-\
Tak Vám prajem super akciu a nech Vám tam vládne iba čistá radosť zo stretnutia priateľov (muži/ženy je myslené)
 :) :) :) ;D ;D ;D :beer: :beer: :beer: :hungry: :hungry: :hungry:

Motoriek 7
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 14. Jún 2017, 21:52:45 pm
V bobroveckej krčme prave otvarame BS 2017
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 14. Jún 2017, 21:59:58 pm
O 2 hodky skor ako 15-teho, a o 15 km odtial... Ste machri!!!

 PS.

  Is the "Kangaroo" mans liver prepared for the weekend??

 :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 14. Jún 2017, 22:47:09 pm
Náthelník nestačí iba otvárať krčmu :o ale aj hubu  lojzo a dávat tú našu :banan: Dúfam že trénujete :D lebo kua  :dmh: dirigent bude dosť nakábluvaný  :dmh: :D štry  :biker: :biker: :biker: kerá nemá
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 14. Jún 2017, 22:52:56 pm
Džuripko precceda ti odkazuje že máš doniesť bifíka. Nazdar
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 14. Jún 2017, 22:56:34 pm
Patoki ééééééé  :o  mám Tatovu v zelinkách  :beer:  :banan:  :hugg:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 14. Jún 2017, 23:01:36 pm
Juripko,

 im to je teraz vseko jednooo..Klokan mi prave po telefone povedal ,

 ze to je v 3.14 ci taky lacny akohol na SK, ze sa ani peniaze v penazenke

 nedaju minuuut! Tak vies si predstavit s akym bolenim hlavy pridu na BS!

..................................................... :beer:................. :beer:.................. :foto:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 15. Jún 2017, 1:37:17 am
Vstavajte budýček Sihoť už začala :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 15. Jún 2017, 7:21:57 am
 :)) Zistil som, že začala, keď ste mi volali v noci, že vás už vyhodili z Boborocz-krčmy.  :beer:  :-*
Ževraj čo s načatým večerom?  :banan: :))
Kui, hovorili šeci naraz, najviac som rozumel Klokáňovi, kerý tam možno ani nebol.  >:D :beer: :banan:
Predpokladám, že cez telefón zvýšili náladu postupne  celému kmeňu.  :fart: :fart: :fart: :-*
Willijam Ten Riadne Už Poprehýbaný sa sťažoval, že akurát Bobolak je kua, vypol telefón...  [good] >:D :))
Pôjde dole!  >:D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 15. Jún 2017, 7:27:19 am
 Shut up kui   >:(
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 15. Jún 2017, 7:40:27 am
0:44 neprijatý hovor od účastníka Yoffo...  >:(

ešte že to na noc vypínám  :fuck:
  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Alfred na 15. Jún 2017, 7:44:32 am
Aj mne volali  :)) :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: dudko na 15. Jún 2017, 9:13:24 am
Alkohol robí z ludí ...EE
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 15. Jún 2017, 9:38:43 am
Idem natankovať niečo pre  čoper a niečo pre :beer: a pobede vyrážame cez Šturec a Čertovicu do Sihoti.  :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 15. Jún 2017, 9:45:43 am
Quizzowa:
Yakk móžem prijímať  nočné thelefóňe, keď chlasztám.
TOTO nygdo nechápe ???

 :-\ :D >:D

::::::::::::::::::::::::::::::::::
Já jako KEMO tyjéž zruššujem účaszť na Borowiczkových Szlávnosťách 2017,
lebo čůl je tu straššne teplo, a pheččénky tijéž treba po fčérayšku zdegenéruwat.

Fčéra (alebo dnes???) v noci sme z kárčmy ťeflóňovali až do Canadska
(ža yakký dlhý khábel to Natschelnik na nás vyťáhol ???...BZMG)
ale aj f tej Canade sa asi tijéž dosť chlastá........Ahoyka som  polla hlasu vôbec nepoznal.

 :D :fart: ;)

 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKINO na 15. Jún 2017, 10:58:01 am
Očujte klapci z Bobrovčeka. Mám doniesť obruče alebo mokré kapesníky. :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Za chvílu štartujeme.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 15. Jún 2017, 12:22:44 pm
Včera v strtedu v noci dvakrát nás vyrušili tie bobre z krčmy v najlepšom. Spánku.


