Autor Téma: VOĽBY  (Prečítané 3063 krát)

sHARk

 • Kofolkár
 • Príspevkov: 3453
 • JACK DANIEL'S CLUB
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #20 : 23. Júl 2020, 13:05:53 pm »
Fikus:  [good]
(^^^)
M1z vo2.

kemo

 • Kemo
 • Príspevkov: 526
 • ChoGer
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #21 : 23. Júl 2020, 15:47:11 pm »
V poslednom čase som vytvoril 2 príspevky, jeden v vlákne  LUNAPARK dňa 12.7. o 17:02:41 a druhý vo vlákne VOĽBY dňa 14.7. o 18:55:03. Chcel som sa obšírnejšie k veci vyjadriť aj v 3. príspevku ale napokon, na základe ďalšej diskusie  na oboch vláknach, sa k téme transparentnosť, náčelník, demisia a voľby už podrobne vyjadrovať nebudem, pretože niektoré príspevky posunuli diskusiu trochu ďalej.
Tak čo mám na srdci (jazyku a klávesnici) ?
Chýba mi stále reakcia Náčelníka.
Ale na druhej strane, keď nereaguje, nevadí, myslím, že sa nám dá žiť aj bez jeho reakcií.
Vadí mi netransparentné jednanie.
Ale na druhej strane, keď sa veci (akcie, spravovanie vecí, riešenia) vykonávajú netransparentne, nevadí, myslím, že sa dá žiť aj v netransparentnom prostredí. Niektorým to vyhovuje, iným nie. Tým, ktorým to vyhovuje to možno v budúcnosti aj začne vadiť. Iným to vadiť nebude, lebo sa na netransparentných akciách nezúčastnia alebo nebudú netransparentnosť podporovať.
Vadí mi ak sa niekto schováva za telefonistov. (Lebo proti telefonistom sa ťažko bojuje. Telefonisti majú veľkú moc. Mi napadlo z jedného krásneho českého filmu  „Kujme pikle, pikle kujme, intrikujme, intrikujme“.
Otázka voľby nového Náčelníka. – Už ju mnohí zodpovedali.

Aký mám návrh ?
1.   Vyhodiť témy DAMISIA a VOĽBY (do archívu).
2.   Namiesto vyhodených tém tam umiestniť témy zamknúť a prišpendliť, aby to mal každý možnosť vidieť a riadiť sa tým (ak bude chcieť byť transparentný, aby to nemusel hľadať napr.  V téme ARCHÍV 2018)
 - PRAVIDLÁ ORGANIZÁCIE MOTOAKCIÍ KMEŇA GTX
- PRAVIDLÁ KOMUNIKÁCIE NA SERVERI, kde by ako prvé malo byť, že zakázané témy na diskusiu sú Náboženské otázky, politika a urážanie, osočovanie ...(Admin by to mal dôsledne selektovať, naučili by sme sa komunikovať kultúrne.) – Pravidlá komunikácie na serveri (alebo ako sa taká téma volá) som nikde v archíve nenašiel ale pravdu povediac som to ani dlho nehľadal, už som s tým všetkým „zabil“ veľa času, nemienim viac.

Každý nech sa rozhodne sám za seba

Aby ste nemuseli dlho hľadať, tak ešte prikladám :
V téme ARCHÍV 2018 - PRAVIDLÁ ORGANIZÁCIE MOTOAKCIÍ KMEŇA GTX začali 27. Január 2018, 17:32:31 pm »

12. Jún 2018, 13:56:39 pm » boli uverejnené takéto dohodnuté pravidlá :

PRAVIDLÁ ORGANIZÁCIE MOTOAKCIÍ KMEŇA GTX.
 