Však vám to zrátame - počekaj bobor   [bad] :fuck: :fuck:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 15. Jún 2017, 12:36:43 pm
ná pusti zver z ohrady, tak to potom vypadá  :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: bobolak na 15. Jún 2017, 13:23:39 pm
Olidedko,nepríde?? nevidím ho v zozname kua!!!!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 15. Jún 2017, 13:30:05 pm
Mimochodom, šecci tri sme si pochvaľovali, že akcia prebehla "Without a lady"......
Pre slabšie austrálsky hovoriacich prekladám: bez ľadu
 :))
Teraz mi volal FRCO, (t.č. Románia), že mu nejaký chuj v noci volal z mójho telefónu.
Ná čo som ja veštec ???

--------------------------------

V rámci ozdravného procesu (čiže normalizácije) sa NOW a J.E.KenGuru dobrovoľne
vyslali (správne čítate - vyslali) na prieskum therénu na CHopok.

Sa navrátím do ohrady BS asi okolo 15-16, bo sa f tom bordéli neviem zbaliť.

 :))

 čoper
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 15. Jún 2017, 13:47:58 pm
Mňa tjé márhy jennny nem zobudili  :o lebo som mal pjekný sníček  :banan: otec ma ešte dnes potrebuje zajtra vyrážam  :)  :biker: štry  :biker: :biker: :biker: kerá nemá  lojzo :banan:

sihotovjélapičist
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 15. Jún 2017, 14:35:48 pm
Zbojská - už idemeeee.. :biker:
 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/20170615_142813.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 15. Jún 2017, 18:17:29 pm
Prvé stretnutie nie je v areáli BS, ale v miestnom LIDLI.
Hlad je väčší pán.
 :hungry:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 16. Jún 2017, 3:31:02 am
 >:D Neviem, či prídem na Sihoť.
Bude to slabý čurbes, oničom...  >:D :beer:
To de zme, calú noc nik nebudí, žiadny huj s nogbugom správy nevysiela...  :dmh:
To už aj tá Boborocz-krčma bude lepšia, idem asi tam.  :veget: :beer: lojzo
Len či sa budem vedieť zbaliť do teho môjho kabrio letu, hmmmm ...  :)) autista
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 16. Jún 2017, 6:29:15 am
To preto lebo menovaný TELEFONIŠTA prespal na slávnej hujlúpke celý deň a po príjazde na BS aj prvý spoločný večer.  ;)
DOHOVIEPREČO???!  :dmh:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 16. Jún 2017, 6:52:18 am
sHARKu, to nie je nyč zvláštne, to je len samodoledávačhing  [bad] :)) :)) :)), dnes uš bude behať ako bobor.  :) :) :D :D

Tak sa tam majte šecci, netelefonovať, kecať medzi sebou.  :-* :-* :-*  :biker: :biker: :biker: gtxmot gtxmot gtxmot :beer: :beer: :beer: :foto: :foto: :foto: :veget: :veget: :veget: lojzo lojzo lojzo lojzo lojzo lojzo
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 16. Jún 2017, 8:09:44 am
 >:D Theo, jak nevolať ?!
Práve teraz, keď je róming zadarmo aj pre gádžov ?!  :))
Len ty pekne spinkaj cez deň, bo budeš mať ťažké noci...  >:D :beer:
A nie, že VIPneš ten teflón!  :))

Offtopič: Cca okolo druhej padám. Potom vstanem a idem na ten Lipťov.  :banan: :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 16. Jún 2017, 9:29:38 am
Prší prší len sa leje >:( do pitche aj s takým počasím  :dmh: :dmh:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 16. Jún 2017, 11:34:40 am
za chvíľu prestane my sme už doma a od Partizánskeho nás chytil slabý dáždik :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 16. Jún 2017, 11:53:29 am
Kua kua do pitche  :dmh: 2x som bol na ceste  :biker: taký lejáááááááák  >:( ma drapil  >:( do pitche vyjebabratej  :dmh: šecko mokré  :dmh: idem biť autista alebo mámfčista  :dmh: :fuck:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Frco na 16. Jún 2017, 12:06:28 pm
Vsetkych ucastnikov BS pozdravujem z BG a RO.  :-* A nepite ako inziniery.  [bad]
 

Aj tojase sme omocili
 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/IMG-20170613-WA0014.jpg)

aj sobsky dali.
 (http://)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Frco na 16. Jún 2017, 12:09:00 pm
 (http://)

Kua, niekto nam ten sobsky zjedol...  :o >:(
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Frco na 16. Jún 2017, 12:19:22 pm
Tak nieco pre potesenie motooka...

 
 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/20170613_154426.jpg)
(http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/20170613_150400.jpg)
 (http://)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 16. Jún 2017, 12:21:28 pm
Frco tú druhú Márhu jennu nepoznám  :o ale ste rovnaké Márhy  :)) Idem robiť autistu já :dmh: vysprchovaný som dnes už dosť  >:(   >:( :D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Frco na 16. Jún 2017, 12:23:49 pm
 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/20170608_140838.jpg)
Rilsky klastor - a ta cesta k nemu  [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 16. Jún 2017, 12:26:35 pm
 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/20170616_122357_RichtoneHDR.jpg)
 :P
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 16. Jún 2017, 21:28:47 pm
vypínam zvoňeňje.  :fuck: :fuck: :fuck: :salute: :D lojzo lojzo lojzo
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Klokan na 16. Jún 2017, 23:50:05 pm
 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/IMG_1317.jpg)

Vas sef je hladny ale vypnite si telefony, ak si neprajete nim byt vyrusovany...
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 17. Jún 2017, 0:48:30 am
Never mind kangaroo,

 it is only 18:48 in here.. LOL

...................................................................................... :foto:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 17. Jún 2017, 7:23:56 am
Frco: krásne fotečky  [good] a krásne telá  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Frco na 17. Jún 2017, 11:19:41 am
Sharky preto chodime spolu na dovolenky  ;) (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/20170606_205912.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 17. Jún 2017, 18:59:35 pm
Moji zlatí..  ;D
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: kemo na 17. Jún 2017, 23:30:47 pm
A na tej Bohove Sihoti žijete ešte, alebo vás spláchli dažde do Váhu alebo dažde (ba až prietrže) alkoholu vás spláchli do nivel-polohy ???, keď neinformujete nás, nie z vlastnej viny, nezúčastnených ????

Motoriek 7
 :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 17. Jún 2017, 23:35:09 pm
kemo, ked tam nie si, tak sa nepýtaj kua  :fuck:. Ja to robim tak, že napíšem na skype najslabšiemu článku, a on potom pustí video na skype, a vidím všetko čo sa tam deje /akoby som tam bol a aj ušertím  10€/, len to chce ešte vela skúseností...  ;) :)) :)) :)) :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: krampus na 17. Jún 2017, 23:46:25 pm
theo - a čo my, úbožiatka, čo nevlastníme modernú tehnyku, máme umreť v nevdomosti, há?? 

 :dmh:  :veget:  :beer:  :beer:  :hungry:  :beer:  :beer:  :foto:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 17. Jún 2017, 23:58:57 pm
krampus, by som ti napisal kto ti dá rady o technyke, ale nemam ja dost kháblov na to, šecky su vo forme troleyoff.  :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: krampus na 18. Jún 2017, 0:14:08 am
Šak to,to, troleykáble sú na 3,14-ču, vypneš vypínačom,  stojíš a cma .  :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 18. Jún 2017, 1:24:39 am
Kratka sprava od spiona z Kanady....

Hovoril som cez 'tefloon' s Klokanom, povedal mi ze vsetko je OK,
vsetci sedia pri jednom dlhom stole, a na vyjazde trosku osuchal
o asphalt Willovu moto, bolo to v pomalej rychlosti za dazda.
Pocul se sa Alfonz za nim vysypal, a kym pozred do zrkadla a naspat
uz ani on nemal dost cesty pred sebou na zabrzdenie. Vsetci su OK,
iba egaaa a hrdost trosku poranene.. Videli tam este tri moto z ciech,
tiez polozene .. Vraj nejaky olej.. a tiez bol pod vodou.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 18. Jún 2017, 1:44:21 am
01:44 stala sa strašná vec...  :o minul sa šecek chlast!!! :beer: HILFE
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 18. Jún 2017, 7:43:33 am
Aspon ste isli skor spat... :))

............................................ :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 18. Jún 2017, 12:04:45 pm
 >:D 1 ks Južan  safetycarišta už hlási príchod domov (a akurát papám slepačiu polievku).
Ráno ečte šeci Sihoťáci (závlahoví špecialisti) boli živí (aj Bobolak), len to tam moc ešte nešumelo.  :beer:
Akurát  Yoffo tam za úsvitu umýval riad pre celý kmeň. Asi za trest.  >:D :beer:
Úroveň klasicky katastofálna, žrádla odporné, gdo nebol, nemusí ľutovať, mal tam byť.  :hungry: :banan: :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Alica na 18. Jún 2017, 12:12:38 pm
Ďakujeme za skvelé prijatie, Alica a Števo
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 18. Jún 2017, 12:28:04 pm
Aj ja hlásim príchod na Halúpku Bobrowu z BS 2017.
Potvrdzujem Papiho vyňadrenia, okhrem toho celý čas nemzapršalo. Šag doččkay, Meteošámáň GTX,
pójdeš Ty dole móy........ [bad]  :fart: >:D

Za ránka za rosy som vykydol do Váhu cécéá 2 porcije PapiHalászlé, ale predtým som si
odsypal 1,69 porcíje do ešusu, ranná ryba mňam.
Šecci, aj váhovskí racci, ďakujú Papimu za bomba raňajky.
Okrem toho boli: Zefoguláše, LarsóňStejky, nátierky, šnicle, kóhlácze a pagáče od výmyslu sveta
(vrátane tradične squellých Ankiných puňčákOFF, ) and potoky patokov, pívo, no proste celé zle.!
(koho výroppky som zabudol zmieniť, PARDÓN, pamäť f prdeli)

Fottódokundamentácijó pripravujem, len mi nejde rozrobiť vývojka a usztalovač. :))


 :hockey:
 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Alfred na 18. Jún 2017, 14:02:28 pm
 (http://img21.rajce.idnes.cz/d2102/12/12536/12536216_87468b86f9770e8e8aec5c1ac7fefc84/images/P_20170618_100423.jpg)
Sme doma.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: VANUCCI na 18. Jún 2017, 14:27:41 pm
 WIKA  plním, čo si si priala a prispievam.  ;)

Už tiež bufetíme, dnes sme to dali za rovných 100 minút. Od Spišskej po Prešov nárazový vietor taký, že to boli tanečky jak pri mojom vyvolávaní ohňa
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maťo na 18. Jún 2017, 14:50:05 pm
Poslušne hlásim, Dorazili sme domov. Živí a zdraví
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 18. Jún 2017, 14:51:49 pm
Aj Bopsik a KrMery pozdravujú účastníkov zájazdu. Nešli sme dom-off, ale opačne, do Martina. Domov až zajtra...
...bolo zuppa.
 lojzo
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maguma na 18. Jún 2017, 15:45:16 pm
Klokáň výprava už tiež doskákala back home. Originál Klokáň je very, very tired, bzmg radšej to preložím  - fáradot   :)) :)) :)) :))

I am going to sleep - ľudovo povedané - aludni - teda - idem zalomiť :)) :)) :)) :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: czody na 18. Jún 2017, 15:50:26 pm
Hlásim príchod domov aj ja. Tak ako už hore písali bolo tradične na Huja. Som zresetovaný že až   >:D ;)
Váš generálny Huj  :salute:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: bobolak na 18. Jún 2017, 15:55:29 pm
ja som tijéš uš doma,  [good] kompresor zložený,kua ale mal dobrú spotrebu, :( na jennu nádrž 800kilákof,a stále je benál v nádrži :-[,,,ako to len tí amíci robjá??? :-\
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 18. Jún 2017, 16:27:24 pm
Fotó BS 2017:

http://yozef.rajce.idnes.cz/15_-_18.6.2017_Borowitzkova_Sihod/ (http://yozef.rajce.idnes.cz/15_-_18.6.2017_Borowitzkova_Sihod/)Ay Sztrano - -la- -Pitschiszko sa podarilo......


 :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 18. Jún 2017, 16:50:26 pm
 :fish:

 :thank: za  :foto:

Yoffo, thank you za fofo...

.................................................. :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: VANUCCI na 18. Jún 2017, 17:26:58 pm
Foto BS 2017  ;)


http://vanucci.rajce.idnes.cz/BS_2017/ (http://vanucci.rajce.idnes.cz/BS_2017/)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 18. Jún 2017, 17:29:53 pm
 >:D V Zuberci som si dal perfektný guláš aj keď na Zefov nemal.
Hlavne som však sledoval konkurenciu, že kto má aký KOTOL.   >:D :))

(https://s1.postimg.org/bmo9w3ebj/Gulas_Zuberec.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 18. Jún 2017, 17:41:09 pm
Vážení priatelia - účastníci zájazdu! Neprináleží mi hodnotiť víkendovú akciu, pretože to musíte vy no a samozrejme NOW! Idem od začiatku, veľmi pekne ďakujem Vanuccimu, že je znova medzi nami!!!!  :-* Veď on vie, že sme márhy!  :)) A také isté ako on! Len vo väčšom balení. Čo sa týka organizácie a celkového priebehu letného stretka GTX, aj keď nám počasie neprialo (ale nám to nevadilo) sa vám všetkým chceme s Wikinom poďakovať za ochotu pomôcť pri prípravách, či už pri zabezpečení pások, pohárov, koláčov rôznych druhov, syrov, klobás, slanín,  steakov, gulášov, halászlé, výjazdov (ktoré sa i napriek veľkej snahe nepodarilo z dôvodu nepriaznivého počasia) rôznych iných produktov. Nebudem menovite ďakovať, aby som na nikoho nezabudla a nikoho neurazila. Myslím si, že príspevky zverejnené na motoride.sk sú od niektorých pisateľov kontraproduktívne, pretože nielenže zostali tí, ktorí v GTX zostať chceli a zostať chcú, ale prišli medzi nás aj noví účastníci, ktorým takýto GTX štýl vyhovuje. Čo nás veľmi teší!!!!!!! Mali ste možnosť posúdiť  a porovnať s minulými akciami či to bolo takto dobre a vyhovujúco. To už musíte, tak ako som už napísala posúdiť vy! A keď sa majú stretnúť ľudia, ktorí sú na rovnakej vlnovej dĺžke, tak nie je čo riešiť. Máme Vás radi a preto sa budeme tešiť na ďalšie stretko s vami.
Yoffo, fotky ako vždy na 100 % - ďakujeme.
Čo sa týka samotného zúčtovania akcie: Celkom sa nás tretlo 64 účastníkov zájazdu t.z. že sme vybrali 640 €. Z tejto sumy bola uhradená spoločná večera (ktorou sme sledovali to, aby sme boli ako jedna veľká rodina, viď foto, no a na výber z jedál sme nemohli dať nikomu, pretože jednak s rezňom nič nepokazíme a ak aj bol niekto, komu by to bolo vadilo, bolo potrebné to povedať).
Ale nevideli sme na tvárach ľudí, že by boli nespokojní. Myslím si, že chutilo každému.  Za večeru sme zaplatili celkom 384 €. Ďalšou položkou je poplatok za prenájom spoločného priestoru za ktorý sme zaplatili 150 € čo je 534 €. Právom sa pýtate, kde asi je ten rozdiel. Rozhodli sme sa, že  keď NOW platí tento náš server už dva roky za vlastné €  (neviem presnú sumu, ale je to určite ročne vyše 100 €) a tento server je vlastne okrem mobilov pojítkom medzi touto veľkou rodinou správnych ľudí, že mu postupne skúsime zaplatiť to, čo pre nás robí. Je to síce len 106 €, ale snáď sa nám to podarí časom dohnať. Myslím, že nikto z vás by nemal žiadne pripomienku k uvedenej sume.  Nápoje sme si zaplatili každý individuálne. No a ešte na záver: Všetko je tak ako má byť!  Takže ešte raz vás všetkých pozdravujeme, dávajte si na seba v letných mesiacoch pozor, aby sme sa mohli minimálne v plánovaných akciách, ktoré sú napísané v kalendári stretnúť.  :-* :-* :-* No a ešte som zabudla, ak sa niekomu náš prístup k niektorým zdal moc tvrdý a vadilo mu to a budeme niečo organizovať, nebojte sa, určite sa to zmení! Pritvrdííííííííme!

Želáme všetkým krásny zvyšok nedele!  :-* :-* :-* Wikinovci
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 18. Jún 2017, 17:44:42 pm
Tak aj ja som už doma :hugg: Tojáše vyčvachtané  :veget: chcem poďakovať papimu za skvelé Halászle [good]  :hungry: Zefovi za parádny gulášik  [good] keby bol na Zuberci tak vyhrá  :D Fotografom ako vždy mali film ve fotákoch  :)) a vám fšetkým márhám za skvelý wíkend  :-*  :banan: Klokán nezabudol je náš  [good]  :hugg:  Ale mám problém  :-[ :-\ hladám dvoch čo by mi pomohli vyterigať moju stopárku ze žabožrúta neviete kde sú :-\ lebo na BS neboli taký  :dmh:  :hugg: :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 18. Jún 2017, 17:49:59 pm
Vanucci, fotky tak ako u Yoffa - úplná paráda!  [good] [good] [good]
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Šolim na 18. Jún 2017, 17:55:06 pm
Bolo super.  [good] [good] [good] Všetko nad očakávanie.  [good] [good] [good] Moc ďakujem aj s Anetkou.
 :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maťo na 18. Jún 2017, 18:45:40 pm
JA ĎAKUJEM tiež za Prijatie do "bandy" motorkárskeho klanu MotoGTX (ako by povedali Alf/Czody - Hajzly motorkarsky) .... Veľmi si to vážim, že som oficialuššščlenom  :-* :'( :biker:  taktiež doufaaam,že ste boli s mojimi službičkami spokojný  :beer: .. Nie so všetkými som sa ráno rožúčil tak sa nehnevajte  :looser:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 18. Jún 2017, 18:55:22 pm
Ahoj Ahoj!
Tak sme už doma aj my... v porádečku  :biker:

ŠECCI TRADIČNE NA JENNYČKU!!! [good] Hviezdičku majú všetci gastroprispievatelia  :hungry:  [good]
Extra mišelínsku hviezdičku má Papi za haláslé a Zefo za guláš  :hungry: [good] [good] [good]

 :thank: :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Bopsik na 18. Jún 2017, 18:59:33 pm
Wicka:
Takto je to správne. Dôsledný výber daní a publikovanie hospodárenia. Teraz fsio jasno. Nikto nemôže nič pošuškávať a domýšľať si.
Asi si chopila novú funkciu: Hlavný pokladník
 :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: JURIPKO na 18. Jún 2017, 19:50:36 pm
AAAAAAAAAA Punčáky som mal štri  :hugg:  :banan: mňam Wika si punčovopokladníčka najsamlepšjá [good]  :-* ;D :banan:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 18. Jún 2017, 19:53:15 pm
 >:D Hlavný pokladník WIKA, jasné, ale nezabúdajte, že na hlavného ekonóma GTX  som navrhol Czodyho, keď tam na plnú hubu zahlásil, že
26 evri za pár hodín vo wellnese, to de zme? Šak za 21 evri mám fľašu Jacka!
 :)) [good] :)) [good] :)) [good] :)) [good] :)) [good] :)) [good] :)) [good] :)) [good] :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 18. Jún 2017, 20:17:05 pm

 :beer:

Kolko minut mu ta flasa Jacka vydrzala?

 :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 18. Jún 2017, 20:34:34 pm
 >:D Šak ŤIŤAŇOM H20, né?  :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 18. Jún 2017, 20:41:24 pm
Vsak to,!

takze minuta welnessu asi je predsa len lacnejsia... :P


.................................. lojzo
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 18. Jún 2017, 20:46:46 pm
 >:D Lenže sú aj normálni lidé, tým fľaša Jacka vydrží aj týždeň.
A ani nemusia pritom vysedávať vo vode...  >:D :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: theo na 18. Jún 2017, 21:23:10 pm
Na kapóroch som 3 hodil do placu a nyč. Sa kuui okúňali, nechceli szlopinguvať, to už de zme. Upadá to tu... :dmh: :))
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 18. Jún 2017, 21:26:06 pm
No takto, skľuňňite hormón, mám niekoľko záwažných pripomienock:
1. MAŤO:...toto čo má byť???
Cit.: "Nie so všetkými som sa ráno rožúčil tak sa nehnevajte  :looser: " kôň.cit.
Ešče si iba hwíľu tu a uš nás nasijéráš ???, No šag dočkay....   :fuck: :)) :)) :))

2. WIKA: Najprf pýšeš že prijátelijá... a pottóm, že rodina.....kfix, tak yakk to teda je ??? >:D
2A: Z moči úřední, jako samopozwaný precceda IT GTX  Ťa týmto výNOSOM menujem
poklaňňíčkou Kmeňa GTX. BOTKA. :-*
A ešče: peč PUNCSÁKY. [good]
FURT.
 :o :o :o Rodinu si nevyberáme ale priateľov si môžeme. :-* :)) :-*
...............................................................
2B: Celkom zásaňňe nesúhlasujem s tým, aby NOW platil tento serbéruss z wlassného wačoku.
Som ochotný prispeť, ale NOW musí pokoriť bobríka mlčánija.

VANUCCI, a Ty kúa jenna SečOFFskaja, yakk to je, že robíš lepšejšé fotto ako ja, DPČ.??? >:( :-[
A to si si nezaplatil školeníje f moyey fottó agenthúre. BZMG.

-----------------------------------------

Zawereczné ustanovenie:
BoBoLack a já na ďalších akcijách chlasztáme IBA BeeFeeTer a to iba v malých množstvích.
Tak Nám Pán Boch Pamagáy.

....................................................

 :))

 :hockey: :biker: :hockey:Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ahojko na 18. Jún 2017, 21:36:37 pm
Yoffo,

 Foncucci ale nevie robit take

 krasne fotky solnej bane ako TY...

 :P :)) :P.................................... :beer:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 18. Jún 2017, 21:39:01 pm
takze minuta welnessu asi je predsa len lacnejsia... :P

lenže ten efekt je príjemnejší...

LAPIČ-DŽEKO-PIČ  :beer:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: yoffo na 18. Jún 2017, 21:39:04 pm
A ešče dwa poznatocky z VANUCCIHO fottó::

To, že už nedoščí do pisuára (v domečku horehlawowowm )  je jaszné.

Ale ako AĎA chytá ftáčikov (mladučkých) je nesmierne inšpiratívne.

 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :-* :-* :-* :-* :-* :-*


:biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Alica na 18. Jún 2017, 22:32:19 pm
  :-*
Krásne foto, ďakujeme
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: amper na 18. Jún 2017, 22:35:28 pm
Ahojte vsetci
Tak konečne sme doma aj my a už aj dospaní.

Bolo perfektne,  počasie nám  sice moc neprialo,  ale spoločne  sme to prekonali.
Ďakujeme Vám všetkým za úžasnú spoločnosť  a organizátorom za príjemnú atmosféru.

Wika, krasne si to v príspevku  zhrnula.
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Kleber na 18. Jún 2017, 22:41:56 pm
My sme dorazili domov chvíľu po štvrtej hodine a rovno do práce...záhrada suchá, paradajky vysoké, kvietky vysušené.
Takže práce dosť, porobili sme.
A tera: víkend parádny, "drsní motorkári" (ako vraví Sandra) perfektní, zábava, jedlo, pitie na jednotku. Tešíme sa na ďalšie stretnutie!!! :banan:
 [good] :) :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: Granatka na 19. Jún 2017, 7:29:06 am
opíšem to jednoducho: ľudia , atmosféra, gastronómia, organizaácia, hudba,  bombastikuš  [good] [good] [good] :-* :-* :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 19. Jún 2017, 8:24:59 am
Dobré ránečko šeckýýýýým!  :-* Sme radi, že ste boli všetci spokojní! A kto nebol má smolu. Sťažnosti je treba predložiť na lampárni, najneskôr do troch dní. :-* :-* :-* Yoffo, čo sa týka serveruša, súhlasím s tebou, ale NOW sa mal ozvať už dávno. Dnes príde, tak ho tu vyťažím a určite príde k náprave a vymyslíme ako to napraviť. Slnko svieti ako prasa, v záhrade je kopec roboty! Oskar je vyškerený, sviňa, celý čas sa schovával. Tak Vám želám krásny slnečný deň!  :-*
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: maco na 19. Jún 2017, 9:43:09 am
Aj nám bolo fasa, ďakujeme. Práve som vstal a idem robiť traktoristu veteránistu- vyviesť zeminu nezeminu.
Avšak poobede idem kamošovi na Posledný výjazd. :ciel:
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: sHARk na 19. Jún 2017, 10:08:39 am
Tu sa naše... Chopkové  :D

http://rastosharky.rajce.idnes.cz/GTX_2017_Borova_Sihot_Chopok/ (http://rastosharky.rajce.idnes.cz/GTX_2017_Borova_Sihot_Chopok/)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 19. Jún 2017, 10:11:57 am
 >:D Len opatrne s chválením akcie!
 :P Ja mám sťažností habadej, napríklad:
 :dmh:- Halászlé bolo prepaprikované koreninovou (ešteže sladkou) paprikou, lebo som zabudol, že polovicu potrebného množstva som už dal do doma pripravovaného rozmixovaného základu. Na Sihoti som mal dať už len polovicu toho, čo som dal. Navyše štipľavá paprička (prídavok pre pálivochtivích) ostala vonku v daždi pri ohnisku.
Ospravedlňujem sa šeckým zdvorilým, čo to napriek tomu chválili, ste zlatí...
 :dmh:- Katamaran sklamal, ale keď na to na vlnách nemá, stále sme mohli mať hexa-katamaran LUJZU. Navyše keď už náčelník rozdýchával svadbu, jedným dychom by tam mohol zadarmo nafúkať aj LUJZU.
Lujza na búrlivej Mare, kokos, to by bolo lesby-show...
 :dmh:- Ja som tu nedávno pred celým publikom vyhlásil, že namiesto 10,- evri zaplatím vstupné 20,- evri, šak aj v tej pajte zaberám 2x toľko miesta, ako priemerný podvyživený gerjátrik. WIKA však odomňa nechcela zobrať desinu navyše, urobila zo mňa takto nedôveryhodnú osobu. Podobne, ako Vilo na poslednom ČUDe, keď za mojim chrbtom vyberali aj na mnou zasponzorovanú KEG-bombu, aj keď som tam verejne vyhlásil, že to je pozornosť podniku.
Takto to nejde, už nebudem nič ponúkať.
Terajšiu zvyšnú desinu teda ja, milionár, ponúkam do zbierky na záchranu tehototu ser-véru.  :-*
A neserte ma, lebo to prepijem, kua!  :beer: :banan:

Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: WIKA na 19. Jún 2017, 10:22:17 am
Papi, keďže som bola z " moči úřední samopozwaným preccedom IT GTX menovaná pokladníčkou Kmeňa GTS súhlasím s tým, aby si terajšiu zvyšnú desinu teda ty, milionár, uložil do zbierky na záchranu tehototu ser-véru ". Pri najbližšom stretku to poriešime. Ostatní sa môôôôôôžete pridať! Je to na každom z Vás. Prehľad o vklade urobím, nemusíte sa báť. Už si idem zabukovať letenky!!!!! Vy márhy, ako by napísal Theo!
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: ipap na 19. Jún 2017, 11:44:29 am
 >:D :))  :shark: sHARk - foto:

(https://s30.postimg.org/g3i2sijht/supergrup_Chopok_hehehe.jpg)
Názov: Re: BOROVÁ SIHOŤ 2017
Pridaný: apa na 23. Jún 2017, 8:43:48 am
Gutenmorgen aj my sme dorazili domov v poriadku ale až v strtedu lebo sme šli skratkou cez Krakow a okolie. Bolo výborne, šamanovmu počasiu koncom týždňa sme ukázali  :fuck: .
V Polsku už bolo teplo jak marha, ani kvapka dažďa nekvapla.

Vám všetkým  :thank: :hugg: :-*

Pridávam do mozaiky nejaké fotky :  http://apa1.rajce.idnes.cz/BS_2017/ (http://apa1.rajce.idnes.cz/BS_2017/)

Dnes pred obedom vyrážam so synom do nem menovaného pneuseurisu na prezutie 2 ks szlovom KETTŐ drevených motoriek:

Varadrevo
V-Strom

A odtiaľ smer Cibajky bryndzové halušky.