 
1.  Zverejnenie.
  Organizátor akejkoľvek verejnej akcie pre GTX uverejní  na portáli MOTOGTX.SK  informáciu pre všetkých záujemcov z radov GTX o termíne a mieste konania akcie, tento termín a miesto konania zapíše do kalendára akcií GTX.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
2. Program.
 Organizátor zverejní na portáli MOTOGTX.SK podmienky a spôsoby ubytovania, stravovania a ďalších plánovaných aktivít ako sú výjazdy, prehliadky, výstavy, exkurzie a možnosti relaxu v blízkom okolí. Tu sa  uvedie aj   cena vstupného na jednotlivé aktivity.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
3. Zoznam.
 Organizátor  môže  požiadať administrátora  portálu MOTOGTX.SK o vyhotovenie a zverejnenie zoznamu účastníkov na konkrétnu akciu, prípadne o jej zverejnenie v novinkách spolu s odkazom na zoznam.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
4. Ubytovanie.
 Organizátor uverejní kontakt na recepciu, kde si každý z účastníkov individuálne zabezpečí ubytovanie, ak to nebude dohodnuté inak.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
5.  Stravovanie.
  V prípade spoločného stravovania bude dohodnutá jednotná strava pre všetkých účastníkov. Výnimky budú udelené iba pre stravníkov so zdravotnými obmedzeniami.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
 6. Financovanie.
  Pri organizovaní  spoločnej  akcie, ktorá si bude vyžadovať finančné zabezpečenie, bude vždy dopredu určená osoba, ktorá podľa zoznamu prihlásených a podľa rozpisu nákladov na akciu vyberie od zúčastnených požadovanú sumu. Pri tejto príležitosti prosíme všetkých účastníkov, aby si
pripravili hotovosť v presnej výške sumy stanovenej na akciu v eurách. ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
7. Účasť.
 Každý záujemca o účasť na konkrétnej akcii GTX svojim zápisom do zoznamu prejaví súhlas s podmienkami akcie a s cenami !
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
8.  Zápis.
 Je potrebné venovať zvýšenú pozornosť zápisu do zoznamu prihlásených. Do zoznamu sa budú môcť zapísať len korektné údaje, podľa záhlavia konkrétneho stĺpca zoznamu. V prípade zápisu nejakého nezmyslu v ktoromkoľvek riadku zoznamu bude tento riadok kompletne vymazaný a tam zapísaný záujemca sa bude považovať za neprihláseného.  Zápis na akciu bude možný po zverejnení zoznamu na portáli MOTOGTX.SK. Organizátor akcie má právo stanoviť termín na ukončenie prihlasovania. Po takto stanovenom termíne bude prihlasovací zoznam zablokovaný.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
9. Možnosti.
 V prípade, že na akciu zavíta neprihlásený účastník z radov GTX, nevzťahujú sa na neho žiadne kolektívne výhody a svoj ďalší pobyt na akcii si financuje v plnej výške sám. To isté platí aj pre účastníkov, ktorí nie sú z radov GTX a práve sa nachádzajú v mieste konania akcie GTX a prejavia záujem o účasť na akcii.
Ak niekto z našich radov chce na akciu GTX priviezť svojich známych a zapíše ich do zoznamu, platia pre nich všetky  uvedené body ako pre každého riadne prihláseného. V prípade, že v zozname nebudú zapísaní, platí pre nich prvý odsek bodu 9.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
10. Storno.
 Ak sa riadne prihlásený účastník z akýchkoľvek dôvodov  nemôže zúčastniť akcie, na ktorú sa už prihlásil, musí túto skutočnosť oznámiť pred termínom na ukončenie prihlasovania  organizátorovi a  požiadať ho o vymazanie zo zoznamu  prihlásených. V prípade akejkoľvek neúčasti bez riadneho ospravedlnenia, bude musieť uhradiť organizátorovi vynaložené výdavky. V prípade neskoršieho príchodu na akciu alebo skoršieho odchodu z akcie sa konkrétnemu účastníkovi zo zaplatenej sumy nič nevracia. ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Motoriek 7 (...)  :biker: :biker: :biker: gtxmot :biker: :biker: :biker:

Pirates

 • Príspevkov: 172
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #22 : 12. August 2020, 1:33:02 am »
kazde volby trvaju iba urcity cas takze je cas ich ukoncit kedze koniec leta je na obzore a treba pripravovat jesennu BS a kdekto si tu prideluje vselijake samozvane  funkcie tak ja si dovolim sam seba svojvolne urcit za Predsedu volebnej komisie v zlozeni Ja sam

pocet kandidatov = 0
pocet protihlasov = 3
za zotrvania nacelnika Magumu vo funkcii = 8 + ja + vsetci ostatni 

ten kto mlci ten suhlasi inak mal casu dost na vyjadrenie

Tymto ako Predseda volebnej komisie uzatvaram temu Volby a ziadam nacelnika Magumu aby zotrval vo svojej funkcii


sHARk

 • Kofolkár
 • Príspevkov: 3453
 • JACK DANIEL'S CLUB
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #23 : 12. August 2020, 8:13:23 am »
Asi tak.

Ešte by sa dalo vymazať témy "demisia" a "voľby" a vytvoriť novú "Tešíme sa na jesenné GTX"
(^^^)
M1z vo2.

maco

 • Geriatrik
 • Príspevkov: 953
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #24 : 12. August 2020, 8:23:29 am »
Pirates a sHARk- výborné nápady  [good]

motobabka

 • Geriatrik
  Zombie
 • Príspevkov: 395
 • Cestovateľ
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #25 : 16. August 2020, 12:08:50 pm »
Suhlasim a konečne nech sa už vrátime do starých koľají.
motobabka

PINCO

 • Príspevkov: 11
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #26 : 17. September 2020, 18:37:53 pm »
kedze maguma sa rozhodol, ze abdikuje..... ma na to svoje dovody a uz to neodvola.....tak mu tu zbytocne vyjadrujete podporu, ja som mu tiez vyjadril podporu, ale osobne , isto aj viaceri, aj napriek tomu sa rozhodol tak, ako sa rozhodol, treba to respektovat ...............a vymysliet , co dalej, vsetko ostatne je mlatenie prazdnej slamy

Pirates

 • Príspevkov: 172
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #27 : 29. September 2020, 0:15:37 am »
pokial mi je zname po osobnom stretnuti s nacelnikom tak ziadna abdikacia sa nekona vsetko pokracuje dalej i ked v trochu obmedzenom rezime ( rodinne radosti , korona nariadenia atd...) a hlavne bez ludi ktori sa to snazili rozbit

krampus

 • Čoprák
 • Príspevkov: 1532
 • Pioniere všetkých dedín, spojte sa!
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #28 : 29. September 2020, 15:46:12 pm »
Fúha, mlhy, ta ty jaký informovaný si.  :D
hĺbka ľudského sebeklamu je nemerateľná (J.R.G.)

Bopsik

 • Príspevkov: 2697
 • Srandičky, srandičky...
  • Offline
Re: VOĽBY
« odpoveď #29 : 29. September 2020, 19:08:18 pm »
Nátelník,
už by si tote témy "Voľby" a "deMisia" mal odpáliť, len to tam straší...
(aj tak nemá kto rýpať...)
 :veget: